poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A co za sztuka do dla normalnie funkcjonującego człowieka ze stabilną kondycją psychiczną pisać z sensem i umiarem? Ja tu nie widzę żadnych rewelacji. Dzieciaki się nie kontrolują, nie zdają sobie sprawy z konsekwencji, myślą że wszystko im wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:50, Modest-Vermin napisał:

A co za sztuka do dla normalnie funkcjonującego człowieka ze stabilną kondycją psychiczną pisać
z sensem i umiarem? Ja tu nie widzę żadnych rewelacji.


Wierz mi, czytając posty i tematy zakładane przez gramowiczów można dojść do wniosku,że to ogromne wyzwanie.......:P

Dzieciaki się nie kontrolują, nie zdają

Dnia 10.02.2007 o 23:50, Modest-Vermin napisał:

sobie sprawy z konsekwencji, myślą że wszystko im wolno.


Niestety........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh.. święta prawda. Szczerze powiedziwaszy to prawie wszystcy tacy bylismy. Choć gdy ja miałem 10 lat to nie siedziałem w necie (z oczywistych względów) a szwendałem sie całymi dniami po osiedlu. ;-)
Aczkolwiek faktycznie po treści postów można często okreslić wiek danego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 07:37, HumanGhost napisał:

Ehh.. święta prawda. Szczerze powiedziwaszy to prawie wszystcy tacy bylismy. Choć gdy ja miałem
10 lat to nie siedziałem w necie (z oczywistych względów) a szwendałem sie całymi dniami po
osiedlu. ;-)
Aczkolwiek faktycznie po treści postów można często okreslić wiek danego forumowicza.


Zgadzam się np: Po twiim poście można poznać że masz trochę latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 07:37, HumanGhost napisał:

Aczkolwiek faktycznie po treści postów można często okreslić wiek danego forumowicza.

To prawda, tylko że trzeba tych postów kilka widziec, choc zdarzają się przypadki że wystarczy jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:01, lis899 napisał:

To prawda, tylko że trzeba tych postów kilka widziec, choc zdarzają się przypadki że wystarczy
jeden.


Tak, faktycznie teraz z tym masz rację. Niektóre dzieciaki zakładają różne tematy, które dublują lub nawet potrajają.
Piszą o błędach z gier i to w dodatku pirackich. Takich ludzi jest sporo na gram.pl, ale na szczęście zbyt dużo się nie udzielają :) Zobaczymy ja dalej pójdzie z tamtymi ludźmi, mam nadzieję, że się nawrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 08:07, piotrek-heroes napisał:

Piszą o błędach z gier i to w dodatku pirackich. Takich ludzi jest sporo na gram.pl, ale na
szczęście zbyt dużo się nie udzielają :) Zobaczymy ja dalej pójdzie z tamtymi ludźmi, mam nadzieję,
że się nawrócą.


Cóz tego się nie da uniknąć ze względu na jeden podstawowy fakt. Otóż niektórzy jak mają problem w jakiejś grze którą kupili w sklepie gram.pl to robią wszystko by otrzymać rozwiązanie danego problemu. Nie liczy się dla nich status, to że wprowadzają bałagan na forum, to że przeszkadzają innym. Chcą otrzymać odpowiedź i koniec. Nic innego się nie liczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich interesuje forum, oni traktują je jako swego rodzaju pomoc techniczną i raczej pozostaną wiecznymi obywatelami, a z tym bałeganem to masz rację, ale jak się, nie potrafi kożystać z wyszukiwarki tak to się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wchodza i zakładaja nowe konta tylko po to aby kogos powkurzac zakładajac rózne tematy niezgodne z regulaminem . Zgadzam sie z adamzzzz najwięcej jest tych uzytkowników nowych którzy chca uzyskac pomoc techniczna .Według mnie takich którzy obrazaja lub łamia regulamin specjalnie powinno sie odrazu banowac a nie tylko degradowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:11, Varras napisał:

Ja byłem po jakimś... miesiącu?
PS A kiedy awansowałeś?



Kilka dni temu , chyba 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 09:12, Domon napisał:

Kilka dni temu , chyba 2.


przy regularnym pisaniu postów Przodownika robisz w tydzień z małym haczkiem. Brygadzistę w miesiąc, Delegata w miesiąc z kawałkiem, a dalej (jeszcze) nie wiem ;)

przeglądnij statystyki użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przodownika po dziesięciu dniach, ale to było w ferie i miałem mnóstwo czasu na siedzenie na forum, chociaż i tak nie siedziałem całymi dniami bo większość czasu nie było mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:27, Adamzzz napisał:

Ale mnie chyba nikt nie pobije: 32 założone tematy ;-)


Ja nie jestem pewien czy to jest powód do dumy. To można różnie zinterpretować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:31, Adidas66 napisał:

> Ale mnie chyba nikt nie pobije: 32 założone tematy ;-)

Ja nie jestem pewien czy to jest powód do dumy. To można różnie zinterpretować :)


No raczej nie, ale chyba jest to rekord na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:27, Adamzzz napisał:

Ale mnie chyba nikt nie pobije: 32 założone tematy ;-)


No nieźle......ja nie mam żadnego i wcale mnie to nie boli :P
Ile z nich zamknął moderator ??, jeśli żadnego to gratki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 09:27, Adamzzz napisał:

Ale mnie chyba nikt nie pobije: 32 założone tematy ;-)


"Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem."
I co teraz?
Pochwal sie jeszcze ile z tych tematów jest zamkniętych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się