Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Jakiego używacie programy do sklejania tych filmów?
Długo kombinowałem z WMM i nabrałem trochę doświadczenia przy robieniu filmów , więc chciałbym zabrać się za coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 21:05, MysticCrusader napisał:

Długo kombinowałem z WMM i nabrałem trochę doświadczenia przy robieniu filmów , więc chciałbym zabrać się za coś większego.

W takim razie przygotuj się na wydatek kilkuset(lub nawet więcej) złotych na legalne oprogramowanie. Nie znam darmowego programu, który możliwościami dorównywałby programom komercyjnym, takim jak Sony Vegas czy Adobe Premiere Elements. Oprócz nich kojarzę jeszcze Ulead Video Studio, Pinnacle Studio. Ja obecnie korzystam z dość taniego MAGIX Video Deluxe(120 złotych w MM).

Warto się też zastanowić, czy naprawdę jesteś na tyle zdolny, że potrzebujesz zaawansowanego programu kosztującego kilkaset złotych. I czy przez montowanie filmów ta inwestycja Ci się zwróci(czyli po prostu czy będziesz na tym zarabiał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szukam darmowego programu, w którym będę mógł sklejać filmiki, dodawać jakieś obrazki, napisy początkowe itp.
Znacie może jakiś taki program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 17:47, Dodus14 napisał:

Witam!
Szukam darmowego programu, w którym będę mógł sklejać filmiki, dodawać jakieś obrazki,
napisy początkowe itp.
Znacie może jakiś taki program?



Jak już pisałem i w tym temacie pisali:
jak zaczynasz, a chcesz tani i nie chcesz szukać to Windows Movie Maker (jest w standardzie większości windowsów - po prostu wpisz w wyszukiwarkę na dysku systemowym).
Większość amatorskich filmików jest nim robionych. Na początek wystarczy - łatwy jest w obsłudze i w miarę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A codo nagrywania filmików...
Mam problem z Xfire. Nie chce mi uruchomić nagrywania podczas gry Ded Space. Wiecie może czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytań odnośnie movie makera ^^.
1. Czy mozna zrobic tak, ze mp3 przez pewien czas leci dosyc cicho a w pewnym moencie sie podglasnia?
2. Czy można wyciać glos z viedo klipu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 18:22, Szympek napisał:

Mam pare pytań odnośnie movie makera ^^.
1. Czy mozna zrobic tak, ze mp3 przez pewien czas leci dosyc cicho a w pewnym moencie
sie podglasnia?
2. Czy można wyciać glos z viedo klipu?

1. Tak
2. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może i ja coś pokaże.

W ubiegłym roku moi dziadkowie obchodzili szafirowe gody (45 lat razem). Z tej okazji popełniłem film ilustrujący ten długi, wspólnie spędzony czas. Cel jaki mi przy tym przyświecał to wpisanie tej rocznicy w historię świata (przede wszystkim Polski).

Nigdzie poza samą uroczystością film ten nie był prezentowany, więc można powiedzieć, że to taka oficjalna, szeroka premiera :)

http://www.dailymotion.pl/video/xbew79_grayynka-i-kaziu-45-lat-razem-szafi_people

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 20:33, Spayki napisał:

To może i ja coś pokaże.

W ubiegłym roku moi dziadkowie obchodzili szafirowe gody (45 lat razem). Z tej okazji
popełniłem film ilustrujący ten długi, wspólnie spędzony czas. Cel jaki mi przy tym przyświecał
to wpisanie tej rocznicy w historię świata (przede wszystkim Polski).

Nigdzie poza samą uroczystością film ten nie był prezentowany, więc można powiedzieć,
że to taka oficjalna, szeroka premiera :)

http://www.dailymotion.pl/video/xbew79_grayynka-i-kaziu-45-lat-razem-szafi_people


Ładny film, ale to bardziej IMO historia Polski, niż opowieść o Twoich dziadkach, ale chyba takie było założenie tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mind is The Prisoner to krótka opowieść o rutynie codzienności, która towarzyszy nam przez całe życie. Nie ma tu zaawansowanej fabuły, nie ma dużej ilości szybkiej akcji, podczas seansu z ust aktora nie pada ani jedno słowo. Głównym bohaterem jest tu bowiem nie mężczyzna, którego poczynania obserwujemy w filmie, ale wszechobecny, niezwykle „gęsty” klimat wprost wylewający się z ekranu i głośników. Wszystko za sprawą artystycznych ujęć, efektów dźwiękowo - wizualnych oraz ścieżek muzycznych przygotowanych specjalnie z myślą o konkretnych scenach. Dzięki temu wszystkiemu pokazana w filmie rutyna może się okazać dla widza niezwykle ciekawym przeżyciem emocjonalnym. Nie samą rutyną człowiek jednak żyje, więc nie zabraknie także odwiedzin w drugim świecie, istniejącym niezależnie – w świecie snu. W świecie bez reguł i monotonii. W świecie, który potrafi być fascynujący, a czasem – śmiertelnie przerażający.

Jak jednym zdaniem mogę określić ten film? Konfrontacja dwóch odmiennych światów – świata rutyny i pełnego absurdu (komiczna groza – to tam możliwe) świata snu.


Zapraszam do oglądania.

http://vimeo.com/11548078

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować