Zaloguj się, aby obserwować  
Tobijas

Wasze filmy

1237 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2014 o 15:08, Tyler_D napisał:

A ja przy okazji o coś zapytam - w czym ludzie nagrywają tak wiele gameplayów że mają
one tak dobrą jakość na choćby yt? Z mojego doświadczenia wychodzi że bardzo szybko nawet
krótki, ba - bardzo bardzo krótki filmik potrafi mieć kilka GB ...

Bo pewnie nagrywasz Frapsem. Nie jestem pewien, ale są chyba urządzenia nagrywające obraz od razu w h.264 w jakiejś magicznej kompresji (choć mogę się mylić, a i tak bawią się ludzie tym głównie do konsol). Poza tym, sporo programów do streamowania pozwala na nagrywanie od razu skompresowanego obrazu, gdzie film traci głównie na rozmiarze, a nie na jakości (Open Broadcaster Software, czy inne Xsplity, choć tego pierwszego nie jestem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się zapytam tak z ciekawości - faktycznie OBS ma o wiele lepszą jakość niż taki fraps? Bo jak nagrywałem filmiki z Mousecrafta to nie mogłem dojść dlaczego pojawia mi się taka dziwna mgiełka w filmie. Może wtedy by to OBS zlikwidował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszą może nie, bo Fraps chyba nawet nie kompresuje tego, co nagrywa, ale na pewno filmy nie będą zajmowały milionów gigabajtów. Niestety, dzisiaj na pewno nie powiem Wam nic więcej, bo w Open Broadcaster Software opcji już doszukać się nie mogę, a mój XSplit przestawił się z wersji bezpłatnej na płatną, której oczywiście nie mam. Hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to nawet ta objętość filmów nie przeszkadza aż tak, przyzwyczaiłem się. Ale może faktycznie jak będę nagrywał coś nowego to użyję OBSa. Albo jeszcze coś innego spróbuję znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem was zaprosić na otwarcie mojego nowego kanału w youtube oczywiście o grach komputerowych; let''s playe, recenzje, poradniki i ogółem wszystko o grach i jeszcze troche. Mam nadzieje ze spodoba wam sie mój content, zapraszam ;).

www.youtube.com/sogpl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, chciałem założyć nowy temat, a tu proszę, taki już istnieje :) Szkoda, że jest troszkę mało odwiedzany. Większośc co prawda podaje filmy nakręcone z gier, ale mam nadzieję, że się przebiję.

Ale do rzeczy:

Nakręciłem z kolegą malutka etiudę na zajęcia. W sumie, nie wymagano od nas aż takiej pracy, ale skoro obaj wiemy jak wygląda praca w telewizji i mamy troszkę większe doświadczenie z mediami niż pozostali, stwierdziliśmy, że czemu nie. :) Scenariusz nie jest jakiś wybitny, w sumie wymyślony na szybko i podczas realizacji doczekał się kilku cięć. Dlatego może się wydawać miejscami niespójny. Cóż, ważne, że bawiliśmy się przy tym świetnie :)

Macie jakieś swoje filmy? Temat o rysunku czy o grafice z photoshopa cieszy się dużym zainteresowaniem. Aż dziw, że nikt nie przedstawia swoich dokonań montażowych, to przecież też sztuka. ;)

Anyway.. link do etiudy: http://youtu.be/Y_JGBSlJFPI UWAGA! Pojawia się kilka niecenzuralnych słów!

I bloopers z kręcenia ;) :

Tutaj pojawia się więcej brzydkich słów :P

Tak w ogóle, to w czym montujecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie
Szukam chętnej uzdolnionej osoby do wykonania małego projektu. Robota raczej nie jest duża i bardzo czasochłonna dla obeznanej osoby w programie do obróbki filmów. Chodzi mi o stworzenie ciekawej czołówki do filmów z grafiki załączonej w poście.
Zadowalający efekt końcowy oczywiście będzie opłacony.
Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu:

cezary.goralczyk@gmail.com

20150412123627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2016 o 02:22, Xanas napisał:

Zapraszam do oglądania i oceniania :) Moje TOP 5 postaci na toplane w obecnym patchu
w lolu :)

Światło zza okna daje ci dużo niebieskiego koloru na twarzy, który jest jeszcze bardziej wyeksponowany przez pomarańczową bluzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat i zapraszam do oglądania mojego pierwszego (pilotażowego) odcinka vloga na temat pokoju gracza :) Kuknijcie śmiało, jak Wam sie podoba to podajcie dalej :D Już niebawem kolejne odcinki.
https://youtu.be/CIYQKCZi9DE

ps. jak jesteście z Poznania i chcecie sie pochwalić stanowiskiem - piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować