poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 13:21, YahooPL napisał:

Ah mam nadzieję,
że kiedy wróci (co na pewno nastapi) będzie odmieniony w pozytywnym tego słowa znaczeniu ...


nie sądzę. konto ''pro evo'' było już jego trzecim z kolei (albo drugim, nie pamiętam) - na poprzednie dostał bany. tak więc w jego przypadku trudno uwierzyć w skuteczność resocjalizacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:21, YahooPL napisał:

Wreszcie pro evo dostał bana ??? Widze że chciał mieć popularnego gramsajta i trochę za dużo
zaproszeń wysłał :) Dobrze ... Od razu milej się będzie użytkowało forum. Ah mam nadzieję,
że kiedy wróci (co na pewno nastapi) będzie odmieniony w pozytywnym tego słowa znaczeniu ...

Tak, oby powrócił kiedyś jak syn marnotrawny.odmieniony i będzie potrfił zrozumieć co zrobił źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:13, PolishWerewolf napisał:


Kolejny powód, dla którego Wojman jest moim ulubionym moderatorem. ;) Myślę, że taki ban tymczasowy bardziej zniechęci go do forum. Normalnie założyłby nowe konto, a tak może spróbuje poczekać ten miesiąc i zupełnie zapomni o tym forum.

A tak przy okazji to zniknął gdzieś jego gramsajt. Czy na niego też dostał bana? Czy jesli dostanie się bana na forum, to GS też przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:24, Azrathel napisał:

nie sądzę. konto ''pro evo'' było już jego trzecim z kolei (albo drugim, nie pamiętam) - na
poprzednie dostał bany. tak więc w jego przypadku trudno uwierzyć w skuteczność resocjalizacji..


Swoją drogą podziwiam go że zdołał naspamować na tym forum prawie 2500 postów nie dostając wcześniej bana !!! To jest prawdziwy wyczyn. Szkoda, tylko, że nie ma być z czego dumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:26, rob006 napisał:

Kolejny powód, dla którego Wojman jest moim ulubionym moderatorem. ;) Myślę, że taki ban tymczasowy
bardziej zniechęci go do forum. Normalnie założyłby nowe konto, a tak może spróbuje poczekać
ten miesiąc i zupełnie zapomni o tym forum.

W to bym akurat wątpił,sądze że na forum się mu podobało i zrobi wszystko by tu wrócić z powrotem:)

Dnia 04.02.2007 o 13:26, rob006 napisał:

A tak przy okazji to zniknął gdzieś jego gramsajt. Czy na niego też dostał bana? Czy jesli
dostanie się bana na forum, to GS też przepada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:29, Sir Jedi napisał:

To ja z innej beczki :)
W końcu Vilmar ruszył Staty po niespełna 2 miesiącach, lepiej późno niż wcale :P

masz rację,lepiej późno niż wcale:) Statystyki wróciły w wielkim stylu i ulepszone bardziej niż kiedykolwiek.
A wiec wszyscy jeszcze raz: Chwała Villmarowi,chwała pracowniką CDP i chwała Moderatorą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:22, boduczek napisał:

A dlaczego tak sądzisz?


Jak napisał juz Azra bany na niego nie działają. To nie pierwsze jego konto i pewnie nie ostatnie. Zwykle degrady wymuszają na userze poprawę zachowania, ale w jego przypadku w ogóle nie działały. Sądzę, że założenie nowego konta to wysiłek na który będzie gotów się zdobyć, aby powrócić na jego "ukochane" forum. Ale możliwe, że postanowi poczekać jednak ten miesiąc. Miejmy nadzieję...

PS: Zresztą sam sobie odpowiedziałeś: "W to bym akurat wątpił,sądze że na forum się mu podobało i zrobi wszystko by tu wrócić z powrotem:) " :)

Ale może juz zejdźmy z niego, bo zaczyna się robic nieprzyjemnie, a najgorsze w tym jest to, że to ja to wszystko zapoczątkowałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:35, rob006 napisał:

Jak napisał juz Azra bany na niego nie działają. To nie pierwsze jego konto i pewnie nie ostatnie.
Zwykle degrady wymuszają na userze poprawę zachowania, ale w jego przypadku w ogóle nie działały.
Sądzę, że założenie nowego konta to wysiłek na który będzie gotów się zdobyć, aby powrócić
na jego "ukochane" forum. Ale możliwe, że postanowi poczekać jednak ten miesiąc. Miejmy nadzieję...

Czy ja wiem,mnie on wogóle nie przeszkadzał,wręcz przeciwnie nawet był fajny.Ale kazyd ma swoje zdanie...

Dnia 04.02.2007 o 13:35, rob006 napisał:

PS: Zresztą sam sobie odpowiedziałeś: "W to bym akurat wątpił,sądze że na forum się mu podobało
i zrobi wszystko by tu wrócić z powrotem:)
" :)
Ale może juz zejdźmy z niego, bo zaczyna się robic nieprzyjemnie, a najgorsze w tym jest to,
że to ja to wszystko zapoczątkowałem :/

Ja na niego nic nie mówiłem,tak samo nic do niego nie mam.Ale masz racje zaczyna tu być nieprzyjemnie.Skończmy to.masz rację ty to zapoczątkowałeś wiec jak by coś to będzie to twoja wina:P <żartuje> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:42, N30ner napisał:

chcialbym byc przynajmniej brygadzistą, ale coz jestem tylko zwyklum obywatelem


Musisz sobie na niego zasłużyć. Pisz dobrze i na temat to na pewno do tego dojdziesz. Poświęcisz na to sporo czasu ale szacunek innych forumowiczów to chyba dobra nagroda, przynajmniej dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:42, N30ner napisał:

chcialbym byc przynajmniej brygadzistą, ale coz jestem tylko zwyklum obywatelem


Nie sadzisz, że posiadanie statusu Brygadzista niewiele tak naprawdę zmieni ;-)? Na Twoim miejscu zacząłbym myśleć o tym by ten czas, który zabierze Ci uzyskanie takiego właśnie stopnia spożytkować jak najlepiej. Status, to nic w porównaniu z dobrą reputacją. Poracuj nad tym, a będzie ok; a i awans - wierz mi - Cię nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 13:49, Mudra napisał:

Nie sadzisz, że posiadanie statusu Brygadzista niewiele tak naprawdę zmieni ;-)? Na Twoim miejscu
zacząłbym myśleć o tym by ten czas, który zabierze Ci uzyskanie takiego właśnie stopnia spożytkować
jak najlepiej. Status, to nic w porównaniu z dobrą reputacją. Poracuj nad tym, a będzie ok;
a i awans - wierz mi - Cię nie ominie.

Bardzo mądrze powiedziane.To prawda nic, ponad reputacją:) Można być WT a mieć złą opinie,a można też być Przodownikiem i być przes wszystkich lubianym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:42, N30ner napisał:

chcialbym byc przynajmniej brygadzistą, ale coz jestem tylko zwyklum obywatelem


Chcesz być brygadzistą? Nie ma sprawy!

1. Wykuj się na pamięć słownika ortograficznego
2. Pisz mądre i sensowne posty
3. Nie spamuj
4. Stosuj się do Regulaminu
5. Bądź pomocny

To był odcinek 1 serii: "Pięć rad Adamzzza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hura! Upragniony awans na robola! thx Vilmar :) . A citemaniak tak był ambitny, że jest ciągle obywatelem... cóż życze mu szczęścia po prostu i opamiętania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:21, patrYX93 napisał:

Hura! Upragniony awans na robola! thx Vilmar :) . A citemaniak tak był ambitny, że jest
ciągle obywatelem... cóż życze mu szczęścia po prostu i opamiętania:)


Na stacie bardzo mi nie zalezy. I co z tego że jestem obywatelem a ty robolem. Zadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:22, citekmaniak napisał:

Na stacie bardzo mi nie zalezy. I co z tego że jestem obywatelem a ty robolem. Zadna różnica.


Nie masz się co martwić citek. Z tego co obsrwuję to pan Patryk długo się nie będzie cieszył statusem. Wypowiada się nie na temat. Spamuje. W temacie o stroblonach napisał posta o prawie identycznej treści niż tutaj. Zakonczy swoje biegi bardzo szybko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:35, Adamzzz napisał:

Ja słyszę od paru osób,że spamuję? Ja?


Ja też wypowiadam się w wielu tematach i piszę dość dużo bo jestem ogólnie gadatliwy :)
Co do twojej osoby nie mam na razie zastrzeżeń a widziałem Cię już parę razy. Nie martw się, niżej niż pro evo nie upadniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 14:22, citekmaniak napisał:

> Hura! Upragniony awans na robola! thx Vilmar :) . A citemaniak tak był ambitny,
że jest
> ciągle obywatelem... cóż życze mu szczęścia po prostu i opamiętania:)

Na stacie bardzo mi nie zależy. I co z tego że jestem obywatelem a ty robolem. Zadna różnica.

Wiem, że to żadna różnica między robolem a obywatelem jednak dziwię się, że tobie też nie dali tego statusu chociażby, że zauważyłem, iż byłeś na forum po 12 w nocy i dużo pisałeś. Po za tym prześcignęłeś mnie w statach
więc tym bardziej ci się należy. Wiem, że to wszystko nie polega a wyscigu- kto będzie maił więcej postów jednak chyba ci zależy? I prośba do YahhoPL. Nie musisz mówić do mnie per "pan", gdyż nie mam jeszcze 18-nastki i wydaję mi się również, że jesteś ode mnie straszy:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się