Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 10:32, tykus napisał:

W Movie Makerze na w lewym dolnym rogu (chyba xD) jest przycisk do ustawienia głośności audio
i wideo (tzn. balans pomiędzy nimi). Poszukaj, mapy rysować nie będę :)


U mnie to jakoś nie chce działać. Przesuwam ten pasek na prawo i lewo, ale nie widzę żadnej różnicy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 10:53, Seqiu napisał:

U mnie to jakoś nie chce działać. Przesuwam ten pasek na prawo i lewo, ale nie widzę żadnej
różnicy...;(

Musisz go przesunąć na maxa w prawo i chwile poczekać aż zastosują sie zmiany, dopiero po kilku sec. dźwięk sie wyciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może do wypowiedzi Warrio Withina dodam jeszcze, że czasami podczs pracy z programem na podglądzie ciągle słychać ścieżkę wideo, ale jak już się film zapisze to jest oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim programie mogę skrócić film ? W Nero próbowałem, ale przy wrzucaniu plików .Mov wyskakuję błąd, AVI działają (Nero Vision) Kiedyś jakoś sobie z tym poradziłem, ale nie pamiętam :/ Jeśli ktoś wie co z tym zrobić niech napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:38, Steven8 napisał:

W jakim programie mogę skrócić film ? W Nero próbowałem, ale przy wrzucaniu plików .Mov wyskakuję
błąd, AVI działają (Nero Vision) Kiedyś jakoś sobie z tym poradziłem, ale nie pamiętam :/ Jeśli
ktoś wie co z tym zrobić niech napisze :)


Możesz spróbować w Movie Maker, ale jeśli to długie a ty chcesz parę scen wywalić to nie wiem czy się opłaca. Poza tym nie wiem, czy obsługuje mov. Ale zawsze możesz też spróbwać w VirtualDUB -darmowy i użyteczny program, którego sam niedługo mam zamiar zacząć używać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 12:34, tykus napisał:

Ja może do wypowiedzi Warrio Withina dodam jeszcze, że czasami podczs pracy z programem na
podglądzie ciągle słychać ścieżkę wideo, ale jak już się film zapisze to jest oki ;)


Dobra udało się, tylko teraz pojawił się kolejny problem, a mianowicie nie mogę zapisać tego filmu bez dźwięku. Wyskakuje mi jakiś błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mama pytanko jak sie robi takie filmiki jak mozna nakrecic to co leci na monitorze(np jak gram w jakas gre i jak to nagrac) jakim probramem poge zrobic taki filmik z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 19:13, totek11 napisał:

mama pytanko jak sie robi takie filmiki jak mozna nakrecic to co leci na monitorze(np jak gram
w jakas gre i jak to nagrac) jakim probramem poge zrobic taki filmik z góry dzieki


Do kręcenia takich filmów możesz użyć specjalnych programów np. Fraps lub GameCam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy game cam trzeba jakas licencje wykupic ?? i jaki gragram jest dobry do podkladu muzu cos takiego ogólnie do montarzu z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jeszcxze jedno jak jeszcze mozna nagrac ten filmik z glosen z ivony czy mozna to puscic w all playerze i wlaczyc to ..:


jak nagrac glos ivony puszczony w filmie jakim programem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:21, totek11 napisał:

jak nagrac glos ivony puszczony w filmie jakim programem ??

Ja używam do tego InterVideo WinDVD Creatora 2, ale jeśli masz XP, to możesz spróbować Windows Movie Makerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 21:10, totek11 napisał:

mam pytanko czy game cam trzeba jakas licencje wykupic ?? i jaki gragram jest dobry do podkladu
muzu cos takiego ogólnie do montarzu z góry dzieki

bezpłatny, a co do muzy to dodajesz filmik do WMM i dodajesz muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 21:50, totek11 napisał:

siemka jak moge nagrac glos z ivony
jakim programikiem i jak z góry dzieki

jak zrobic zeby w moim filmiku byl glos (podlozony)

Dodajesz go WMM to bardzo proste, musisz tylko go wrzucić w pasek zadaćtam gdznie ścierzka dźwiękowa i przełaczyć dżwięk na plik muzyczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować