Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Zakładam, że są tutaj ludzie nagrywający z konsol. Pytanie do was. Jakiego urządzonka używacie i ile może mniej więcej kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie nieco odświeżyć moją "ofertę" ;-)

Dzisiaj pojawił się kolejny, nieco nostalgiczny odcinek. Zapraszam do starcia z Jazz Jackrabbit 2 - http://www.youtube.com/watch?v=svr7fKS11EA
W przyszłości będzie nie tylko więcej retro, ale również trochę zupełnie innych zagadnień (bardziej okołogrowych).

A jeżeli szukacie taniej i dobrej (a momentami nawet śmiesznej) przygodówki to warto sprawdzić moją wideorecenzję prequela do The Book of Unwritten Tales - http://www.youtube.com/watch?v=lMk04zatrPY

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemandero. Wiem, że tak wbijam w buciorach prosto do tego tematu, ale w końcu udało mi się znaleźć żyjące forum dla graczy, a chciałbym mieć do kogo mówić w filmikach, więc zapraszam serdecznie na mój jutubowy kanał pod adresem: http://www.youtube.com/user/Mr0life

Znajdziecie na nim:

- "Kiepski Komentarz" - gry, które pamiętam z dzieciństwa, które wzbudzają moje zainteresowanie oraz takie, które nawiązują w jakiś sposób do moich bachorskich wspomnień. Nie kręcę zagrajmów. Moje filmiki to 15-30-minutowe pierwsze wrażenia, lub wrażenia po latach, do których zawsze staram się jak najlepiej przygotować merytorycznie. Opisuję grę, zauważone przeze mnie wady i zalety i ogólną opinię.
- "Cena nie gra roli?", czyli pierwsze wrażenia z gier kupionych za maksymalnie 5 złotych, format podobny do tego powyżej
- "Pady Zostały Rzucone", czyli moja nowo rozpoczęta seria, w której stawiam czoła grom uważanym za najgorsze w historii. Seria z danej gry trwa tak długo, jak długo wytrzymają moje nerwy.
- "Grają na nerwach", czyli filmiki dla dojrzalszych słuchaczy, gdzie komentuję najgłupsze wydarzenia i wypowiedzi z branży gier z ostatniego czasu

Ogólnie kanał prowadzę po swojemu, dobieram gry według własnych preferencji i nie nagrywam filmików z gier, w które grał już każdy. Jeśli będą napływać propozycje i pomysły, biorę je zawsze pod uwagę. Czasami na drodze stają mi problemy techniczne, ale staram się je eliminować. Cóż, muszę się mieścić w zarobionym budżecie.

Tak więc, zapraszam, bo bez życia da się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałem zaprezentować mój kanał YT i prosić was o opinię na jego temat, która pomoże mi w dalszym rozwoju. Może część z was zainteresuje to co robię. Z góry dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam

Link do kanału: http://www.youtube.com/user/BattleAxeInn

Co nagrywam:

a) Rodzaje materiałów: Zapowiedź, Gameplay, Podsumowanie, Recenzja, w przyszłości Vlog i Podcast lub Audiolog

b) Gatunki gier: RPG-i, Indie, Przygodówki i czasem coś związanego z historią (WoT, Commandos, CoH itp.)

Osiągnięcia: W sumie żadne jeżeli patrzeć na liczby, ale dla mnie najważniejsze to grupa fajnych ludzi, która mnie ogląda i szanuje to co robię.

Wiek: 26

Opis: Kubi - Zapalony gracz, miłośnik historii i fantastyki w dobrym wydaniu, zakochany w RPG-ach po uszy szczególnie w tych z dużą liczbą cyferek i dialogów, nie przechodzący obojętnie koło ciekawych, niezależnych produkcji, które często wspiera. Uwaga! Przejawia dziwne zamiłowanie do wszelkiej maści krasnoludów.
Na kanale znajdziecie Gameplay''e, Zapowiedzi, a w przyszłości również Recenzje, Przeglądy, Podcasty na tematy związane z grami, które lubię i szanuje (czytać wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteście w stanie określić co powinien posiadać idealny let''s play? Jestem zakochany w tej formie rozrywki juz od bardzo długiego czasu. Sam od pół roku próbuję w tym swoich sił i jestem w stanie poświęci bardzo dużo czasu i energii, żeby osiągnąć doskonałość. Zawsze staram się, żeby moje let''s playe były jak najwyższej jakości, ale ciągle czuję, że czegoś im brakuje. Pomóżcie! :)

Pozdrawiam!

link do mojego kanału: http://www.youtube.com/user/Poorpose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:05, Purpose napisał:

/cytat/


1.Zero Minecrafta. Zdecydowanie za dużo go na polskim YouTube.
2. Różnorodność. Na samych let''s playach mało kto daje radę się utrzymać, bo albo zaczyna się to nudzić jemu albo widzom. Jeśli dobrze się rozejrzysz, to nie znajdziesz większego kanału, który trzymałby się wyłącznie ram "zagrajmy w...". Vlogi, audio-logi, unboxingi, pierwsze wrażenia, rysunek, recenzje, podróże. Pomysły można mnożyć.
3. Ciekawy, dobrze słyszalny komentarz. Ludzie prędzej znoszą słabe video, a dobre audio niż odwrotnie. Pokazuje to prosty przykład: na pewno słyszałeś kiedyś, że wiele osób let''s playa po prostu słucha.
Kojarzysz kogoś, kto go ogląda, ale ma wyłączony dźwięk? No właśnie :)
4. Widzę, że masz włączone reklamy. Ja na starym kanale również ich używałem i dowiedziałem się, że dużo osób zniechęca się na sam widok "TrueView In-Stream" (to te wyświetlające się w formie filmu). Dopóki nie zdobędziesz kilku tysięcy widzów, to i tak dużych kwot na nich nie zarobisz, także spokojnie możesz wyłączyć. :)

Możesz odezwać się do MartivaRa. Jest tu na forum, ma też swój kanał i trochę już o let''s playach wie.


Postaram pochwalić się na dniach jakimiś filmami, bo wreszcie zacznę regularnie kręcić od czasu zmiany kanału.
Na pierwszy ogień pójdzie chyba recenzja Saint''s Row IV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy że chciałbym nagrywać i uploadować na jakiś serwis gameplay''e z gier, da się taką rozgrywkę zapisać i pobrać na kompa by ją potem obrobić i wrzucić w inne miejsce za pomocą twich.tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich !

Jesteśmy grupką trzech kumpli , którzy postanowili założyc kanał na yt i jako start obraliśmy Godlike Smite''a. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelkie tipsy i komentarze, apropo tego co można zrobić lepiej. Zapraszamy serdecznie i pozdrawiamy

http://www.youtube.com/channel/UCHB7tvfI...Fgw/videos

OburzeniTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was bardzo serdecznie.
Chcialbym zaprosic wszystkich milosnikow gier Pc na moj kanal youtube.
Jestem poczatkujacym youtuberem i nagrywam filmy z gier single jak i multiplayer.
Zalezy Mi na Waszych opiniach na temat tego co robie i jak to robie :)
Zachecam do ogladania i Komentowania.
Pozdrawiam i z gory dziekuje za wszystkie pozytywne i negatywne(zapewne tez sie znajda) opinie:)

https://www.youtube.com/channel/UC2uvoDjvAL7U...7Kw/featured

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, czyli tu można legalnie wklejać linki do siebie? :)

No to spróbuję! Jestem członkinią (co to za słowo...) klanu, którym gramy (i czasem wygrywamy!) w ligach ESL ii MLG w Titanfalla. Streamuję wszystkie nasze rozgrywki - jest dynamicznie, szybko i... bardzo zabawnie.

Poza tym gram często w DayZ Standalone z ekipą - podczas streamu oglądający lubią nas śledzić, ale jeszcze nikomu nie udało się nas dopaść.

Streamuję codziennie w różnych porach, więc follow bardzo mile widziany!

www.twitch.tv/outstarwalker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji o coś zapytam - w czym ludzie nagrywają tak wiele gameplayów że mają one tak dobrą jakość na choćby yt? Z mojego doświadczenia wychodzi że bardzo szybko nawet krótki, ba - bardzo bardzo krótki filmik potrafi mieć kilka GB ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować