Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 17:10, wasik.klin napisał:

Mam pytanie:
Chciałbym zrobić filmik z jakiejś gry, ale nie wiem, jak dokładnie taki filmik zmontować. Chodzi
mi o to, jak nagrać film z gry? Chyba nie screenshotami... ;)


W temacie już nie raz padła odpowiedź na to pytanie ;) wystarczy poczytać. Ogół użytkowników korzysta z FRAPSa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:10, wasik.klin napisał:

Mam pytanie:
Chciałbym zrobić filmik z jakiejś gry, ale nie wiem, jak dokładnie taki filmik zmontować. Chodzi
mi o to, jak nagrać film z gry? Chyba nie screenshotami... ;)

Łatwy i prosty w obsłudze jest Windows Movie Maker, darmowy jeśli masz już go wgranego na kompie, ( Windę również, oczywiście :P) polecam! A żeby nagrywać to właśnie FRAPS,o którym napisał już tu 88Bonzo :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:08, Smoczy Wilq napisał:

> Mam pytanie:
> Chciałbym zrobić filmik z jakiejś gry, ale nie wiem, jak dokładnie taki filmik zmontować.
Chodzi
> mi o to, jak nagrać film z gry? Chyba nie screenshotami... ;)
Łatwy i prosty w obsłudze jest Windows Movie Maker, darmowy jeśli masz już go wgranego na kompie,
( Windę również, oczywiście :P) polecam! A żeby nagrywać to właśnie FRAPS,o którym napisał
już tu 88Bonzo :) Pozdro!


WMM to mam i używam, bo często ''przerabiam'' jakieś filmiki. A FRAPS mi się naprawdę spodobał. Dobry program, ale szkoda, że po angielsku. No ale, jak go obsłużyć, to wiem. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do nagrywania, lepszy jest GameCam. Ponieważ możesz nagrywać ile chcesz, ale nie ma dźwięku, chociaż często w filmikach podkłada się muzykę, więc mi to jest obojętne - nie wiem jak ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej chemia ;] Ogólnie to nadal eksperymentuje. Gdzieś w moich wideo mam jeszcze zabawę z karbidem ale tam z powodu huków się głos zniekształcił no i jakoś jest gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:58, Unser Fuhrer napisał:

Raczej chemia ;] Ogólnie to nadal eksperymentuje. Gdzieś w moich wideo mam jeszcze zabawę z
karbidem ale tam z powodu huków się głos zniekształcił no i jakoś jest gorsza.


Hehe pamiętam z dzieciństwa jak się mamie z kuchni podkradało saletrę :P a na święta strzelało z karbidu :P Ale od strony chemicznej mnie to nigdy nie interesowało, grunt by się paliło, iskrzyło i strzelało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 19:04, 88Bonzo napisał:

Hehe pamiętam z dzieciństwa jak się mamie z kuchni podkradało saletrę :P a na święta strzelało
z karbidu :P Ale od strony chemicznej mnie to nigdy nie interesowało, grunt by się paliło,
iskrzyło i strzelało :D

No chemia dla hecy napisałem... nawet nie wiem jakie te rzeczy wzory mają ;]
http://pl.youtube.com/watch?v=F6qttGwxRbI - to jest ten z karbidem, jakoś gorsza.. w sumie wszystko gorsze oprócz wybuchów. Troche nie profesjonalnie kręcone ale to był mój pierwszy raz jako operator (niedociągnięcie jest np w 56s, w momencie wybuchu wyłączyłem kamerę ...i w ogóle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 12:09, Cristiano07 napisał:

Najlepsze fimy ....... ciężko powiedzieć ale mi się bardzo podoba:Shrek, i inne.Uwielbiam oglądac
Włatcy móch!!

Troszke się pomyliłeś to temat o filmach zrobionych przez nas, a nie o ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować