poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2005 o 22:46, BaRt3k. napisał:

a czemu 2 razy napisałeś odpowiedz na posta kNota?


Jak sądzę napisał to dwa razy, bo jakiś błąd jest w tym temacie, który powoduje, że dwa czy trzy pierwsze posty na nowej stronie nie wyświetlają się od razu. :/

PS Szkoda, że to spore ożywienie w tym temacie nie przyszło wczoraj, bo byśmy przegonili Forumową Mafię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:46, BaRt3k. napisał:

Ludzie jak myslicie kto bedzie nastepnym delegatem?



No nie ma bata, to musze być już ja :D // ofc żartuje, nie spieszy mi się tak naprawde bo i tak dobrze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:46, BaRt3k. napisał:

> > Degradzik Ci się marzy?
>
> Święta mamy, a Ty rzezasz jak predator na łowach, okaż trochę serca :)
a czemu 2 razy napisałeś odpowiedz na posta kNota?
Ludzie jak myslicie kto bedzie nastepnym delegatem?

Ja tam nie szykuje sie do delegata(narazie chlopcy,narazie,na wszystko przyjdzie czas ;))czas zdobyc robola bo musze stare statusy nadrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:56, matizek12 napisał:

Ja tam nie szykuje sie do delegata(narazie chlopcy,narazie,na wszystko przyjdzie czas ;))czas
zdobyc robola bo musze stare statusy nadrobic...


Myślisz, że tak szybko wrócisz do przodownika? Ja w wigilię wskoczyłem na robotnika (wtedy Ciebie przywrócili na obywatela:P) i nie wydaje mi się, żebym szybko zawitał do grona przodowników...no, ale może Ty się więcej udzielasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:38, Pan_Sza napisał:

> Ok, od dzisiaj nie używam na forum słowa "durny" bo się młodzież zdeprawuje :]

W istocie, niesamowicie się poświęcasz. Następne pokolenia będą Cię wspominać.
Postaraj się przeczytać post, o którym mówiliśmy. Potem wyobraź sobie , ze masz ośmioletnią
córkę, która zadała pytanie " jak się zbiera gwazdki w grze X". Skopiuj z posta, o którym mówimy
odpowiedź i wstaw w wątek Twojej córki. Bingo! Nie było tam słowa "durny".


Okej już łapie. A wiesz że na to nie wpadłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 22:59, Napek napisał:

Myślisz, że tak szybko wrócisz do przodownika? Ja w wigilię wskoczyłem na robotnika (wtedy
Ciebie przywrócili na obywatela:P) i nie wydaje mi się, żebym szybko zawitał do grona przodowników...no,
ale może Ty się więcej udzielasz:)


Czas awansu z Robotnika na Przodownika zajmuje około dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 26.12.2005 o 23:01, Sarafan_Knight napisał:

> ale może Ty się więcej udzielasz:)

Czas awansu z Robotnika na Przodownika zajmuje około dwa tygodnie.


To i tak stosunkowo nie dużo:)Będę wytrwały. Dzięki za responsa Sarafan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jestem tu stosunkowo od niedawna, więc jestem z lekka niezorientowany w awansach statusowych, poza tym, z tego co widzę, stopnie na starym forum były barwniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:08, Napek napisał:

W sumie to jestem tu stosunkowo od niedawna, więc jestem z lekka niezorientowany w awansach
statusowych, poza tym, z tego co widzę, stopnie na starym forum były barwniejsze:)


Według mnie to tutaj są barwniejsze, choć fakt, że na starym forum były według mnie nieco fajniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:10, Sarafan_Knight napisał:

Według mnie to tutaj są barwniejsze, choć fakt, że na starym forum były według mnie nieco fajniejsze.
:)


Moje zamiłowanie do historii skończyło się jakoś w okolicach średniowiecza, a to z powodu języka polskiego i co poniektórych lektur:P Chyba dlatego trudniej jest mi się przekonać do tych "współcześniejszych" statusów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 23:08, Napek napisał:

W sumie to jestem tu stosunkowo od niedawna, więc jestem z lekka niezorientowany w awansach
statusowych, poza tym, z tego co widzę, stopnie na starym forum były barwniejsze:)

czy ja wiem?Okresy czasow sredniowiecza byly przeciez szare i smutne. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 09:07, matizek12 napisał:

czy ja wiem?Okresy czasow sredniowiecza byly przeciez szare i smutne. :-)


No niby tak, ale nie kręcili Cię nigdy rycerze na rączych rumakach xD (dobra, tylko żartowałem). A na serio, wydaje mi się, że bardzo dużo jest kolorytu w opowieści o Rolandzie, czy Tristanie i Izoldzie (mam nadzieję, że nie palnąłem gafy i że to są utwory średniowieczne:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wcieło mój post więc jeśli się powtórzy to nie spam.
Otórz twierdzę że delegat nie pasuje to tytułów . Te wcześniejsze jakoś pasują do siebie a delegat nie .Jeśli tak dalej pójdzie to z następnymi tytułami będzie jeszcze gorzej , panowie przyłóżcie się bardziej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 09:19, spider88 napisał:

A mnie się wydaje że tytuł delegat jakoś nie pasuje . Co dalej konsul ? Wcześniejsze tytuły
jakoś do siebie pasowały ale delegat ??

dobra,dobra.Cieszcie sie ze wogole wiecie co jest.Teraz tak mowicie a jak awansujecie na delegata to bedziecie sie cieszyc.No ale co tu duzo gadac,delegat troche dziwny jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się