Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

http://pl.youtube.com/watch?v=X_GXpiaBbss&eurl=http://ja.gram.pl/Kirabax - reklama najlepszego polskiego klubu TDU czyli Telcontar_PL, w ktorego mialem zaszczyt byc memberem. Odszedlem potem sam, bo klub wymagal duzo, treningi, turnieje itd. a moj net na to nie pozwalal.
A dlaczego to najlepszy polski klub TDU dowiecie sie z filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:10, Kirabax napisał:

> http://pl.youtube.com/watch?v=CmqRoBz_RRo
> Filmik który zrobiliśmy z kumplami jako reklamówke nazej szkoły (projekt na lekcje
Woku)
Bardzo, ale to bardzo dobry film! Co dostales?

bez problemu piątki bo na szóstki nie zasłużliśmy ''za bardzo pojechaliśmy po II'' akurat ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:50, dominikańczyk napisał:

Czy wy te filmy robicie na Movie Markerze? Jeżeli tak to może polecicie jakiś tutorial?


Ja na przykład składam filmiki w WMM, jak zaczynałem to też nie wiedziałem co i jak w tym programie, ale po dwudziestominutowej zabawie z programem się nauczyłem wszystkiego sam... co jak co ale ten program jest bardzo łatwy w obsłudze... choć na pierwszy rzut oka nie wygląda to na łatwizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:24, leszek1czesław napisał:

bez problemu piątki bo na szóstki nie zasłużliśmy ''za bardzo pojechaliśmy po II'' akurat
;D

Ach... wlasnie widze (cytat)" mozesz wybrac II LO. Albo? Albo wybrac I LO. O stary to najlepsza szkola w miescie!"
itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:50, dominikańczyk napisał:

Czywy te filmy robicie na Movie Markerze? Jeżeli tak to może polecicie jakiś tutorial?

Tutorial? Nie potrzebny :) Powiem ci w skrocie:
- po lewej masz wiele opcji, np. przejscia, napisy itd. skorzystaj z nich, podczas przechodzenia z jednego klipu na drugi.
-na samym dole masz "klisz" tu wrzucasz klipy montujac ja w calosc.
-przelacz widok na drugi, aby moc dodac muzyke do filmu.
-Na gorze, po zaznaczeniu klipu, masz na pasku "klip" rozne opcje. Wylacz muzyke, zanim dodasz wlasna nute do filmu

I tu cale podstawy. Obejrzyj np. moj film "reklama klubu Telcontar_PL" ktory umiescilem wczesniej, zobacz jaki fajny trick na poczatku zastosowalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 17:50, dominikańczyk napisał:

Czywy te filmy robicie na Movie Markerze? Jeżeli tak to może polecicie jakiś tutorial?

Ja ostatatnio robie w Sony Vegas. Tamten program ma dużo więcej nażędzi i pozwala na lepsze efekty. Ale jeśli zaczynasz to jednak zostań przy WMM, program jest dość prosty więc polecam metode prób i błędów do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:04, Kirabax napisał:

> Czywy te filmy robicie na Movie Markerze? Jeżeli tak to może polecicie jakiś tutorial?

Tutorial? Nie potrzebny :) Powiem ci w skrocie:
- po lewej masz wiele opcji, np. przejscia, napisy itd. skorzystaj z nich, podczas przechodzenia
z jednego klipu na drugi.
-na samym dole masz "klisz" tu wrzucasz klipy montujac ja w calosc.
-przelacz widok na drugi, aby moc dodac muzyke do filmu.
-Na gorze, po zaznaczeniu klipu, masz na pasku "klip" rozne opcje. Wylacz muzyke, zanim
dodasz wlasna nute do filmu

I tu cale podstawy. Obejrzyj np. moj film "reklama klubu Telcontar_PL" ktory umiescilem
wczesniej, zobacz jaki fajny trick na poczatku zastosowalem :)


Co zrobić żeby z jeden utwór w czasie filmu zmienił się na drugi? I jeszcze mam jeden problem: jak skrócić piosenkę do filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:10, dominikańczyk napisał:

Co zrobić żeby z jeden utwór w czasie filmu zmienił się na drugi? I jeszcze mam jeden
problem: jak skrócić piosenkę do filmu?

utwor w sensie muzyka czy film? Jesli muzyka:
-dodaj nastepna muzyke do paska
-na poprzedniej kliknij prawy i "fate off"(wycisz na koncu)
Skrocasz muzyke:
-klikajac na nia lewym przyciskiem myszy
-po kliknieciu (koniecznie!) najezdzasz na koniec piosenki i przeciagsz ja do tylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować