poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Bardzo mnie to cieszy, bo brak awatarów jakos tak zubaża forum. Poza tym z awatarami jest weselej, bradziej kolorowo. :-)Ale dobrze że jest wybór, bo faktycznie niektórzy tego nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 19:30, HumanGhost napisał:

Bardzo mnie to cieszy, bo brak awatarów jakos tak zubaża forum. Poza tym z awatarami jest weselej, bradziej kolorowo. :-)Ale
dobrze że jest wybór, bo faktycznie niektórzy tego nie lubią.


Ja chyba jednak zostanę bez.
Po pierwsze: niepotrzebne wczytywanie nic nie wnoszących danych.
Po drugie: to forum powinno się różnić od całej nawały PHPBB+wariacje na jego temat.
Po trzecie: mnóstwo ludzi ma zwykle denne, drażniące, beznadziejne avatarki, które wywołują estetyczny dyskomfort ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 19:45, Todryk napisał:

Ja chyba jednak zostanę bez.

Ja też. Zwłaszcza po tym, co zobaczyłem na forum Wiedźmina. Można tam zalinkować jako awatar dowolny obrazek z dowolnego serwera. I tak ktoś jako awatar 64x64 ma tapetę w rozmiarach 1600x1200 (jakieś 2,5 MB) - fajnie mają zwłaszcza modemowcy. Nie wiem jak określić takie zachowanie.

Mam nadzieję, że tutaj będzie tak jak na starym forum - możliwość wgrania awatarka o ograniczonym rozmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśie dlatego jest wybór. Jak nie chcesz widziec awatarów to nie. :-) Zobaczymy. Jak ludzie zacczną wymyslać jakieś głupie awatary to też to wyłącze, ale zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas jestem na tym forum, gdyż jest takie unikatowe. Nigdzie nie spotkałem podobnegego. Nie jest tak jak wiele, w ogóle nie podobających się mi, PHPBB+.
Jak dojdą avatary, to rzecz jasna do gustu mi nie przypadną, więc je wyłącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 17:16, Vel Grozny napisał:

Dlatego "ciut" jest
w cudzysłowie :)

Mnie sie w ogole nie podobaja i chcialbym powrotu starych, ale wiem, ze to niemozliwe :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bendom wizytówki?
Wiedziałem że coś tu śmierdzi... xD

A tak poważnie - to bardzo miła oficjalna wiadomość. Znowu będzie można się pobawić w wizage... a TYHE to już chyba cała w skowronkach będzie ;D...
... co do avatarów to jeszcze zobaczymy. Ale czy nie możnabyłoby dorobić dodatkowej ramki na avatara, zamiast rozciągania postów - jak to mówiła wymieniona tu już TYHE? Bo szczerze mówiąc duże buttony z lewej i cieniutka linijka oddzielająca posty kontrastują ze sobą na tyle - że de facto ciężko się połapać w postach... ale co będę narzekał - te problemy opisałem w wątku techniczno-propozycyjnym.
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 20:19, DEViANCE napisał:

Ja cały czas jestem na tym forum, gdyż jest takie unikatowe. Nigdzie nie spotkałem podobnegego.


W zupełności się muszę zgodzić z tobą.

Dnia 13.10.2005 o 20:19, DEViANCE napisał:

Jak dojdą avatary, to rzecz jasna do gustu mi nie przypadną, więc je wyłącze.


I ja najpawdopodobniej uczynię to również - gdy będę chciał się czegoś o kimś dowiedzieć - wejdę w wizytówkę osoby...

Wracając do tematu... Pytanie godne własno tytułowca ze starego forum - jak uzyskać stopień Przodownika? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:14, Monte Christo napisał:

Wracając do tematu... Pytanie godne własno tytułowca ze starego forum - jak uzyskać stopień Przodownika
? ;D

---> Spamować ;p ;-) Wystarczy pisać kilka razy dziennie w paru miejscach posty o sensownej treści i już :> A szczerze mówiąc to pisałbym dużo, dużo więcej gdybym mógł [bo forum odświeżam kilkadziesiąt razy dziennie ;-], ale dość rzadko ktoś coś pisze w tych bardziej interesujących mnie wątkach, a pisać do samego siebie nie będe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:14, Monte Christo napisał:

> /.../
Wracając do tematu... Pytanie
godne własno tytułowca ze starego forum - jak uzyskać stopień Przodownika? ;D


No, normalnie, zostań przodownikiem pracy, potem możesz zostać nawet stachanowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:23, Widek napisał:

Ojej już chyba lepiej brzmiałby przewodnik :) przodownik jakies takie nijakie


Przewodnik? To jakby totalnie nie pasuje do tematyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:25, 0LEK napisał:

A co wy sie zamartwiacie o te rangi
Są to są nie ma to niema
Część spamu to jest wlasnie przez nie ...


Może i tak, ale Rangi dają jednak jakieś ogólne pojęcie o użytkowniku, jego stażu. I najczęściej jest tak, że ranga świadczy o przestrzeganiu regulaminu.Stosując się do niego można dojść łatwo do wysokiego statusu bez spamowania. A teraz to jest jeszcze lepiej bo ranga jest przypisana do każdego postu osobno. I widać kto i w jakim momencie awansował lub został zdegradowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A teraz to jest jeszcze lepiej bo ranga jest przypisana do każdego postu osobno. I widać kto i w jakim >momencie awansował lub został zdegradowany.
Nie zauwazylbym, gdybys tego nie napisal :-). Faktycznie, bardzo dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:25, Vaxinar napisał:

> Ojej już chyba lepiej brzmiałby przewodnik :) przodownik jakies takie nijakie

Przewodnik? To jakby totalnie nie pasuje
do tematyki :D


Moze tak a moze nie!
No troche dziwna nazwa!
Ciekaw jestem ile tych tytulow jeszcze jest! Pewnie duzo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:50, Milteen napisał:

Moze tak a moze nie!
No troche dziwna nazwa!
Ciekaw jestem ile tych tytulow jeszcze
jest! Pewnie duzo :]


Hmm mnie to bardziej ciekawi czy jest "Własny Tytuł" niby to oczywiste, ale nie wiem dlaczego mi się zdaje że Panowie z CDP zrobili nam 20 tytułów aby jak najtrudniej było zdobyć ten najwyższy - w sumie to super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2005 o 10:25, Vaxinar napisał:

Hmm mnie to bardziej ciekawi czy jest "Własny Tytuł" niby to oczywiste, ale nie wiem dlaczego mi się zdaje że Panowie
z CDP zrobili nam 20 tytułów aby jak najtrudniej było zdobyć ten najwyższy - w sumie to super :D


Pewnie jest tyle samo co na cdprojekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:23, KrzysztofMarek napisał:

No, normalnie, zostań przodownikiem pracy, potem możesz zostać nawet stachanowcem ;)


No nie no - wszyscy są przodownikami tylko nie ja... :C

P.S. Gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:21, LifaR napisał:

---> Spamować ;p ;-) Wystarczy pisać kilka razy dziennie w paru miejscach posty o sensownej treści i już :>


Czasami widzę że i bezsensownej też... ;p

Dnia 13.10.2005 o 22:21, LifaR napisał:

mówiąc to pisałbym dużo, dużo więcej gdybym mógł [bo forum odświeżam kilkadziesiąt razy dziennie ;-], ale dość rzadko ktoś
coś pisze w tych bardziej interesujących mnie wątkach, a pisać do samego siebie nie będe :p


No ja też jestem w takiej sytuacji - a do tego dochodzi nauka, gdzie czasami na uczelni spędzam 12 godzin... i niestety nie mam możliwości gadania na Forum czego mi żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się