poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2007 o 16:50, michu96 napisał:

Ja jestem brygadzistą już od 1 miesiąca 2 dni i na awansie mi aż tak bardzo nie zależy niż
wypowiadaniu się na forum. :-)

Podobnie jak mi,ale status daje poczucie że jest się na forum już trochę i zna się zasady tu panujące:)

Dnia 10.02.2007 o 16:50, michu96 napisał:

A po za tym powinieneś być bardziej cierpliwy bo awans Ci aż prędko nie przyjdzie. ;-)

A z kąd Ty możesz wiedzięckiedy ja awansuje??:) (może to nastąpić nawet dzisiaj:D)-taki żarcik.Jestem cierpliwy,o to się nie powinieneś martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:56, Doreczek napisał:

Ahaaa, więc jeżeli bym codziennie pisał jakąś liczbę postów to zapewne bym był sekretarzem
:P


Lepiej 9 postów w 9 godzin, niż 100 postów w godzinę. Taki jest system. Chodzi o to, by siedzieć długo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 16:57, Adamzzz napisał:

Lepiej 9 postów w 9 godzin, niż 100 postów w godzinę. Taki jest system. Chodzi o to, by siedzieć
długo na forum.

Z tego co słyszałem to na dzień można zdobyć ,,tylko'''' lub aż 4 punkty.Wiec te 9H to lekka przesada,wystarczy 4:) Ale daleś dobry przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:01, boduczek napisał:


> Lepiej 9 postów w 9 godzin, niż 100 postów w godzinę. Taki jest system. Chodzi o to, by
siedzieć
> długo na forum.
Z tego co słyszałem to na dzień można zdobyć ,,tylko'''' lub aż 4 punkty.Wiec te 9H to lekka
przesada,wystarczy 4:) Ale dałeś dobry przykład.

Też tak słyszałem, bodajże Budo pisał, że norma powinna wynosić 4 posty dziennie, ale to były tylko jego domniemania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:00, Kasiunia14 napisał:

hej,mam takie pytanko,jak się obsługuje system WINDOWS VISTA???


To nie ten temat. Napisz w tym, do którego linka podałem w wątku dla nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 17:38, grand10pelu napisał:

Też tak słyszałem, bodajże Budo pisał, że norma powinna wynosić 4 posty dziennie, ale to były
tylko jego domniemania.


Ee, nic takiego nie pisałem, pamiętajcie że na każdy kolejny punkt prawdopodobnie potrzeba więcej postów, więc 4 posty dziennie mogą dać jedynie 1 punkt, może 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 17:38, grand10pelu napisał:

Też tak słyszałem, bodajże Budo pisał, że norma powinna wynosić 4 posty dziennie, ale to były
tylko jego domniemania.

Acha,ale ja nie jestem pewien czy 4 posty czy 4 punkty:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 18:18, Budo napisał:

Ee, nic takiego nie pisałem, pamiętajcie że na każdy kolejny punkt prawdopodobnie potrzeba
więcej postów, więc 4 posty dziennie mogą dać jedynie 1 punkt, może 2...

Coś mi się zdaje że być może wielka tajemnica naliczania punktów na tym forum została rozwiązana:P
A czy to prawda z tymi 4 punktami na dzień?Czy tylko domysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 17:38, grand10pelu napisał:

Też tak słyszałem, bodajże Budo pisał, że norma powinna wynosić 4 posty dziennie, ale to były
tylko jego domniemania.


Nieee, dziennie max. można uzyskać 4 punkty, ale żeby je zdobyć trzeba napisać ~10 postów (albo nawet więcej) - każdy z nich przynajmniej raz na godzinę. Można napisać więcej postów, ale ta nadwyżka nie jest wliczana w system liczenia punktów. Tak to chyba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To wszystko domysły i doświadczenia ze starego forum. Mnie system naliczania nie interesuje, więc nawet się nie dowiaduję, a jesli bym się dowiedział konkretnie jak działa, to na pewno bym tu tego nie zamieścił ;]
Kiedyś było można zdobyć maksymalnie 4 punkty dziennie pisząc chyba 20 postów w odpowiednich odstępach (ale za liczby głowy nie dam, mam słabą pamięć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 18:24, Luke Shadow napisał:

Nieee, dziennie max. można uzyskać 4 punkty, ale żeby je zdobyć trzeba napisać ~10 postów
(albo nawet więcej) - każdy z nich przynajmniej raz na godzinę. Można napisać więcej postów,
ale ta nadwyżka nie jest wliczana w system liczenia punktów. Tak to chyba było.

Acha,ale szkoda że nadwyżka nie jest wliczana,chociaż z drugiej strony można by było zostać Przewodniczącym w miesiąc pisząc po 100 postów dziennie.A o już było by głupie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 18:25, Budo napisał:

To wszystko domysły i doświadczenia ze starego forum. Mnie system naliczania nie interesuje,
więc nawet się nie dowiaduję, a jesli bym się dowiedział konkretnie jak działa, to na pewno
bym tu tego nie zamieścił ;]

A rozumię.Taka tajemnica zawodowa:P

Dnia 10.02.2007 o 18:25, Budo napisał:

Kiedyś było można zdobyć maksymalnie 4 punkty dziennie pisząc chyba 20 postów w odpowiednich
odstępach (ale za liczby głowy nie dam, mam słabą pamięć).

Acha,dziękuje za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:20, marian538 napisał:

No i jestem mile zaskoczony..........patrze sobie na mojego gramsajta........a tu przy awatarze
zmiana......awansik.....jak miło :)

Witamy w gronie brygadzistow moje gratulacje

Tak wogóle boduczek jakbys wiedział jaki jest ten system naliczania bys tylko pisal i pisal i bys wtedy spamowal jest jak jest i jest dobrze :D
No to było dobre z tymi 4 punktami przynajmniej nie mozna było spamować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem 1 post co godzine przez 9 godzin i nie wiedziałem , że potrzeba pisać przez 10. :-O
To już wiem czemu tak szybciutko awansowałeś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:37, michu96 napisał:

A ja pisałem 1 post co godzine przez 9 godzin i nie wiedziałem , że potrzeba pisać przez 10.
:-O


Nie pamiętam czy to było dokładnie 10. Gdzieś w tym temacie był podany link do schematu systemu naliczania punktów na awans, oczywiście cała wiedza nie została wyjawiona, a jedynie podstawy. :)

Dnia 10.02.2007 o 22:37, michu96 napisał:

To już wiem czemu tak szybciutko awansowałeś. ;-)


Tego to nawet ja nie wiem. :P Na pewno nie pisałem postów co godzinę, ale fakt, piszę dość regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pisze bo lubie pisać na tym forum. Statusy to taka zachęta do częstego pisania, ale nie spamowania. Nie sztuką jest pisać byle co i byle jak , byle tylko dużo....:P, sztuką jest pisać z sensem i umiarem, a potem za jakiś czas niespodzianka, zmiana statusu, ale to nie jest najważniejsze.
Przyznam szczerze, że czekałem na ten awans, ale nie gapiłem się na status cały czas, i tak byłem i jeszcze jestem mile zaskoczony. Pozdrawiam.
A schemat pisania postów mam w nosie :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się