poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 11:50, Sephirath napisał:

Świetny login przyjacielu ;)


Szczerze powiedziawszy wolałbym powrócić do loginu ze starego forum (tabasko), ale Góra nie bardzo się zgadza ;-)

Dnia 10.02.2007 o 11:50, Sephirath napisał:

To moderacja mogła zmieniać rangę? Pewnie było to takie WT tylko że na czerwono :)


Mogła zmieniać sobie tytuł. Prócz napisu Moderator było coś jeszcze, np. "Dog in the fog" u Volvoxa :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to takie extra. :-/ Ja byłem bumelantem i mi ta ranga się nie podobała , ale cóż szybko się pozbierałem i awansowałem. :-)

Bartolez>> No jak , będziesz stosował się do regulaminu i będziesz codziennie bywał na forum to za niedługo awansujesz. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:56, citekmaniak napisał:

Degrad numer 5. Extra. Bumelantem nie byłem, fajnie, rzadki stat.


Niech zgadnę, za spam? :P
Ostatnio ciągle znajdujesz się w statystykach na liście najaktywniejszych użytkowników, więc pewnie tak. Nie ma sensu pisać tylu postów, bo one i tak nie wpływają na szybkość awansowania. Nawet jak w jeden dzień napiszesz 12 postów (każdy w odstępie jednogodzinnym) to i tak masz na koncie maksymalną liczbę punktów do zdobycia w jeden dzień. Dodatkowe posty nic dają oprócz tego, że w statystykach masz ich więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:26, Luke Shadow napisał:

> Degrad numer 5. Extra. Bumelantem nie byłem, fajnie, rzadki stat.



Jak mam cos do napisania to pisze, a degrad nie za spam tylko za dyskutowanie. Pozatym nie bede z zegarkiem w reku pisal posta raz na godzine. bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:34, Budo napisał:

Raczej bym to odwrócil, czyli najpierw nabicie posta...


Zgadza się, ale jestem tylko zwykłym użytkownikiem i nie chciałem nikomu wytykać tego, więc dałem to jako ostatnią opcję :P zwłaszcza że czasem też pogratuluję komuś, ale to osobom które znam, szanuję i to będzie naprawdę wysoka ranga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:56, citekmaniak napisał:

Degrad numer 5. Extra. Bumelantem nie byłem, fajnie, rzadki stat.

Co??Za co tym razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja mam szczęście z stopniami, w ogóle nie zeszłem w dół tylko obywatel, robotnik
a potem dołączyłem do grona przodowników (ich jest bardzo dużo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 11:56, citekmaniak napisał:

Degrad numer 5. Extra. Bumelantem nie byłem, fajnie, rzadki stat.

wiesz co citekmaniaku o ile stopni spadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 12:59, bukuć napisał:

> Degrad numer 5. Extra. Bumelantem nie byłem, fajnie, rzadki stat.
wiesz co citekmaniaku o ile stopni spadłeś?


Wejdz w statystyki i wpisz moj nick to sam zobaczysz. Ogólnie to 5 degradow. najwyzej bylem przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:11, Pesymista napisał:

Czy za założenie tematu cieszącego się popularnością, można szybciej awansować?


Raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:11, Pesymista napisał:

Czy za założenie tematu cieszącego się popularnością, można szybciej awansować?

Nie , niestety ale raczej dobrze bo według mnie byłoby trochę bez sensu ;). Żeby awansowac trzeba mądrze pisać i też troszkę czytać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założone tematy w żaden sposób nie wpływają na awans, tak samo jak Gramsajty i Gramirc. Jeśli oczywiście chodzi o awans w górę. Bo na awans w dół wpływa wszystko bez wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 13:11, Pesymista napisał:

Czy za założenie tematu cieszącego się popularnością, można szybciej awansować?

Niestety nie jest to możliwe. Nowy temat zakłada się w celu ponieważ innego takie nie ma, a dyskutowanie na dany temat może byc ciekawe. Jego założenie ma własnie to na celu i jest raczej równe zwykłemu postowi. Nie ma co liczyć, że jeśli taki temat będzie popularny, to gramowicz który go założył może liczyć na wysoki status. Np. Robek 009 założył temat bardzo poplarny zwany "Słowna zabawa", a status ma brygadzistę. Co prawda miał degrady, ale to już swoją drogą. Tak więc, najlepiej postować normalnie. Każdy ma taki status na jaki zasługuje. Ja mam delegata, to znaczy, że na taki właśnie zasługuję. Każdy kto się będzie wykazywał aktywnością na forum na pewno będzie miał wyższy status. System naliczania punktów w koncu każdego nagrodzi. Oczywiście tylko tych którzy zasłużyli. Taka jest prawada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nie daje mi spokoju jedna rzecz.
Dlaczego idiotyczne posty są tolerowane. Przecież brak reakcji na pewne zachowania tylko powoduje szerzenie się takich `wypowiedzi` jak:
`Super recenzja, zaraz sie biore do czytania!`
`Pierwszy!`
`Nie mam psp!`
`Nie interesuje to mnie!`.
Czemu nikt nie reaguje na takie `idotyzmy`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak mówisz? Sam dobrze wiem jak to jest. Patrzysz się jak inni idą coraz wyżej, a ty zaczynasz biec z 50 litrami wody. Teraz spróbuj nie pisać gdzie wlezie, nie robić tematów, przez jakiś czas. Ja takie porady dostaawałem i teraz Brygaduje sobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak i na jaki adres napisać formularz do admina czy innej osoby która mogłaby mi pomóc wyświetlić awatara? Z góry dziękuje, bo oficjalny wątek techniczny mało osób zagląda więc może tu by mi ktoś pomógł. Z góry serdecznie dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy,że jest to na temat,i mądre,i dosyć długie jak na posta,by to nie był idiotyzm.Ale jeśli taki post ot tak,dla zabawy,to rzeczywiście,moderatorzy powinni coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się