Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Czy tworzycie jakieś krótkie filmiki animowane, stop-motion badź normalne? Ja naleze do grupy BIM-BOM i uwielbiamy robic takie filmy. mamy ich na koncie coś koło 20 :)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo... Ja tworzę filmiki z gier, stworzyłem też reklamówkę CDA, ale boję się, że w ten sposób łamię prawa autorskie, kolejno: HAZE, SPLINTER CELL, PRINCE OF PERSIA, GHOST RECON AW, RAINBOW SIX VEGAS, BIA: HELL'' HIGHWAY i CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:18, Noxbi napisał:

Oo... Ja tworzę filmiki z gier, stworzyłem też reklamówkę CDA, ale boję się, że w ten sposób
łamię prawa autorskie, kolejno: HAZE, SPLINTER CELL, PRINCE OF PERSIA, GHOST RECON AW, RAINBOW
SIX VEGAS, BIA: HELL'' HIGHWAY i CDA...


Jak tworzysz tylko dla siebie to nic nie łamiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:20, BlackBomb napisał:

> Oo... Ja tworzę filmiki z gier, stworzyłem też reklamówkę CDA, ale boję się, że w ten
sposób
> łamię prawa autorskie, kolejno: HAZE, SPLINTER CELL, PRINCE OF PERSIA, GHOST RECON AW,
RAINBOW
> SIX VEGAS, BIA: HELL'' HIGHWAY i CDA...

Jak tworzysz tylko dla siebie to nic nie łamiesz :)


Ale, JA je wszystkie rozdałem kolegom... :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:26, BlackBomb napisał:

Ale sprzedałeś im je? Powiadom ich żeby ich już nie rozpowszechniali, bo w końcu ktoś zacznie
je sprzedawać. A to jest zabronione.


Jak ktoś zacznie sprzedawać, to on będzie ponosił odpowiedzialność a nie autor. Nie wprowadzaj chłopaka w błąd. Po internecie krąży masa fan-filmów z gier i nie są one łamaniem praw autorskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:36, BlackBomb napisał:

A jak na końcu filmiku napisał swoje imie i nazwisko?


To oznacza, że to jego dzieło. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja obecnie jestem w trakcie tworzenia filmiku z Vice City, ale bardzo wolno mi idzie, jak w et wakacje skończę to wtedy może zaprezentuję go tutaj :) póki co parę osób miało już okazję na andergrandzie zobaczenia go w wersji ''beta''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tworzę bardzo dużo filmów, mam już całkiem niezła kolekcję. Przyjemnie sie je ogląda. Niestety, na rapidshare znikają po 30 dniach od ostatniego ściągnięcia..... Jeżeli ktoś chce się pośmiać niech skombinuje mi jakiś ftp - a ja szybciutko uploadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:04, Frozen- napisał:

Ciekawe kiedy ludzie się zoorientują,że noxbi ironizuje ...


Co miałeś na myśli? (wiem co to irinia - ukryta drwina, utajnione szyderstwo, złośliwość zawarta w wypowiedzi pozornie aprobującej - nic takiego nie chciałem zrobić, ale jeśli to tak odbierasz, trudno...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:43, Noxbi napisał:

Racja na końcu każdego filmiku zamieszczałem rysunek mojej niedoszłej firmy heh,heh... Wygląda
on tak:

Nie wiem dlaczego ale to Twoje logo przypomina mi UbiSofta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania: Jaki jest program do nagrywania filmow z gier (slyszalem o nim ale zapomnialem nazwy), a po 2: czym go pozniej przerabiac (moze byc VirtualDub??) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 09:10, syriusz.b napisał:

Mam 2 pytania: Jaki jest program do nagrywania filmow z gier (slyszalem o nim ale zapomnialem
nazwy), a po 2: czym go pozniej przerabiac (moze byc VirtualDub??) ??


Fraps albo GameCam --> Najlepsze :)

Co masz na myśli mówiąc przerabiać? Np: AVI --> MPG? Czy może chodzi o "sklejanie, dodawanie dziwięków"? Do tego pierwszego, Virtual Dub. Do tego drugiego - Windowsowy Windows Move Maker oraz Premiere Adobe''a (Trial).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować