poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 09:51, YahooPL napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Chciałem się oficjalnie pochwalić tym, że mam już delegata.
Znowu dostałem awans pisząc w temacie o Test Drive. Chyba jest tam jakaś magiczna aura działająca
na statusy :P
No to cóż piszemy na przewodniczącego :) Pozdrawiam wszystkich delegatów ...


Gratuluje awansu(mam nadzieję, że mnie też kiedyś awansują-przynajmniej na przodownika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:51, YahooPL napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Chciałem się oficjalnie pochwalić tym, że mam już delegata.
Znowu dostałem awans pisząc w temacie o Test Drive. Chyba jest tam jakaś magiczna aura działająca
na statusy :P
No to cóż piszemy na przewodniczącego :) Pozdrawiam wszystkich delegatów ...

No i co?Mówiłeś że to ja bedę pierwszy!A kto jest?Hehe.Gratulację teraz pozostał tylko Przewodniczący i Sekretarz.Na a później już tylko WT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:55, boduczek napisał:

No i co?Mówiłeś że to ja bedę pierwszy!A kto jest?Hehe.Gratulację teraz pozostał tylko Przewodniczący
i Sekretarz.Na a później już tylko WT :)


Dzięki. I tak pewnie też niedługo awansujesz. Od razu zapowiadam, że jeśli kiedykolwiek dojdę do własnego tutułu to będzie to "zasłużony". Fajnie brzmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:45, deih napisał:


Mam takie same zdanie o nich jak Ty ;). Sądze , że są nawte lepsze od tych na starym forum
... Mają ten PRL-owki klimat ;).

Hehe,ale szczerze to wolal bym te: Książe,Baron itp.Jakoś bardziej mi się podobają.Ale i te nie są złe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 09:58, YahooPL napisał:

Dzięki. I tak pewnie też niedługo awansujesz. Od razu zapowiadam, że jeśli kiedykolwiek dojdę
do własnego tutułu to będzie to "zasłużony". Fajnie brzmi :P

Tak chciałbym już awansować:D Fajny tytuł: Człowiek który zasłużył na Własny tytuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:51, YahooPL napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Chciałem się oficjalnie pochwalić tym, że mam już delegata.
Znowu dostałem awans pisząc w temacie o Test Drive. Chyba jest tam jakaś magiczna aura działająca
na statusy :P
No to cóż piszemy na przewodniczącego :) Pozdrawiam wszystkich delegatów ...


Gratki :) jeszcze tylko Przewodniczący Sekretarz i Własny Tytuł :) POwodzenia dalej i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 09:51, YahooPL napisał:

Witam wszystkich serdecznie. Chciałem się oficjalnie pochwalić tym, że mam już delegata.
Znowu dostałem awans pisząc w temacie o Test Drive. Chyba jest tam jakaś magiczna aura działająca
na statusy :P
No to cóż piszemy na przewodniczącego :) Pozdrawiam wszystkich delegatów ...


Gratulacje awansu ;))
A Innych już nie pozdrowisz...:))
Dobra życzę dalszych awansów ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:10, wdowiakm napisał:

Gratulacje awansu ;))
A Innych już nie pozdrowisz...:))


Oczywiście pozdrawiam jeszcze tych co są powyżej mojej rangi. W tym oczywiście Ciebie wdowiakm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że to magiczna aura. ;-P

Gratulacje awansu na stopień delegata. ;-)

Spam to ja>> Każdy wkońcu awansuje na dany topień. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:20, YahooPL napisał:

> Gratulacje awansu ;))
> A Innych już nie pozdrowisz...:))

Oczywiście pozdrawiam jeszcze tych co są powyżej mojej rangi. W tym oczywiście Ciebie wdowiakm
:P


Gratuluję Yahoo! W pełni zasłużony awans!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak naprawdę miła i przyjazna atmosfera. Zmienia się jakiś napis pod nickiem a w parę minut kilkanaście osób już składa ci gratulacje. Za to właśnie kocham to forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i troszeczke trudniej , ale nie aż tak bardzo trudno. :-P
To zależy czy użytkownik bywa energicznie na forum i czy stosuje się do regulaminu. :-)

PS.Przepraszam za błąd w poprzednim poście ma tam być stopień. :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:26, YahooPL napisał:

Nie ma to jak naprawdę miła i przyjazna atmosfera. Zmienia się jakiś napis pod nickiem a w
parę minut kilkanaście osób już składa ci gratulacje. Za to właśnie kocham to forum :P


Jest to efekt tego że wszyscy jesteśmy swoi, 2 sprawa im ważniejsza ranga tym wyższe honory i po trzecie dobry pretekst by napisać posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:32, Modest-Vermin napisał:

Jest to efekt tego że wszyscy jesteśmy swoi, 2 sprawa im ważniejsza ranga tym wyższe honory
i po trzecie dobry pretekst by napisać posta :D


Raczej bym to odwrócil, czyli najpierw nabicie posta...

Yahoo----> gratki, ciekawe kiedy następny skok w górę.. bo w dół chyba nie przewidujemy, co?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak ktoś tu się dorobi własnego tutułu to gratulacje się będą ciągnęły przez parę stron. Trzeci punkt chyba jednak przeważa w tych gratulacjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:34, Budo napisał:

Yahoo----> gratki, ciekawe kiedy następny skok w górę.. bo w dół chyba nie przewidujemy,
co?


No nie przewiduję ale wszystko zależy od moderatorów i jak będą odbierać to co piszę :) Z tego co pamiętam to delegat był chyba ostatnim statusem jaki miałeś przed moderatorstwem, prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:32, Modest-Vermin napisał:

Jest to efekt tego że wszyscy jesteśmy swoi, 2 sprawa im ważniejsza ranga tym wyższe honory
i po trzecie dobry pretekst by napisać posta :D

Tak powód bardzo dobry :) Pewnie dlatego mało się tutaj ostatnio udzielam, bo awansować nie mogę ;)) Jeszcze trochę i ten temat zamieni się w poradnik jaki wybrać własny tytuł - a ty zapewne będzie jedną z osób mającą taki ''problem''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się