Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 4 - betatesty, pięć DLC, wydanie Premium, zwiastuny!

27 postów w tym temacie

> Chcą 180 zł (!!!!!!!!!!) za paczkę mapek i kolorków do broni? :D Ja dziękuje

W pakiecie i tak wyjdzie taniej, niż jakby ktoś miał kupować wszystkie DLC. Poza tym po pewnym czasie wyjdzie edycja premium w cenie standardowej wersji. I to będzie coś. Poza tym teraz BF3 w wersji premium kosztuje tylko 149 na PS3 i X360.

Wg mnie to dobra opcja z zawartością premium. Można taniej dostać DLC, lub potem za stosunkowo małe pieniądze kupić całość z dodatkową zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wykorzystać ludzi zamiast dać odrazu do kupna edycję premium wraz premierą dają nam możliwość kupna samego premium po premierze co łącznie będzie kosztować 160gra+180premium gdzie edycja premium będzie kosztować pewnie z 250zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tosty z nadzieniem śledziowym i arszenikiem. Nie. Nie. Nie.
Jeszcze nie doszło do premiery gry.
Oni już o DLC. Nie. Nie. Nie.

Nie. Nie. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie naciągnął. Premium i tak kupię, będzie z głowy. Paczki mapek z BF3 ogrywam do dzisiaj. Gram na nich częściej niż na tych z podstawki. Co tu dużo mówić, wygląda to bardzo dobrze, kolejne miesiące spędzone na polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja rozumiem DLC takie jak np. Vietnam do BC2, ale DLC w postaci kilku map z poprzedniej części to po prostu wyzysk graczy małym kosztem :( No i też fajnie - gra jeszcze nie wyszła, a tu już 5 DLC... Szkoda, że już mało kto robi do gier prawdziwe dodatki, które często bywały równie rozbudowane co podstawka. Swoją drogą dziwią mnie takie newsy. Nie wiem, jak to czytam to powinienem skakać z radości, że dostane okrojoną grę i twórcy już zaplanowali jak mnie wydoić z kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wow, jeszcze nie wyszło a tu już zapowiadają 5 DLC w niespełna rok...
> lubie BF 3 ale BF 4 sobie odpuszcze bo doić sie nie dam :)

mam to samo :>
BF3 z premiery, BF to mój pierwszy FPS, ale tak doić się nie dam.

Tymbardziej, że w ponad pół roku zamierzają uciułać 5DLC. Czyli kroki jak w BF3 - zapewne mapy z BF3 w Second Assault będą przekopiowane, a destrukcja beznadziejna. Mniejsza ilość trybów, niedopracowane lokacje (troszkę przesadzam, ale dając EA pieniądze z góry nie powinniśmy im ufać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, co się raz sprawdziło już zostanie. Może, jak stanieje do jakiejś sensownej kwoty, to pokuszę się o wydanie Battlefield 4 + Premium, ale teraz? Dajcie spokój. Zdecydowanie wolałbym odświeżonego Battlefielda 2, bo w sumie to była ostatnia z tych dobrych, klasycznych pozycji w całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieci "nie dadzą się doić". zaprawdę dojeniem jest kupienie dodatkó razem taniej niż osobno... dodatków które kosztują tyle samo co 10 lat temu >.> ale nagle się ubzdurało, że doją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to coś zwane Premium to same DLC czy gra + DLC?

Bo jeśli to pierwsze, to nie rozumiem jak można dać się wydoić (w zależności od platformy) na 300-400 zł za kompletną grę... o_O

Naprawdę niech się ludzie wstrzymają z zakupem jak cena zejdzie do normalnych wartości, bo to jest niedorzeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować