Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2009 o 21:06, wybrany4567 napisał:

i co o tym sadzicie??

Włączyłem z czystej ciekawości i stwierdzam, że jest kiepsko. Ogólnie to nie przepada za filmikami kręconymi telefonem komórkowym, którego możliwości zbyt duże nie są. Niska jakość, sztywne teksty, typowa "epicka" historia wg sporej części młodzieży. Naprawdę zajmij się za coś poważniejszego.

Mimo wszystko gratulacje za odwagę wrzucenia tego i pokazania to światu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 21:06, wybrany4567 napisał:

Najnowszy i chyba najlepszy odcinek mojego ,,serialu" obejrzyjcie inne i co o tym sadzicie??

http://pl.youtube.com/watch?v=fhEDVVrCRSw



No władca pierścieni to to nie jest... ale zasadniczo + za to, że masz (macie) ochotę robienia czegoś innego niż przepuszczanie czasu przez palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, gdyby jakość była lepsza i użylibyście nawet standardowego Microsoft Movie Maker''a to by mogło być ok 2 razy lepsze.
A, bardzo dobrze zrobione. Ojciec kupił ostatnio kamerę mini-DV i z kolegą zaczynamy kręcić film na angielski- do tej pory zajmowałem się filmikami robionym z gier etc. a więc jest to nowe wyzwanie ;]

PS. Wybrany: nie kończ swojego projeku serialowego, bo pamiętaj że każdy następny film daje wam doświadczenie. Mogę się założyć, że niedługo bedziemy mogli zobaczyć jakiś wasz film w Cannes ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:36, Martinve93eczek napisał:

Według mnie, gdyby jakość była lepsza i użylibyście nawet standardowego Microsoft Movie
Maker''a to by mogło być ok 2 razy lepsze.
A, bardzo dobrze zrobione. Ojciec kupił ostatnio kamerę mini-DV i z kolegą zaczynamy
kręcić film na angielski- do tej pory zajmowałem się filmikami robionym z gier etc. a
więc jest to nowe wyzwanie ;]

PS. Wybrany: nie kończ swojego projeku serialowego, bo pamiętaj że każdy następny film
daje wam doświadczenie. Mogę się założyć, że niedługo bedziemy mogli zobaczyć jakiś wasz
film w Cannes ;]

No dzieki, chociaz Ty jeden nie wyrazasz sie o tym sceptycznie i chwala Ci za to.
line''s- no a jest jakis program, co by mogl zmienic glosy w juz nagranym filmie? ostatnio w necie szukalem, ale nie moglem znalezc. Aktorow trudno znalezc, a jak juz sie znajdzie to trzeba sie z nich cieszyc, sam wymysalem wszystkie historie i nie zastanawialem sie na glosami aktorow, chodzilo mi o przkazanie tego co wymyslilem.
a tak jeszcze na marginesie. Uzywam WMM, ale w nim jest za malo efektow. Moze ktos zna jakis program, ktory zawiera ich duzo wieksza ilosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 15:03, wybrany4567 napisał:

Uzywam WMM, ale w nim jest za malo efektow. Moze ktos zna
jakis program, ktory zawiera ich duzo wieksza ilosc?


Sony Vegas, ponoc dosc ciezko z nim zaczac obcowac, ale daje sporo mozliwosci (nie uzywałem, ale sporo osob sobie chwali ten program).

a, oto moj film, zrobiony w jeden dzien po 5 dniach nieustannego chlania, zmontowany tez chyba w jeden dzien w movie makerze.

http://pl.youtube.com/watch?v=4qmuaaZYdO4&feature=channel_page

edit: aha, zeby nie było - 90% tego filmu to improwizacja, wiec niech was nie dziwią smiechy w tle czy dziwnie tępa historia tudzież silne wpływy zespołu filmowego skurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam wam film, który (jako pierwszy w historii) zdobył pierwsze 3 nagrody na codwudziestotrzyletnim XXV Festiwalu Żenady na Kamczatce. Został on nakręcony dwa lata temu przeze mnie i moich kolegów, gram tam tytułową postać - Taliba (wiem, żenująco - ale na tym ten biznes polega). Zapraszam do oglądania żądnych mocnych wrażeń i żenady. Trwa raptem 30 minut, a to chyba nie jest dużo ;).
http://www.youtube.com/watch?v=NHiXGp2flCQ - część pierwsza, potem druga i trzecia, są po prawej stronie strony, jakby kto pytał ;P
Ostrzegam, trochę wulgaryzmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:01, ak.47 napisał:

Przedstawiam wam film, który (jako pierwszy w historii) zdobył pierwsze 3 nagrody na
codwudziestotrzyletnim XXV Festiwalu Żenady na Kamczatce. Został on nakręcony dwa lata
temu przeze mnie i moich kolegów, gram tam tytułową postać - Taliba (wiem, żenująco -
ale na tym ten biznes polega). Zapraszam do oglądania żądnych mocnych wrażeń i żenady.
Trwa raptem 30 minut, a to chyba nie jest dużo ;).
http://www.youtube.com/watch?v=NHiXGp2flCQ - część pierwsza, potem druga i trzecia, są
po prawej stronie strony, jakby kto pytał ;P
Ostrzegam, trochę wulgaryzmów.

Nie no film po prostu super. A tak z ciekawosci to jakim programem montowaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:02, wybrany4567 napisał:

Nie no film po prostu super. A tak z ciekawosci to jakim programem montowaliscie?

Ojca kumpel pracuje w telewizji i załatwił Avida :P.
EDIT: Argh, ojciec kumpla :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 16:05, ak.47 napisał:

> Nie no film po prostu super. A tak z ciekawosci to jakim programem montowaliscie?

Ojca kumpel pracuje w telewizji i załatwił Avida :P.
EDIT: Argh, ojciec kumpla :]

Nie no pelna profeska. Gratuluje takich kumpli. A jak wy sie zmusiliscie zeby tak sie przebierac? Ja tez takie cos chcialem zrobic,a el nikt nie zgadza sie przebierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:25, wybrany4567 napisał:

Nie no pelna profeska. Gratuluje takich kumpli. A jak wy sie zmusiliscie zeby tak sie
przebierac? Ja tez takie cos chcialem zrobic,a el nikt nie zgadza sie przebierac.


Trzeba miec dystans do tego i podchodzic jak do zabawy, zamiast sie wstydzic ze ktos zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś może polecicćjakiś dobry darmowy program do nagrywania filmików z gier ???
Jak na razie używałem Xfire''a ale nie można we wszystkich grach nagrywać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:33, Zauri napisał:

fraps ? (ale on strasznie pamieciozerny jest :P)
gamecam ? (nie wiem jaki on jest, nie bawilem sie nim)


Ahh pamięć to dla mnie najmniejszy problem :D

I mam jeszcze jedno pytanko :P Co zrobic zeby obraz byl taki jak przy nagrywaniu przed (że tak powiem) przepuszczeniem go prze Movie Makera, poniewaz gdy juz calos zmontuje to obraz sie pogarsza, i potem robi sie jeszcze gorszy po wzuceniu go na YouTube :/ Czyli :

1. Co zrobić żeby uzyskać jak najlepsza jakość ???
2. Jakim programem montować filmiki, chodzi mi o coś na wzór Windows Movie Maker''a :D I ważne żeby był po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 12:52, Kur0 napisał:

1. Co zrobić żeby uzyskać jak najlepsza jakość ???


jak filmik jest juz na youtubie, to dopisz do adresu &fmt=18 i kliknij enter. wtedy jakosc filmiku jest o wiele lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować