Zaloguj się, aby obserwować  
nadol91

Co sądzicie o gram.pl - ogólnie i nieogólnie ;];]

207 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2006 o 23:23, Mr.Sexy napisał:

Bardzo dobra inicjatywa, zwłaszcza wPLN.
A forum fajne tylko taki lekki chaos panuje tu jak narazie niemoge sie zabardzo połapac


Kwestia przyzwyczajenia też tak miałem na początku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 23:23, Mr.Sexy napisał:

A forum fajne tylko taki lekki chaos panuje tu jak narazie niemoge sie zabardzo połapac

A tam, ja pamiętam, jak pod koniec "życia" "starego forum" zobaczyłem jaki tam chaos był ;) Teraz jest taki sam, ale jednak w tym się jakoś znajduję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jakim Wy chaosie mówicie? Przecież wszystko jest czyste o przejrzyste (bardzo dobrze, że nie jest to forum w stylu BCC czy jakoś tak). Brak wkurzających ruchomych emotek, brak możliwości wstawiania zdjęć do podpisów, brak ruchomych avatarów - to wszystko wychodzi na plus! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nie ma ruchomych emotek bo bym zwarjował, a tak to małe fajne avatary wszystko jest czarno na białym, czytelne i jest cool ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie fajne i wogóle duzo sie mozna dowiedziec ale wadą jest wyszukiwarka czesem wpisze sie jakis temat i go nie znajduje załozysz go a potem okaze sie ze jest juz taki temat ale ogólnie fajna sprawa takie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 19:33, Neo97 napisał:

ogólnie fajne i wogóle duzo sie mozna dowiedziec ale wadą jest wyszukiwarka czesem wpisze sie
jakis temat i go nie znajduje załozysz go a potem okaze sie ze jest juz taki temat ale ogólnie
fajna sprawa takie forum

Z tym się zgodzę. Właśnie założyłem taki temat i za chwilę jakiś forumowicz dał mi linka do takiego samego tematu tylko o innej nazwie. Ta wyszukiwarka czasem szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zauważył, że kiedyś na początku logo gram.pl był bez "z Cd projekt". Widniał tylko sam napis gram.pl, ale zmienio to już dawno ;)
Siła gram.pl dalej jest i pozostanie forum, a szczególnie jego użytkownicy, na żadnym nie spotkałem sie jeszcze z tak fajnymi,miłymi, pomycnymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SZczerze powiem,że forum gram to jedyne forum na jakim się udzielam, a także jedyny portal o grach do, którego zaglądam :D Gram.pl jest najlepsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować