poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 19:18, deih napisał:

Panowie to temat o statusach a nie o faraonach ;). Chociaż i tak czasami rozmawiam o wszystkich
ale to nie znaczy , że trzeba to robić zawsze ;).


Troszke mi brakuje takiego tematu ze można było gadac o wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze taki był. Nie wiem dlaczego ale tutaj można rozmawiać o wszystkim ( więc po co IRC :) ). Tak się już przyjeło albo tak było nawet na starym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:38, michu96 napisał:

Chyba od dwóch tygodni satystyki są automatycznie odświeżane , co 5 minut. :-)


nie co 5 minut, tylko za każdym razem, jak klikniesz odśwież w Operze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:39, Guciothic napisał:

> Chyba od dwóch tygodni satystyki są automatycznie odświeżane , co 5 minut. :-)
>
>
nie co 5 minut, tylko za każdym razem, jak klikniesz odśwież w Operze

znaczy się w każdej przeglądarce (tak odruchowo napisałem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:39, Guciothic napisał:

> Chyba od dwóch tygodni satystyki są automatycznie odświeżane , co 5 minut. :-)
>
>
nie co 5 minut, tylko za każdym razem, jak klikniesz odśwież w Operze

Albo w mozilli albo w IE, albo jeszcze w innym netscape :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że jest gość, który ma 34 posty i jest przewodnikiem/
Nazywa się Crogul.
Podejrzewam, ze jest tak dlatego, iż istnieje on na forum (chyba) od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodze widziałem jak to było , otórz jak sprawdzałem była godzina aktualizacji 19:00 i przez pare minut pisało tak , aż w końcu pojawiła się godzina aktualizacji 19:05. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:43, Guciothic napisał:

Wiecie, że jest gość, który ma 34 posty i jest przewodnikiem/

Się znaczy przodownikiem :)

I nawet pomimo wszystkich zapewnien o dobrze wyważonym systemie awansów, decydującym elementem według mnie jest ilość dni istnienia na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:45, michu96 napisał:

Tu się nie zgodze widziałem jak to było , otórz jak sprawdzałem była godzina aktualizacji 19:00
i przez pare minut pisało tak , aż w końcu pojawiła się godzina aktualizacji 19:05. :-)

w niektórych przeglądarkach (w Operze na przykład) da się ustawić automatyczne odświeżanie strony, co ileśtam minut. Może Ty sobie tak przypadkiem ustawiłeś?
Albo świadomie, tylko nie pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:54, pan m. napisał:

Zgadzam się.Tu się liczy chyba ilość dni na forum.Dopiero później są posty.

Może też ilość wejść na gram.pl. Ja mam prawie trzy razy więcej niż jestem dni na forum (pisze mina gramsajcie, więc wiem) i to może mieć też wpływ na status. Jest tak dlatego, ponieważ z neta korzystam w szkole, a tam są 2, a czasem 3 przerwy na których można skorzystać z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też.Mój kolega z forum dostał szybciej awans,bo jest dłużej na forum.Ja napisałem więcej postów,a dostałem go później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie sądzę, żeby liczyła sie liczba dni- liczy sie tylko ilość postów za które dostaje sie punkty- na każdy kolejny punkt trzeba napisać więcej postów- ale liczą sie tylko posty oddane co godzinę lub więcej czasu. Tak było kiedyś i sądze że teraz jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:02, pan m. napisał:

U mnie też.Mój kolega z forum dostał szybciej awans,bo jest dłużej na forum.Ja napisałem więcej
postów,a dostałem go później.

Niestety. Jednak ten system nie jest tak dobrze wyważony, jak zapewniają moderatorzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:04, Budo napisał:


Nie sądzę, żeby liczyła sie liczba dni- liczy sie tylko ilość postów za które dostaje sie punkty-
na każdy kolejny punkt trzeba napisać więcej postów- ale liczą sie tylko posty oddane co godzinę
lub więcej czasu. Tak było kiedyś i sądze że teraz jest podobnie.

Wolno Ci zdradzać system awansowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:05, Guciothic napisał:

Wolno Ci zdradzać system awansowania?


Mówię tylko tyle ile wiedziałem wcześniej :P
Cdp-owcy sie wypowiadali że system awansów jest podobny i analogiczny jak na starym forum, a na starym forum system był jawny :)
Więc sobie gdybam w oparciu o to, co było kiedyś ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 20:07, Budo napisał:

> Wolno Ci zdradzać system awansowania?

Mówię tylko tyle ile wiedziałem wcześniej :P
Cdp-owcy sie wypowiadali że system awansów jest podobny i analogiczny jak na starym forum,
a na starym forum system był jawny :)
Więc sobie gdybam w oparciu o to, co było kiedyś ;]

to kiepsko, bo ja mam tylko neta w szkole na razie. :(
Choć z drugiej strony, to przerwy długie są co jakieś dwie godziny, więc i tak liczą się jakby 2 posty dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czasami tak mam , że jak chce coś powiedzieć to piszę ;). Powiem tak : o dziwo najfajniejszm według mnie statusem jest ....delegat. Z tych oczywiście statusów , które już miałem ;). Im jest się wyżej statusem tym mniej się pisze . Przynajmniej takie mam wrażenie jak patrze na sekretarzy na przykład :). Czy to może przez to iż powoli nudzi im się pisanie na forum , może wydorośleli i nie piszą bezsensowanych postów , a może coś zupełnie innego. Wiedząc , że jeszcze długo poczekam sobie na kolejny status i tak pisze chętniej niż jako przodownik i brygadzista. ...Nie wiem ile jeszcze potrwa ta zmiana ale hmm...podoba mi się to bo już nie piszę dla statusu tylko dla przyejmności ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci Deiś powiem tak. Może jeszcze młody jesteś i paru rzeczy nie wiesz. Ale ja znam kilku sekretarzy i wiem, że większość z nich nie pisała, nie pisze i nie będzie pisała bezsensownych postów. A wynika to z ich odpowiedzialności.
A delegat to status jak status i zawsze trzeba pisać nie dla statusu, a nie tylko jak się jest delegatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>podoba mi się to bo już nie piszę dla statusu

Dnia 09.02.2007 o 20:44, deih napisał:

tylko dla przyejmności ;).

Dobrze mówisz. Ja na początku pisałem dla statusu, i też miałem z tego przyjemnośc. Przez 2-3 miechy jako deegat prawie w ogole nie pisałem, a teraz znowu przywróciła mi przyjemnośc z pisania na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się