poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 10:53, Master J napisał:

p.s.Robileś jakieś przerwy w forumowaniu?Bo ja dostałem przodownika w tydzień.No..ale wtedy
pisałem na okrągło.


Przodownika w tydzień? Nie powiem niezły jesteś :) Mi to zajęło troszkę więcej, ale szkoła, te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:53, Master J napisał:

Napewno niedługo awansujesz.Gwarantuje ci to.56 dni na forum powinno zaowocować.

p.s.Robileś jakieś przerwy w forumowaniu?Bo ja dostałem przodownika w tydzień.No..ale wtedy
pisałem na okrągło.


Tylko na posiłki i jakieś przerwy na grę, przeważnie godzinne lub trochę dłuższe ale byłem zalogowany. Widocznie nie jestem godziwy tej rangi :)
Może w końcu nadejdzie ten dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:43, spam to ja napisał:

> Gratuluje awansu(mam nadzieję, że mnie też kiedyś awansują-przynajmniej na przodownika).


Mówisz,masz(dopiero co pisałem że chce przodownika, a tu patrzę i przodownik).


Też tak bym chciał.... Powiedzieć chce delegata!!! i już jest wymarzony status :) Gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:41, Master J napisał:

Nie.Ostatni status jaki miał Budo to przewodniczący.Teraz gdyby nie był modem poewnie
miał by już WT


Hehe, byłem przewodniczącym co widać w statystykach, to sie zgadza, ale na pewno nie miałbym jeszcze WT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 11:22, Budo napisał:

Hehe, byłem przewodniczącym co widać w statystykach, to sie zgadza, ale na pewno nie miałbym
jeszcze WT.


Ale sekretarza miałbys jak w banku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy miałeś Brygadzistę to marzyłem o Delegacie, gdy jestem Delegatem to marzę o Przewodnictwie. Prosta kolej rzeczy :D.
Jednak gdy awansowałem na Delegata nie dostałem chęci pisania postów, wręcz przeciwnie postów piszę coraz mniej, ale może tego powodem jest brak czasu, który dokucza mi coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są takie czasy w życiu forumowicza , że nie ma ochoty na pisanie , ponieważ przez dłuższy czas nie pisał albo tak jak Ty nie ma czasu. Ale wiem z doświadczenia , że to po jakimś czasie mija. Nie wiem czy jest to jakiegoś rodzaju duże przyzwyczajenie do forum bo człowiek po jakimś czasie jednak wraca do pisania. A co do braku czasu...No cóż napewno kiedyś będziesz miał go wiecej i może zaczniesz więcej się udzielać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:22, Budo napisał:

Hehe, byłem przewodniczącym co widać w statystykach, to sie zgadza, ale na pewno nie miałbym jeszcze WT.

A właściwie dlaczego moderatorzy nie mogą ustawiać sobie własnego tytułu, tak jak to było na starym forum? Na początku, patrząc na posty TYHE myślałem, że to jakieś niedopatrzenie ze strony CDP i zaraz to naprawią, jednak widzę, że chyba wcale tego robić nie zamierzają. Wiesz czym to jest spowodowane?

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:56, Adidas66 napisał:

> p.s.Robileś jakieś przerwy w forumowaniu?Bo ja dostałem przodownika w tydzień.No..ale
wtedy
> pisałem na okrągło.

Przodownika w tydzień? Nie powiem niezły jesteś :) Mi to zajęło troszkę więcej, ale szkoła,
te sprawy...


mi tez to zajelo troche więcej czasu. moze dlatego ze dopiero teraz wziolem sie za forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem czym to jest spowodowane ;]
Jak będę blisko WT to może popytam tu i ówdzie, czy nie dałoby się przywrócić patentu ze starego forum, bo mi tez on bardziej odpowiadał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 11:53, Budo napisał:

Nie, osobno był własny tytuł, a osobno podpis moderator ;]

No to nie powiem , trochę to mogło namieszać ;]. Według mnie teraz jest jednak lepiej niż było na wcześniejszym forum chociaż tego nigdy nie odwiedziłem ;).

P.S Seph wejdź na GG jakbyś mógł albo na forum* ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:01, Bartolez napisał:

Chyba zaraz awans na Przodownika ;) Nie mogę się już doczekać xD


Co wy tak z tymi statusami? Ważne że piszecie i się udzielacie a te statusy to tylko dodatek. Dla przykładu gdy byłem przodownikiem nie czułem się lepszy od innych z niższym statem a teraz jako bumelant tym bardziej nie czuje sie gorszy od delegatów i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:07, Bartolez napisał:

Wiem, ale Robotnik przydko brzmi i tylko tyle xD. Heh citekmaniak jak doszłeś do tylu degradów
xD


Tygodnie pracy :) A tak wogóle to czemu na GramIRC pisze że ja jestem Wróg Ludu jak jestem Bumelant?
No fakt, robotnik dziwnie brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się