Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

wybrany4567- o_O powiem ci, ze dawno nie widziałem bardziej żenujących filmików jak Przygody Niepokolanego Chudego". Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 21:12, wybrany4567 napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=9BYXL-sEGZY
>
> Mój film. Wiem że trochę mi nie wyszedł, ale mało było materiałów do zmontowania
i nie
> dało się czegoś ciekawego złożyć.

No cóż, gorszy badziew od mojego. PO co wogóle takie cos wstawiasz? Usun to jak najszybciej.

A ty czym tu się chwaliłeś, chętnie sobie ocenię w porównaniu do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, mam takie pytranie. Planuję zrobić filimk z przeznaczeniem na youtube, który będzie pokazem zlajdów z muzyczką w tle- będe go klecić chyba w movie makerze, chyba że macie coś lepszego do zaproponowania. Czy zdjęcia muszą być zmniejszane do takiego filmu, będzie ich dośc sporo, jaki jest limit miejsca do uploadu na yotuube, jaki ma być format filmu? Jeśli chodzi o muzę, to w jakim formacie ma być kawałek do podkładu? Z góry dzięki za pomoc i sorki za głupie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo, wszystkim zapraszam na mój kanał Yotube, same gameplay''e z gier takich jak Prince of Persia, Fallout 3, Grid, F.E.A.R 2 Project Origin, a nawet z GTA IV robione w Edytorze, zachęceam... ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje dotyczące przesyłania

* Przesyłaj jednocześnie nawet 10 filmów wideo
* Najlepsze formaty wideo dla YouTube
http://www.google.com/support/youtube/bin/answer.py?answer=132460&topic=16612&hl=pl-PL
* Rozmiar do 1 GB.

Poza tym wydaje mi sie ze wiekszosc zostanie przeskalowana, jak to youtube. Ewentualnie zapoda 2 wersje filmiku tj. zwykla i High Quality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki za pomoc

Ale mam kolejne pytanie, czy ktoś się posługiwał programem Corel Ulead Video Studio? Nie bardzo ogarniam tworzenie filmu w tym cudzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 18:27, Budo napisał:

Ale mam kolejne pytanie, czy ktoś się posługiwał programem Corel Ulead Video Studio?
Nie bardzo ogarniam tworzenie filmu w tym cudzie...

Akurat tak sie sklada ze mialem z nim do czynienia. Nie wiem za bardzo co chcesz za radę, wiec poszukaj w necie tutoriali, powinny byc. Jakby co to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Vegas ( 8 pro, na przykład). Intuicyjne w obsłudze, ale również można w nim robić niesamowite rzeczy. A i masa tutków na YT jest, więc jak czegoś nie będziesz wiedział na 100% odnajdziesz to na youtubie ;) No i jest trial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dzięki, ale już sobie poradziłem z Ulead VideoStudio, fajny program i prosty. Film już w zasadzie skończyłem, myślałem, że więcej problemów z tym będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na to, iż ten temat jest ogólnie o filmie chciałbym wam pokazać mój, krótki filmik, który zrobiłem.

http://www.youtube.com/watch?v=LDU_hhSaRfw

To nie jest reklama, chciałbym przez to powiedzieć, iż czy wam się podoba czy też nie. Chciałbym również zapytać się co sądzicie o tego typu filmikach?

P.S Film nie ma nic wspólnego z trailerem. Mogą się pojawiać te same sceny, choć ja nie oglądałem traileru, szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować