Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 4 oficjalnie zaprezentowane. Jest gameplay!

22 postów w tym temacie

Plus za niezle mozliwosci budowania czy tez stawiania wlasnej chaty, pamietam ze kiedys odpalilem simsy 2 tylko po to by z kobieta wstepnie zaprojektowac uklad mebli w mieszkaniu. Cała reszta zapewne juz bylo, nic nie wniesie lub znowu to samo... A grafika chyba niewiele sie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam, ale czy kolejna część tej gry nie mogłaby wyglądać lepiej niż jej poprzedniczka z 2009 roku? Myślę, że tak, ale po co skoro można tylko zmienić numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś z galerią jest nie tak. Do szóstego obrazka w ogóle nie można się dostać, a reszta jest przesunięta o jeden.
Co do simsów, ciekawe w jakim stopniu ta część będzie odcinaniem kuponów. I zgodzę się, co do grafiki. Wygląda to dla mnie jak jakieś połączenie The Sims 2 i The Sims 3 a nie część stworzona od podstaw. Ok, nie ma co diametralnie zmieniać wszystkiego, ale starzenie się silnika graficznego powoli staje się coraz bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA pier... przecież to wygląda tak samo jak Sims 3 sprzed 4 lat. A jak 4 wyjdzie to już będzie przepaść pięciu.
Aż tak się im nie chce? Każda część idzie w milionach, a wygląda jak kupa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za mało ficzerów (gdyby to był blizz dałby to w aktualizacji).
A że blizz nie robi simsów (uff?) trzeba będzie przełknąć tą premierę.
Ale okładka, trailer i gameplay nie wyglądały na trudne do przełknięcia. +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brace yourself, 20 dodatków is coming (+miasta za 2000 simpointsów, za które zapłacisz 6 dych). Prawda taka, że aby pograć trzeba dać z 3 stówki - sama podstawka to zawsze było za mało, zwłaszcza myśląc o tym co oferują niektóre dodatki. Główna krowa EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabo grafika jak kolorowe cukierkowe! Mi nie podobało się i nie jest prawdziwe grafika to właśnie rysunek kredki pasemko malowanie. Dla mnie to jest nudne gra The Sims i starca czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że twórcy nie mają zwyczajnie pomysłu na kolejną część, najlepsze koncepty wyczerpali w dodatkach do trójki. jedynym sposobem na odswieżenie serii są rewolucyjne zmiany w rozgrywce. w przeciwym razie czeka nas nowa 3 z trochę lepszą grafiką i innymi nic nie wnoszącymi drobnymi zmianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować