poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2005 o 20:17, matizek12 napisał:

ej,mozecie mi powiedziec co to te wizytowki?nie wiem o co z nimi chodzi wiec pytam.Jesli to
nie jest zwiazane z tematem to sorki za offtopa. ;]


Na starym forum wiza była taką formą przedstawienia siebie innym forumowiczom. Miałeś do niej dostęp z forum, można ja było sobie edytować, zmieniać kolory, tła, itd. Był tam Twój nr gg, czy innego komunikatora, zainteresowania, miasto z którego jesteś itd. Kiedyś były nawet konkursy na najlepsze wizy. Spójrz tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&u=341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 20:20, Budo napisał:

> ej,mozecie mi powiedziec co to te wizytowki?nie wiem o co z nimi chodzi wiec pytam.Jesli
to
> nie jest zwiazane z tematem to sorki za offtopa. ;]

Na starym forum wiza była taką formą przedstawienia siebie innym forumowiczom. Miałeś do niej
dostęp z forum, można ja było sobie edytować, zmieniać kolory, tła, itd. Był tam Twój nr gg,
czy innego komunikatora, zainteresowania, miasto z którego jesteś itd. Kiedyś były nawet konkursy
na najlepsze wizy. Spójrz tu:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&u=341

thx,bo nie wiedzialem o co z tym biega.Nie wiem jak wy ale zauwazylem ze duzo obywateli ma problem z awansem na robotników.Może to tylko sprawa tego ze malo siedzą na forum albo malo sie udzielają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 20:24, matizek12 napisał:

> > /.../.Może to tylko sprawa tego ze malo siedzą na forum albo malo
sie udzielają...

To już wielokrotnie było wyjaśniane, ale jeszcze raz powtórzę:
- jak piszesz posty, to uczestniczysz w życiu forum. Jeśli posty są sensowne, to za posty dostajesz punkty. Za jeden post, jeden punkt. Ale to by było za łatwo. Napiszesz pod rząd 10 postów i też dostaniesz jeden punkt. A jak w odstepie godziny, czy dwóch, napiszesz po jednym poście, to możesz dostać dwa punkty. A przez cały dzień prawdopodobnie nie wiecej, niż cztery. Piszę prawdopodobnie, o orientuję się ogólnie w mechaniźmie awansów, a szczegółów mogę się jedynie domyślać.
- do awansu potrzebna jest pewna ilość punktów - tym większa, im wyższy stopień. Ile konkretnie - to wiadomość tajna i nie masz się co pytać, bo odpowiedź znają moderatorzy i pracownicy CDP a nie my, użytkownicy.
- od poprzedniego awansu musi upłynąć pewien okres. Tym dłuższy, im wyższy stopień. Jaki okres - znowu, nie pytaj, bo Ci nikt nie odpowie.
- jak spełnisz obydwa warunki to jest zgromadzisz odpowiednią ilość punktów i upłynie minimalny okres do awansu - to awansujesz na wyższy status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:25, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../.Może to tylko sprawa tego ze malo siedzą na forum albo malo
> sie udzielają...
To już wielokrotnie było wyjaśniane, ale jeszcze raz powtórzę:
- jak piszesz posty, to uczestniczysz w życiu forum. Jeśli posty są sensowne, to za posty dostajesz
punkty. Za jeden post, jeden punkt. Ale to by było za łatwo. Napiszesz pod rząd 10 postów
i też dostaniesz jeden punkt. A jak w odstepie godziny, czy dwóch, napiszesz po jednym poście,
to możesz dostać dwa punkty. A przez cały dzień prawdopodobnie nie wiecej, niż cztery. Piszę
prawdopodobnie, o orientuję się ogólnie w mechaniźmie awansów, a szczegółów mogę się jedynie
domyślać.
- do awansu potrzebna jest pewna ilość punktów - tym większa, im wyższy stopień. Ile konkretnie
- to wiadomość tajna i nie masz się co pytać, bo odpowiedź znają moderatorzy i pracownicy CDP
a nie my, użytkownicy.
- od poprzedniego awansu musi upłynąć pewien okres. Tym dłuższy, im wyższy stopień. Jaki okres
- znowu, nie pytaj, bo Ci nikt nie odpowie.
- jak spełnisz obydwa warunki to jest zgromadzisz odpowiednią ilość punktów i upłynie minimalny
okres do awansu - to awansujesz na wyższy status.

dzieki za wyjasnienie,bo nie wszystko o tym wiedzialem ;)dzieki temu ze juz to wiem,moge spedzic wiecej czasu poza forum i pisac posty w odstepach godziny lub dwoch.Jeszcze raz THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:30, matizek12 napisał:

dzieki za wyjasnienie,bo nie wszystko o tym wiedzialem ;)dzieki temu ze juz to wiem,moge spedzic
wiecej czasu poza forum i pisac posty w odstepach godziny lub dwoch.Jeszcze raz THX.



I jeszcze taka prośb,a staraj się ciąć posty, bo czytanie 2 razy tego samego nie jest przyjemne. I oszczędzasz pamięc serwera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:30, matizek12 napisał:

dzieki za wyjasnienie,bo nie wszystko o tym wiedzialem ;)dzieki temu ze juz to wiem,moge spedzic
wiecej czasu poza forum i pisac posty w odstepach godziny lub dwoch.Jeszcze raz THX.



I jeszcze taka prośba, tnij posty. Bo czytanie 2 razy tego samego nie jest przyjemne :) A pozatym oszczędzasz pamięc na serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:43, upiordliwy napisał:

Mamy już jakiegośnowego delegata?


A zerknij sobie cztery post''y w górę i zobacz jaki status ma KrzysztofMarek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:56, shinian napisał:

A zerknij sobie cztery post''y w górę i zobacz jaki status ma KrzysztofMarek;)


Czy mi się wydaje, czy On prosił o nowych delegatów, nie wspomnianych wcześniej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:58, Furrbacca napisał:

Czy mi się wydaje, czy On prosił o nowych delegatów, nie wspomnianych wcześniej ;).


Ups przepraszam, to dlatego, że upiordliwy napisał ''jakiegośnowego''. Nie zauważyłem, że przez przypadek połączył 2 wyrazy, przeczytałem początek pierwszego i udzieliłem odpowiedzi (szybkie czytanie ma jak widać również swoje minusy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


dobra,bede ciął posty az do konca :))A tak wogóle to czy są nowi brygadzisci?pewnie teraz mowicie ''''brygadzisci?a dlaczego o delegatow nie spytal''''.A nie spytalem,bo delegatow jest chyba tylko 3 lub 4(jak sie myle to mnie poprawcie)a nie wiem ile jest brygadzistow czyli chetnych do delegatow?Chce wiedziec czy jest duża liczba,bo brygadzista to tez dobry stopien. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 22:43, upiordliwy napisał:

Mamy już jakiegośnowego delegata?

nie jeszcze nie mamy noiwego.Jak narazie jest 2 delegatów...ale kandydatów na nich jest wiecej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:18, BaRt3k. napisał:

> Mamy już jakiegośnowego delegata?
nie jeszcze nie mamy noiwego.Jak narazie jest 2 delegatów...ale kandydatów na nich jest wiecej;]



Dwóch - a kto oprócz KrzysztofaMarka jest delegatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:18, BaRt3k. napisał:

Jak narazie jest 2 delegatów

Hmm, policzmy: KrzysztofMarek, Keroth... A-cis... Kurde, jakbym nie wiem ile razy to liczyl to mi wychodzi 3 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:49, Przestrzeń napisał:

czy może mi ktos powiedziec dlaczego ja mam ciągle status Wywrotowiec.


Hmmm no nie wiem. Może dlatego, że dostałeś degrada za coś - napewno słusznie - a teraz się poprawiłeś, nie spamujesz i uczciwie "zarabiasz" postami na następny tytuł, ale jeszcze trochę drogi przed TObą, a może już jutro ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:49, Przestrzeń napisał:

czy może mi ktos powiedziec dlaczego ja mam ciągle status Wywrotowiec.

Jak ja mialem -1 status to trzeba bylo dobry tydzien zebym przywrocil sobie obywatela.Jak ty masz wywrotowca to bedziesz musial sobie dobrze zapracowac zeby ''''oczyscic sie z zarzutow'''''' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się