poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 21:17, Kraju92 napisał:

Od ilu postów zaczyna się Przodownik?

Nie ma określonej liczby[na awans wpływa kilka czynników], gdybyś przeczytał przypięty post jestem pewien, że nie zadał byś takiego pytania;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:17, Kraju92 napisał:

Od ilu postów zaczyna się Przodownik?


Nie ma wyznacznika od ilu postów, jest inny system awansowania ale tego nikt z CDP Ci nie zdradzi:D Musisz czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:26, boduczek napisał:

Hehe,ale wiesz ktoś może się pod kogoś podszyć:P Wyobraź sobie że ktoś też zacznie sie podpisywać ,,tabsko'''':D

No właśnie, dlatego już walczę i mam nadzieję, że nikt nie spróbuje się pode mnie podszywać zbyt wcześnie :-) A poza tym jak już to tabasko, a nie tabsko :-P A jak nie wyjdzie, to, kiedy już będę miał własny tytuł, napiszę sobie tam właśnie dawną ksywkę ;-) ale to tylko jeśli ze zmianą nie wyjdzie. Tak czy siak, zamierzam negocjować dalej.

--
tabasko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 21:17, Kraju92 napisał:

Od ilu postów zaczyna się Przodownik?

Po prostu to jest 10 dni intensywnego pisania postów. TO jest system jednakże nie spamuj ani nie pisz głupot. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a ja mam pytanie dotyczące statystyk. Wydaje mi się, że to odpowiedni temat do tego. :P To raczej jest pytanie skierowane do Vilmara. Czy dałoby się jakoś połączyć statystyki z Gramsajtów z tymi "podstawowymi"? Chodzi mi o to, żeby jakoś połączyć te wszystkie statystyki. Czyli żeby w statach danego użytkownika było podane miejsce, które w danej statystyce zajmuje. Nie wiem czy jest to wystarczająco zrozumiałe, więc spróbuję wyjaśnić to przykładem. :D Jak wchodzę do swoich statystyk, to chciałbym zobaczyć, które miejsce wśród wszystkich użytkowników zajmuję w ilości założonych tematów lub zamieszczonych obrazków. :) No bo jeśli na Gramsajtach sa się tak zrobić, to dlaczego nie w zwykłych statach? :)
To samo w drugą stronę - fajnie by było, gdyby na Gramsajtach były także te staty z podstawowych, które da się przenieść, czyli może być średnia liczba wpisów na dzień, ilość znaków na wpis, ilość napisanych komentarzy na Gramsajtach innych użytkowników. Można też dodać coś nowego: średnia ilość otrzymanych komentarzy na wpis, ilośćodwiedzonych Gramsajtów. Można jeszcze trochę tego wymyślić. :P Oczywiście przy każdej z tych statystyk także mogłoby się pojawić miejsce, które dany użytkownik zajmuje. :) No i przy tak dużej ilości statów na Gramsajcie, mogłyby być one dostępne dopiero po wejściu na oddzialną stronę. Albo mogłaby być to kolejna zakładka w zwykłych statach. :)
To jak? Udałoby sie coś takiego zrobić? Bo myślę, że niektórym osobom by się takie poszerzenie statystyk spodobało. :) Na przykład ja strasznie lubię patrzeć na te wszystkie staty. :D

Uwaga! To jest mój pos numer 666! :P Dlatego radziłbym się w niego nie wpatrywać przez zbyt długi czas, bo coś się jeszcze może stać. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja rozumiem, że takie opcje byłyby bardzo przydatne, gdyby ich jeszcze nie było... Na szczęście już są i moim zdaniem nie ma podstaw, żeby dodatkowo dodawać coś do poszczególnych statów. Raz, że jedne dotyczą w głównej mierze forum, a drugie sajtów, a dwa, że chyba parę kliknięć aż tak męczące nie jest, co? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 22:39, matiz123 napisał:

To jak? Udałoby sie coś takiego zrobić? Bo myślę, że niektórym osobom by się takie poszerzenie
statystyk spodobało. :) Na przykład ja strasznie lubię patrzeć na te wszystkie staty. :D

Oczywiście czemu ja nie dziwię się temu, że powiedział to nasz redakcyjny troll satystyczny? (czyt. statystyczny) ;) Jak lubisz sobie oglądać statystyki to na giełdzie zacznij grać.

Dnia 17.02.2007 o 22:39, matiz123 napisał:

Uwaga! To jest mój pos numer 666! :P Dlatego radziłbym się w niego nie wpatrywać przez zbyt
długi czas, bo coś się jeszcze może stać. ;D

Możliwe, że coś się jeszcze wydarzy, jednak z pewnością nie jest to trzynasto-znakowy, zielony puklerz reprezentujący Ciebie i Twoje królestwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że denerwowanie mnie na IRCu Ci zdecydowanie nie wystarcza i teraz wkurzasz mnie też na forum? :D A wiesz, dlaczego na IRCu nie siedzę? Bo ja teraz piszę opis na stronę (IRC zdecydowanie mnie rozprasza), a Ty przez cały czas się obijasz. :P A puklerz coś nie chce do mnie przyjść. ;(

Cossack777 - te statystyki mogą być osobno. Bardziej chodzi mi o to, żeby w tych gramsajtowych pojawiły się te, co są w zwykłych, czyli średnia ilość znaków na wpis, ilość wpisów dziennie, itd. :) To nie musi być koniecznie na jednej stronie. :)
Hm, widzę, że mój pomysł nie został hucznie przyjęty. :D Ciekawe, co na ten temat ma do powiedzenia Vilmar. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaobserWOWałem pewne zjawisko. Otóż 1/2 czyli połowa zakładanych tematów wiąże się ze słowem POMOCY. Wiemy, że wielu użytkowników może pomóc, jednak zakładanie takich bzdurnych tematów które najczęściej są dublami albo nie są pisane we właściwych tematach jest nie na miejscu. Dzieje się to zazwyczaj robione przez obywateli/roboli/ niekiedy nawet przodowników!. Powinien być taki napis na forum, czy reguła, żeby nie zakładać dubli czy innych tego typu tematów, gdyż najzwyczajniej w świecie jest to plaga gram.pl. A w sprawie statystyk (żeby to nie był spam) to myślę iż w statystykach wystarczy te informacje co są. Nie ma najniejszego sensu dublowanie ich na strobolonach to moje zdanie. Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Byc może chcą, aby temat był zauważony, i zaglądneło jak najwięcej osób. Tylko że ci co tam piszą to tylko dają linki do odpowiednich tematów, więc dużo nie mają z tego. Nie wiem czy komuś takiemu nie chce się sprawdzic czy temat podobny istnieje(jeśli kogoś uraziłem to sorki) albo nie wiedzą o czymś takim, a oczywiście regulaminu nie przeczytali choc na początku się powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:00, spam to ja napisał:

> Zostałem właśnie przed sekundą przodownikiem.

Gratuluję awansu i witam w gronie przodowników.

Dzięki za przyjęcie do tego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrazowo Ci przedstawie takiego kolesia, który zakłada na przykład temat "gothic3 pomocy!!!!!". Przedstawia on swój problem bo tylko i wyłącznie to się dla niego liczy. Wchodzi na forum tylko po to by uzyskać odpowiedź i gra dalej i ma głęboko w poszanowaniu czy to się komuś podoba czy nie. Że to niby zaśmieca forum, uprzykrza nam życie? Co mnie to obchodzi zadaje pytanie i koniec. Potem i tak już z forum nie będzie korzystał więc ma to gdzieś czy dostanie degrada czy coś. Ludzie dają mu link do odpowiedniego tematu i biedny chłopak nie wie co zrobić i wychodzi z forum i już nie wraca zostawiając kolejny zamknięty temat. To że Ty się przejmujesz czytelnością i estetyką forum to nie znaczy, że kotś inny również się tym przejmuje. Jak dla mnie to dla obywateli powinna być blokada, że dopiero po napisaniu 10 postów na forum będą mogli zakładać temat chociaż pewnie i to by nie pomogło. Trudno po prostu trzeba z tym żyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:03, YahooPL napisał:

Obrazowo Ci przedstawie takiego kolesia, który zakłada na przykład temat "gothic3 pomocy!!!!!".
Przedstawia on swój problem bo tylko i wyłącznie to się dla niego liczy. Wchodzi na forum tylko
po to by uzyskać odpowiedź i gra dalej i ma głęboko w poszanowaniu czy to się komuś podoba
czy nie. Że to niby zaśmieca forum, uprzykrza nam życie? Co mnie to obchodzi zadaje pytanie
i koniec. Potem i tak już z forum nie będzie korzystał więc ma to gdzieś czy dostanie degrada
czy coś. Ludzie dają mu link do odpowiedniego tematu i biedny chłopak nie wie co zrobić i wychodzi
z forum i już nie wraca zostawiając kolejny zamknięty temat. To że Ty się przejmujesz czytelnością
i estetyką forum to nie znaczy, że kotś inny również się tym przejmuje. Jak dla mnie to dla
obywateli powinna być blokada, że dopiero po napisaniu 10 postów na forum będą mogli zakładać
temat chociaż pewnie i to by nie pomogło. Trudno po prostu trzeba z tym żyć ...

Prawda.Ja też widziałem takiego gościa który zrobił temat o PES 6 i tylko swój problem podaje.
I wejdżcie na link: http://s15.bitefight.pl/*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:15, Domon napisał:

Poco nam link niezwiązany z tematem ?


Pewnie miał być w podpisie ale kolega pomylił okienka. Jest nowy więc chyba można mu to wybaczyć, nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:17, YahooPL napisał:

> Poco nam link niezwiązany z tematem ?

Pewnie miał być w podpisie ale kolega pomylił okienka. Jest nowy więc chyba można mu to wybaczyć,
nie ???


Jasne , jest nowy , i sie dopiero uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:17, YahooPL napisał:

Pewnie miał być w podpisie ale kolega pomylił okienka.

Kolega, raczej wróg:] jest już na forum prawie pół roku/
Domon---> gdzie twój gramsajt;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się