Zaloguj się, aby obserwować  
nadol91

Co sądzicie o gram.pl - ogólnie i nieogólnie ;];]

207 postów w tym temacie

Gram.pl jest fajne, forum też jest niczego sobie, ale nie zauważyłem w nim nic niezwykłego może nieuważnie się przyglądam ale ja nic oryginalnego w tej stronie znajeźć niemoge. Ale tak ogulnie jest spoko i lubie tu zaglądać:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl jako całość to mój ulubiony portal o grach. Na stronie głównej nowinki z branży, jest bogate w tematy forum (te ciekawe i mniej ciekawe też ;]), Kolektyw (niezwykle pomocne stronki, no i należą w jakimś stopniu do gram.pl :D), obszerny dział pomocy (kilka razy już się przydał), spory download (jest tam wszystko: patche, filmy, trailery, dema...), sklep, z którego mam zamiar skorzystać... Ogólnie: 6/6 (nie doszukałem się błędów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:30, Piciambeer napisał:

A mnie to forum wkurza bo zamiast pograć w coś porządnego to na nim siedzę;)))

Syndrom Opuszczonego Joypada? :D Tak, też to mam ;P.

Widzę tylko jedną, maluteńką wadę - czasami za dużo jest osób, które nie mają zbytniego doświadzczenia z forum i nieco, ale tylko nieco przeszkadzają. A tak poza tym jest ok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe bardzo mi się całe gram.pl podoba ;] przejrzyste forum na któym każdy porusza sie swobodnie
tylko newsy troche spóźnione zawsze czytam coś drugi raz po konkurencji ale i tak dopisujecie coś od siebie i nie żałuje że znowu o tym czytam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Jak dla mnie to Gram.pl jest super. Sklep, forum (najważniejsze), Gramsajty (już mnie nie interesują), Gramirc (wszedłem tylko dwa razy od początku istnienia).

Noi jeszcze co do forum to dla mnie jest ono najlepsze w całej sieci :):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko 1 się nie podoba...to że napisałem np w temacie przed chwilą dla nocnych marków i nie dostane ostrzeżenia tak jak wszyscy tylko odrazu degrada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się forum bardzo podoba.Mili ludzie,dużo tematów i pomocni modkowie oraz admini(Pracownicy CDP).
Ocena 10/10 i znaczek jakości
+
-Fajne tematy
-Mili ludzie
-Pomocni admini i modowie
-
Nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plusy
-fajni i spoko moderatorzy
-mili ludzie
-spoko tematy
a minusy to te ostrzeżenia...(Obym nie dostał degrada...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować