Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2008 o 20:52, PJ MW napisał:

A ja swoje wszystkie filmy miałem na profilu YT, a tu proszę! Zlikwidowali mi konto łobuzy!

Mi tak samo , wystarczyło , że wrzuciłem 2 skróty z Euro 2008 i po koncie , a miałem taksie fajowskie video :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:54, heaton 1992 bdg napisał:

> A ja swoje wszystkie filmy miałem na profilu YT, a tu proszę! Zlikwidowali mi konto
łobuzy!
Mi tak samo , wystarczyło , że wrzuciłem 2 skróty z Euro 2008 i po koncie , a miałem
taksie fajowskie video :)


U mnie było trochę inaczej... 2 lata użytkowania, jeden film ponad 80 tys. wyświetleń i dużo pracy, które poszło na marne, bo na HDD filmy usunąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:54, heaton 1992 bdg napisał:

> A ja swoje wszystkie filmy miałem na profilu YT, a tu proszę! Zlikwidowali mi konto
łobuzy!
Mi tak samo , wystarczyło , że wrzuciłem 2 skróty z Euro 2008 i po koncie , a miałem
taksie fajowskie video :)


Ehhh mi też zlikwidowali za AMV z anime:P A miałem takie fajne konto^^ ponad 2k wyświetlaj profilu, pełno komentarzy BG i friendów:P Wszystko poszło sie je***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić jakiś film bo mi się nudzi. Interesują mnie filmy samochodowe, fantasy, horrory. Jeśli może jest jakiś świetny film który nie jest z którejś kategorii podanej powyżej to też można podać. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 16:38, Nevrac napisał:

Witam. Chciałbym kupić jakiś film bo mi się nudzi. Interesują mnie filmy samochodowe,
fantasy, horrory. Jeśli może jest jakiś świetny film który nie jest z którejś kategorii
podanej powyżej to też można podać. Z góry dzięki.


zapytaj tutaj --> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&u=11710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanie.Czy można dojść do autora filmiku anonimowgo na patrz.pl? Jest jakiś sposób żeby się dogrzebać,np.adres e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 10:53, PJ MW napisał:

Może być, ale monotonny...

To przecież gameplay z Hitmana a nie z dajmy na to Unreal Tournament -_-. Czego chciałeś ? Wielkiej strzelaniny ? n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować