Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Zrobiłem a raczej dodałem tytuły do jednego filmu w Windows Movie Maker, lecz teraz nie mogę odtwarzać do w Windows Media Player.Wyskakuje mi że plik nie ma odpowiedniego rozszeżenia.Co mam teraz zrobić żeby móc odtwarzać ten film w WMP? Zrobić odpowiednie rozszeżenie? Jeśli tak to jaki skrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 22:45, Master J napisał:

Zrobiłem a raczej dodałem tytuły do jednego filmu w Windows Movie Maker, lecz teraz nie
mogę odtwarzać do w Windows Media Player.Wyskakuje mi że plik nie ma odpowiedniego rozszeżenia.Co
mam teraz zrobić żeby móc odtwarzać ten film w WMP? Zrobić odpowiednie rozszeżenie? Jeśli
tak to jaki skrót?

Najprawdopodobniej, musisz dodać rozszerzenie *.wmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 22:45, Master J napisał:

Zrobiłem a raczej dodałem tytuły do jednego filmu w Windows Movie Maker, lecz teraz nie
mogę odtwarzać do w Windows Media Player.Wyskakuje mi że plik nie ma odpowiedniego rozszeżenia.Co
mam teraz zrobić żeby móc odtwarzać ten film w WMP? Zrobić odpowiednie rozszeżenie? Jeśli
tak to jaki skrót?


Eee, nie ma odpowiedniego rozszerzenia?
Przecież zapisując jakiś plik w Movie Makerze jest on domyślnie zapisywany jako .wmv , tak więc dziwne że coś jest nie tak. Hmm, a może po prostu wybrałeś jakąś inną opcje :>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najnowsze dzieło:
Final Fantasy VII Advent Children & Crisis Core,
utwór: "Heaven''s Not Enough" Yoko Kanno (Steve Conte)

http://pl.youtube.com/watch?v=WbMU_syvCds

Zachęcam do oglądania... tym bardziej, iż przewiduję niską oglądalność tego klipu, z tego względu że amv jest do piosenki o której pewnie prawie nikt nie słyszał - może poza tymi, którzy widzieli Wolf''s Rain - a już na pewno nikt nie skojarzy jej z Final Fantasy. Nie mogłam się jednak powstrzymać - tak mi jedno z drugim pasowało... szczególnie jak obejrzałam końcowe scenki z Crisis Core.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik bardzo fajnie zrobiony. Gdybym nie wiedzial że to Final Fantasy to myślal bym że to filmik zrobiony od podstaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:11, sz94 napisał:

Jaki jest najlepszy film do nagrywania tego co na monitorze widać? :)

Film??? Nie znam filmu który by nagrywal widok z monitora. No chyba że chodzi ci o program a to wtedy mogę ci polecić game cam''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2008 o 10:07, NFSU2.00 napisał:

Filmik bardzo fajnie zrobiony. Gdybym nie wiedzial że to Final Fantasy to myślal bym
że to filmik zrobiony od podstaw :D


Już mnie kiedyś ktoś posądzał o takie talenta ;P Niestety mistrzem animacji nie jestem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-czy ktoś może mi polecić jakiś łatwy ale z wieloma funkcjami i dodatkami program do obrobki i monatarzu filmów? Prosze oszybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 12:12, mikus97 napisał:

Mam pytanie-czy ktoś może mi polecić jakiś łatwy ale z wieloma funkcjami i dodatkami
program do obrobki i monatarzu filmów? Prosze oszybką odpowiedz.


Moim zdaniem najlepszym programem jest Ulead Video Studio 11 PL.
Co prawda jest trial tylko za darmo, ale zawsze to coś. Ma bardzo wiele funkcji, może zapisać w dowolnym formacie, rozdzielczości i kodeku. Ponadto ma dość dużo efektów, które są naprawdę ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem sobie taki przegląd swoich filmików na YT i przy jednym zobaczyłem kliknięcia z takiej dziwnej stronki.. http://guiainformativapersonalcomputer.iespana.es/Novedades.htm?3&weborama=-1

Przy grze Conan - The Dark Axe został umieszczony mój filmik z owej gry... jest to jakiś rodzaj docenienia mojego dzieła, heh no ale mogli się spytać czy można to tam umieścić... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->LEGO S.W.A.T<---

Jest to film mojego autorstwa :)
Życzę miłego oglądania.

Oto on:
=====================================
http://pl.youtube.com/watch?v=Prx380Hx4p4
=====================================
Jest to mój pierwszy filmik tego typu, więc nie dziwcie się jakością ;)

PS. Mile widziane były by jakieś porady, spostrzeżenia co zrobiłem nie tak, a co natomiast było fajne :)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 11:02, hunter22 napisał:

Wczoraj robiłem sobie taki przegląd swoich filmików na YT i przy jednym zobaczyłem kliknięcia
z takiej dziwnej stronki.. http://guiainformativapersonalcomputer.iespana.es/Novedades.htm?3&weborama=-1


Przy grze Conan - The Dark Axe został umieszczony mój filmik z owej gry... jest to jakiś
rodzaj docenienia mojego dzieła, heh no ale mogli się spytać czy można to tam umieścić...
:P

O lol ten początek z wielbłądem wymiata xD Spadłem z krzesła z śmiechu i jeszcze ta muzyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować