Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

mam pytanie, a mianowicie: jak się nagrywa game camem, ustawiam wszytsko w profilu gry, ładuję game cam, a potem jak w czasie gry wciskam " home" który odpowiada za nagrywanie to nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 17:12, Mr. Cin napisał:

mam pytanie, a mianowicie: jak się nagrywa game camem, ustawiam wszytsko w profilu gry, ładuję
game cam, a potem jak w czasie gry wciskam " home" który odpowiada za nagrywanie to nic się
nie dzieje


A skonfigurowałeś grę w "czarodzieju" profili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ambitny pomysł zrobić animację, na której Kurt i Adelie śpiewają piosenkę z Phantoma. Tylko nie ma kto nagrać ścieżki dźwiękowej i nie mam Niemców, którzy by mi to zaśpiewali:( No cóż.

Z gier nagrywałam tylko krótką animację z Colina, potrzebowałam do prezentacji na informatykę. Robiłam to jakimś programem do przechwytywania obrazu i składałam w jakimś programie do edycji avi:] Movie Maker się nie przydał, ponieważ potrzebowałam określonej długości filmu (synchronizacja z muzyką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 17:58, Lina napisał:

Ja mam ambitny pomysł zrobić animację, na której Kurt i Adelie śpiewają piosenkę z Phantoma.
Tylko nie ma kto nagrać ścieżki dźwiękowej i nie mam Niemców, którzy by mi to zaśpiewali:(
No cóż.

A może jednak kiedyś projekt ujrzy światło dzienne :D

Dnia 04.08.2007 o 17:58, Lina napisał:

Z gier nagrywałam tylko krótką animację z Colina, potrzebowałam do prezentacji na informatykę.
Robiłam to jakimś programem do przechwytywania obrazu i składałam w jakimś programie do edycji
avi:] Movie Maker się nie przydał, ponieważ potrzebowałam określonej długości filmu (synchronizacja
z muzyką).

Jakoś ja takie rzeczy robię w Movie Maker, dowody tu http://youtube.com/tykus160 :P Ale z gier na gameplay nie robię. Aktualnie próbuję wybrać piosenkę do amv z Elfen Lied :)

A właśnie, istnieje może już program do nagrywania z gier pod Dosa? Bym zrobił z Dizzym coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 19:51, ziolek1301 napisał:

czy fraps moze nagrywac tylko 30 sek?????bo nagralem na nim juz 5 filmow ogulnie juz zlozonych
na movie

co wy ztym frapsem:/ uzywaj cie gamecam bez limitów bez wymagan!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 19:46, tykus napisał:

A może jednak kiedyś projekt ujrzy światło dzienne :D


To byłby wypasXD Jak znasz jakiś chętnych Niemców to piszXD

Dnia 04.08.2007 o 19:46, tykus napisał:

Aktualnie próbuję wybrać piosenkę do amv z Elfen Lied :)

>

Może Mortal Love?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w jakiś sposób przerzucić dane z Memory Carda PS2 na kompa? Bo chciałbym parę filmików z Soul Calibura 3 zrobić a mam wszystkie endingi odblokowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem 5 zapraszam do siebie i mam 2 pytania nie wiem czy na nie odpowiesz ale to pytania do ogółu:
1.Czy ściąganie pojedynczych bramek jest legalne
2.Jak tak to gdzie można ściągnąć takie powtórki do kompilacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2007 o 11:56, Ari Zmc napisał:

1.Czy ściąganie pojedynczych bramek jest legalne


Jak najbardziej! W końcu od tego są capperzy(CI co zgrywają mecze), aby później moć zassać brameczki, skróty itp.

2.Jak tak to gdzie można ściągnąć takie powtórki do kompilacji ??

Ekhm... nie mogę na tym forum podawać linków :) (Jest tutaj jakaś Prywatna wiadomość?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:39, Abdorion napisał:

> Dzisiaj nagrałem nowy filmik o GTA: VC- http://pl.youtube.com/watch?v=V8OyqqWlH84 . Jak
Wam
> się podoba?

Modele samochodów i podklad muzyczny (nuta z Total Overdose) są fajne ale Twoje umiejętności
jazdy w niektórych momentach... niespecjalne :/


Następny raz postaram się zrobić stunty, żeby było bardziej efektownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam pewnien problem z filmem. Chciałbym wrzucić na youtube''a materiał filmowy, jednak nie wiem jak go wyciszyć, bo chcę zamiast różnych odgłosów wstawić tam swoją muzykę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 10:06, Seqiu napisał:

Słuchajcie mam pewnien problem z filmem. Chciałbym wrzucić na youtube''a materiał filmowy,
jednak nie wiem jak go wyciszyć, bo chcę zamiast różnych odgłosów wstawić tam swoją muzykę...
;(


W Movie Makerze na w lewym dolnym rogu (chyba xD) jest przycisk do ustawienia głośności audio i wideo (tzn. balans pomiędzy nimi). Poszukaj, mapy rysować nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować