Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 21:55, Warrior Within napisał:

> siemka jak moge nagrac glos z ivony
> jakim programikiem i jak z góry dzieki
>
> jak zrobic zeby w moim filmiku byl glos (podlozony)
Dodajesz go WMM to bardzo proste, musisz tylko go wrzucić w pasek zadaćtam gdznie ścierzka
dźwiękowa i przełaczyć dżwięk na plik muzyczny..


no ok ale jak wogole go nagrac zebym go mial w jakims pliku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:27, totek11 napisał:

no ok ale jak wogole go nagrac zebym go mial w jakims pliku

Tekst zapisujesz jako plik dźwiękowy z poziomu programu IVONA - screen. Ja mam wersję demonstracyjną, ale w pełnej(o ile ją masz) powinno to wyglądać podobnie lub identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:33, totek11 napisał:

siemka jak moge zrobic zeby w ivonie byl odstep zeby np. w pierwszej minucie powiedzial cos
tam a w drugiej cos innego

Najłatwiej po prostu stworzyć dwa oddzielne pliki z wymową i później manipulować nimi jak się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze jak zrobic filmik zeby np. w grze gw. jest pokazany pasek umiejetnosci i sie to nagrywa a kolesie robia tak ze go nie ma i wogole ruszaja ta kamerka tak fajni i tylko sa pokazane ludize ktorzy tancza nie ma zadnych reklam game cam bo ja jak nagralkem to mama w prawym dolnym rogu reklame game cama(jak oni to robia http://video.google.pl/videoplay?docid=-8589753702787779319)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 16:06, totek11 napisał:

a wiecie moze jak zrobic filmik zeby np. w grze gw. jest pokazany pasek umiejetnosci i sie
to nagrywa a kolesie robia tak ze go nie ma i wogole ruszaja ta kamerka tak fajni i tylko sa
pokazane ludize ktorzy tancza nie ma zadnych reklam game cam bo ja jak nagralkem to mama w
prawym dolnym rogu reklame game cama(jak oni to

robia http://video.google.pl/videoplay?docid=-8589753702787779319)

Dnia 22.08.2007 o 16:06, totek11 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale prawdopodobnie gdy masz darmową wersję GameCam to dodaje ci to logo. Tak jest przynajmniej z Frapsem ;)

juke - faktycznie tylko dla wytrwałych :P Ale muzyczka z Total Overdose w tle - ona jest w postaci mp w folderze z grą?

A ja ukończyłem kolejne amv. Światowa premiera odbyła sę już na moim GS, teraz czas na ten temat :) http://pl.youtube.com/watch?v=ta3_w1BRLKQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crespo właśnie takiej muzyczki potrzebuję(chodzi o sam początek)! Zobaczyłem tytuł na youtube, ale czy znasz może inne podobne kawałki? Mój nr.gg na GSie ;) Co do filmiku dobry, choć trochę w nim chaosu...scena z 3:45, gośc bije się z jakimś typkiem, a następnie scena z...kwiatkami ;/ Już do końca filmu powinno być tak mrocznie. Dobrze chociaż że w tych kwiatkach, było trochę "mrocznego" wątku, gdzie było widać ciało umarłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:05, crespo1 napisał:

to moje kolejne AMV z FF:AC, niektórym moze sie niespodowac muzyka,ale dla mnie jest fajna


Zawsze dodajesz amv zaraz po mnie, i to ty jesteś w blasku sławy a ja to kaszana xD Super AMV, każdy twój kolejny projekt stawia poprzeczkę coraz wyżej :) Świetna muzyka w tle, choc na co dzień raczej bym nie słuchał. Tylko unikaj subów, bo one psują cały efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 22:15, ReWelot napisał:

Hej fajny film,ale jak sie nazywa ten utworek co dales za podklad? Bylkiedys w Total Overdose
i ciekawi mnie jak sie nazywa...

Dzięki. :) Nazywa się "Return Of The Tres". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 23:51, tykus napisał:

Świetna muzyka w tle, choc na co
dzień raczej bym nie słuchał. Tylko unikaj subów, bo one psują cały efekt ;)


ja tez,ale czasami jakas odmiana od piosenek rockowych;) które mam w wiekszosci filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto mój nowy filmik nagrany z juke z Flat Out jak Wam się podoba?

Filmik fajny, rozmyślalem nad kupnem Flatouta ale nie kupilem.
Grałem kiedyś w Crashday''a (nawet mi się podabał tylko za krotki) ale Flatout chyba lepszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować