poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ech okres awansu zalezy od tego ile siedzisz dziennie na forum i ile piszesz znaków w poscie ile postów itp.
Nie wklejaj tu swoich statystyk bo to jest zabronione
Moze maszyna która to wszystko liczy sie troche zepsula takie problemy zgalasza do CDP( Pozatym jaki to jest problem ) 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:03, Galadin napisał:

A jednak się doczekałem. :) Witam w skromnym gronie przewodniczących. ;)

Gratulacje,i kolejny już Przewodniczący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam tak sobie z nudów (a także dlatego, że już wreszcie są zaktualizowane) statsy gramu i widzę, że wielu wysokotytułowców pisze duużo mniej niz kiedyś na forum. Po sobie widzę, że udzielanie się na forum wygląda dziś zupełnie inaczej niż kiedyś (i to na niekorzyść), ale ciekawe sa powody tego zjawiska. Czyżby rzeczywiście dodatkowe funckje takie jak sajty czy irc odciążyły trochę forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:30, GeoT napisał:

Czyżby rzeczywiście dodatkowe funckje takie jak sajty czy irc odciążyły trochę forum?

No coś w tym jest :)
Taki na przykład irc pozwala nieco zredukować spam a i przy okazji lepiej poznać forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. z IRC''a nie korzystam praktycznie w ogóle, z gramsajtów ok 10 - 15 min dziennie. A piszę mniej na forum, bo po prostu nie mam czasu. Jakoś wena mnie też opuściła i udzielam się dosłownie w 5 - 6 wątkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:50, Abi Dalzim napisał:

Ja np. z IRC''a nie korzystam praktycznie w ogóle, z gramsajtów ok 10 - 15 min dziennie.


I o te 10-15 minut jesteś lepszy ode mnie ;)
Doszedłem do wniosku, że najkorzystniej dla poziomu reprezentowanego przez gramsajta jest pisać tam wtedy, gdy naprawdę ma się coś ciekawego do napisania.

Dnia 13.02.2007 o 13:50, Abi Dalzim napisał:

A piszę mniej na forum, bo po prostu nie mam czasu. Jakoś wena mnie też opuściła i udzielam się
dosłownie w 5 - 6 wątkach :/


Mam dokładnie to samo! ;/
Kiedyś śrdnia postów u mnie nie schodziła poniżej 10, teraz mam coś około 6. Od września/października do grudnia nie pisałem prawie wcale, a teraz znowu w interesujących mnie tematach cisza, a samemu się nie chce ... co ta zima robi z człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:16, Master J napisał:

od Olgamoto:(


Kurcze, to nie jest chyba przejęzyczenie skoro wiele osób popełnia ten sam błąd, nawet nie wiedzą od kogo dostają i jeszcze z pretensjami. Pomijając fakt czy w ogóle wiesz że to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2007 o 14:20, Modest-Vermin napisał:

Kurcze, to nie jest chyba przejęzyczenie skoro wiele osób popełnia ten sam błąd, nawet nie
wiedzą od kogo dostają i jeszcze z pretensjami. Pomijając fakt czy w ogóle wiesz że to facet.


Ten błąd wcale nie jest taki częsty. ;) Widziałem już dużo przekręceń tego nicku (większość zdegradowanych źle je pisze) jedne ciekawe, inne mniej. Nieraz nawet się powtarzają, a poprawne ''wysłowienie się'' jest ewenementem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:20, Modest-Vermin napisał:

> od Olgamoto:(


Dopiero gdy zwróciłeś na to uwagę, zauważyłem ten błąd ... ale za to jaki śliczny :)

Master J ->

Jak to mówią: nie rób tak więcej, ucz się na błędach swoich i cudzych a takich sytuacji już raczej nie będzie ... i Olgamoto degrada nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh taki jeden stwoezył temat jak awansować czy cos przeciez niech sie tu zgłosi a pozatym jak napisze np 100 postów dziennie dałem przykład to jak potem nie będę przez 1 miech to będzie jakaś róznica jak mnie nie będzie 1 rok chodzi mi o awansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:46, ziomek11 napisał:

heh taki jeden stwoezył temat jak awansować czy cos przeciez niech sie tu zgłosi a pozatym
jak napisze np 100 postów dziennie dałem przykład to jak potem nie będę przez 1 miech to będzie
jakaś róznica jak mnie nie będzie 1 rok chodzi mi o awansowanie


Napisz to jeszcze raz z znakami interpunkcyjnymi... Jeśli chodzi o to, że ktoś założył wątek na temat awansów, ty mu udzieliłeś porady, a wątek został zamknięty to nic dziwnego. Temat o rangach, a także o awansach (w końcu rangi się z nimi wiążą) jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:46, ziomek11 napisał:

heh taki jeden stwoezył temat jak awansować czy cos przeciez niech sie tu zgłosi a pozatym
jak napisze np 100 postów dziennie dałem przykład to jak potem nie będę przez 1 miech to będzie
jakaś róznica jak mnie nie będzie 1 rok chodzi mi o awansowanie


Na przykładzie tego tekstu powtarzam (bo kiedyś już o tym pisałem), że przed daniem możliwości wypowiedzi takiemu delikwentowi powinien być on sprawdzany pod kilkoma względami :P Udzielając się na forum wypowiedź powinna być przecież czytelna, a nie taka jak to "coś" na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:30, GeoT napisał:

/.../ Czyżby rzeczywiście dodatkowe funckje takie jak sajty czy
irc odciążyły trochę forum?

Każdy przypadek jest specyficzny. O mnie mogę powiedzieć, że przez kilka dni nie miałem dostępu do netu, bo zmieniałem SDI na DSL a ponadto, i neostrada i DSL siadły w moim osiedlu i też kilka dni trwało, zanim usunięto awarię. Z pierwszej 50 spamerów spadłem do piatej i teraz dopiero odrabiam straty ;D A niezależnie od tego mam taką sytuację rodzinną teraz, że ani zbytnio czasu ani ochoty na polemiki nie mam, tyle, co by wejść na forum, przeczytać, co nowego i czasem trochę napisać... W Gothic''a nie gram i przez najbliższy tydzień też pewnie nie zagram, co za czasy nastały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:17, Sephirath napisał:

No to pomyśl sobie, że mi w gimnazjum czasu nie starcza na wszystko :)


O.o, to chyba chodzisz do gimnazjum o bardzo, bardzo, bardzo wysokim poziomie (albo bardzo~ dużo się uczysz). ;P
Ja chodzę do trzeciej klasy i na brak czasu nie narzekam. Nawet w dość szybkim tempie awanse wpadają. :) Gimnazjum, nie studia, uczyć się tyle nie trzeba. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 15:23, Luke Shadow napisał:

Ja chodzę do trzeciej klasy i na brak czasu nie narzekam. Nawet w dość szybkim tempie awanse
wpadają. :) Gimnazjum, nie studia, uczyć się tyle nie trzeba. ;>


eee tam zaraz studia to nauka:P
Tylko sesja to brzydki, okropny, niedobry i nieprzyjemny okres w życiu studenta między wakacjami:) I Awansami na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się