Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Mam takie pytanie, może mi ktoś podać linka, bądź wytłumaczyć jak i w ogóle czy można za pomocą Unleada zrobić przejście klatki filmowej w klatkę rysunkową(nie wiem jak to inaczej nazwać.) Chodzi o to ze mamy najpierw postać normalna, a potem pojawia się ona w wersji jakby była narysowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej... nie mogłem znaleźć lepszego tematu niż ten...

więc:

poszukuję filmy horrory o statkach..
znalazlem już statek śmierci z 1980 oraz statek widmo z 2002 znacie jeszcze jakieś ?
za odp będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 19:03, Chester001 napisał:

hej... nie mogłem znaleźć lepszego tematu niż ten...

więc:

poszukuję filmy horrory o statkach..
znalazlem już statek śmierci z 1980 oraz statek widmo z 2002 znacie jeszcze jakieś ?
za odp będe wdzięczny.


a o statkach kosmicznych moga byc? :)
jesli tak to polecam Event horizon, W strone slonca tez ujdzie ale to nie do konca horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 20:34, TigerXP napisał:

a o statkach kosmicznych moga byc? :)
jesli tak to polecam Event horizon, W strone slonca tez ujdzie ale to nie do konca horror


Even już widziałem, niezły.
chodziło o takie pływające. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Nagrałem dość długi gameplay przez xFire - dźwięk w porządku, obraz też(nagrywałem z opcją połowa rozdzielczości) wszystko płynnie, blablabla. Tylko że przy odtwarzaniu dźwięk idzie normalnie, a obraz sukcesywnie zwalnia, i już po jednej minucie jest straszna przepaść między tym, co słychać, a tym co się dzieje na ekranie. Nagrywałem z szybkością 60 FPS, jeśli ma to jakieś znaczenie. Można to skorygować jakimś programem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 17:41, Lfdracon napisał:

Potrzebuję pomocy. Nagrałem dość długi gameplay przez xFire - dźwięk w porządku, obraz
też(nagrywałem z opcją połowa rozdzielczości) wszystko płynnie, blablabla. Tylko że przy
odtwarzaniu dźwięk idzie normalnie, a obraz sukcesywnie zwalnia, i już po jednej minucie
jest straszna przepaść między tym, co słychać, a tym co się dzieje na ekranie. Nagrywałem
z szybkością 60 FPS, jeśli ma to jakieś znaczenie. Można to skorygować jakimś programem?

To chyba już się tak nagrało, pewnie jakieś przymulenia w grze były albo na dysku podczas zapisu. Ale możesz próbować: zmień FPS i format (np na Xvid albo MPEG któryś), może też jakieś błędy wykryje ci VirtualDub...
Jeśli tylko z dźwiękiem są problemy to wątpię czy jakaś opcja ci pomoże. W Audacity są opcje zmiany prędkości ale chyba nie chodzi o narastanie/zwalnianie w czasie. Zresztą zapewne twoje anomalie są na tyle nie regularne, że musiałbyś pracować na kilku fragmentach osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Są tu jacyś filmowcy z Poznania ;)? Chętnie zaprosiłbym chętnych do wspolpracy przy średniometrażowym projekcie non-profit ;)
2. Kręci ktoś z was lustrzanką? Jesli tak to chetnie bym wysluchal waszych komenatarzy i filmików ;). Ja przymierzam sie do zakupu canona 550d i musze przyznać, ze zapowiada sie naprawde konkretna zabawa z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:39, PJ_MW napisał:

Jaki średnio zaawansowany program do tworzenia/obróbki filmów polecacie(najlepiej, żeby również był po polsku)?


Pinnacle Studio
Ulead VideoStudio
Sony Vegas
MAGIX video deluxe

Czytasz opinie/ściągasz triale i wybierasz to, w czym najlepiej Ci się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2011 o 21:12, gracz_155 napisał:

Może to nie odpowiedni temat. Jakim programem można zrobić film z zdjęć. Nie chodzi mi o pokaz slajdów tylko film 25fps.

http://www.dobreprogramy.pl/Tworzenie-i-edycja-filmow,Kategoria,Windows,46.html
Złożenie filmu ze zdjęć jest tak proste, że podejrzewam że każdy z programów na tej liście się do tego nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować