Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Pomocy!Wyświetliło mi się coś takiego przy zapisywaniu filmów(patrz obrazek)

Filmik nakręciłem aparatem,potem przekonwertowałem z MOV do WMV w programie Allok MOV Converter i wsadziłem do WMM.Dodałem napisy,przejścia.I w połowie zapisu pojawia się to,co na fotce i nie mogę zapisać pliku.Z innym filmikiem robiłem to samo i się udało.Co robić?

20080805103540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nasza ekipa zwie się HolenSuit... Zaczynamy powoli karierę na YT. Pierwszy film będzie w klimatach wojennych. Zależało nam na nakręceniu takiego filmu, ale jak zawsze są jakieś problemy. Obróbka - jaki DOBRY program polecacie do obróbek i montażu filmu? Jak ściągnąć odgłosy wystrzałów i wybuchów... Czy filtry na kamerę, choćby "snajperski"... Proszę o każdą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 10:16, BzyQacz napisał:

Panowie, nasza ekipa zwie się HolenSuit... Zaczynamy powoli karierę na YT. Pierwszy film
będzie w klimatach wojennych. Zależało nam na nakręceniu takiego filmu, ale jak zawsze
są jakieś problemy. Obróbka - jaki DOBRY program polecacie do obróbek i montażu filmu?
Jak ściągnąć odgłosy wystrzałów i wybuchów... Czy filtry na kamerę, choćby "snajperski"...
Proszę o każdą radę.


Ja osobiście polecam Adobe After Effects :P albo prościej FXhome :P Ten drugi prostszy w obsłudze. Taki filtr widziałem w Ulead Video Studio 11 :P Aha AE do obróbki a Ulead do montażu najlepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam polecam programik o nazwie Pinnacle Hollywood FX 6.0 for Studio 11 , programik bardzo łatwy w obsłudze po polsku bardzo łątwo montuje się filmy za pomocą tego programu , Polecam i pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem robić własne filmy na frapsie - jest tylko jeden problem. Jakim programem można zmienić ich format, aby nie zajmowały tej połowy dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Importujesz je do Windows Movie Maker(Dysk C>Program Files>Movie Maker),wtedy możesz je zedytować,np.dodać napisy,przejścia itp.Potem zapisujesz i voila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 12:29, Pksorlen napisał:

Witam.Czy zna ktoś jakiś dobry program do konwertowania na 3gp ale full version?


Total Video Converter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale mam jeswzcze inne pytanie. Otóż chciałbym obejrzeć pewien filmik na patrz.pl i nie chce się odtworzyć, na ekranie pokazuje się windows media player a inne filmy się odtwarzają bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 21:28, Vincent Law napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=58OCC3Pp_9Y
''rozdziewiczałem'' kamerę, zdaje sobie sprawę że nic ciekawego ale myślę że będzie to
miła odmiana od tych ''deszczy''.
(=:


Hehehe na chemii się kompletnie nie znam :P ale mogłeś chociaż doprowadzić do jakiegoś wybuchu :P z taką nadzieją czekałem do końca filmiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:12, 88Bonzo napisał:

Hehehe na chemii się kompletnie nie znam :P ale mogłeś chociaż doprowadzić do jakiegoś
wybuchu :P z taką nadzieją czekałem do końca filmiku :P

No na początku wspomniałem że akurat TO będzie słabe, ale nie bój żaby - już mam parę granatów domowej roboty w produkcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 22:17, Vincent Law napisał:

> wybuchu :P z taką nadzieją czekałem do końca filmiku :P
No na początku wspomniałem że akurat TO będzie słabe, ale nie bój żaby - już mam parę
granatów domowej roboty w produkcji ;]


Czekam z niecierpliwością :P tylko nie wysadź w powietrze świeżo "rozdziewiczonej" kamery :P bo byłoby szkoda :D hehe ja się niebawem wezmę za robienie kolejnego gameplay`a z gry Condemned: Criminal Origins - pierwszy gdzieś posiałem a wyszedł mi całkiem nieźle. Mam nadzieję że ten również będzie warty uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować