poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 18:14, boduczek napisał:

Tak tylko powiedz czy taka sytuacja nie jest dziwna: Na forum spotykaja się dwaj Sekretarze
jeden bardzo mądry piszący w ciekawych,mądrych i pożytecznych tematach a drugi spamujący w
Historyjce i Słownej Zabawie.

To wszystko jest prawdą , ale na forum premiowany jest czas jaki poświęcamy na naszą pisaninę.Ktoś ustalił takie zasady i możemy je tylko zakceptować.Najlepiej unikać nieciekawych tematów i pisać z tymi , którzy mają coś ciekawego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie.

Zobacz - ewidentnie żeście mnie "wygryźli" z tematów w Obywatelu (albo wydoroślałem? Ojej! :D), a mimo faktu, że lubię tu pisać, to nie oznacza, że nie piszę już nigdzie indziej :) Nawet w "nieciekawym" temacie może się znaleźć rodzynek, godny oprawienia w srebro, platynę i ustawienia na równi z relikwią Edisona :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest tą pełnoletnością przy kupowaniu gry przez gram.pl?
Jak np. gra jest dla dorosłych (np. wydany niedługo S.T.A.L.K.E.R. na znaczek jak poniżej - od 17 lat) to są sprawdzane dokumenty? Ja problemu nie mam bo jak na mnie patrzą (avatar) to nic nie mówią...

No chyba, że wyskoczy się z tekstem. "Panie, ja jestem na forum xxxxxx, więc daj pan spokój i dawaj no tu mi tą paczkę!" :)

20070315204618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet

Dnia 15.03.2007 o 20:46, Sephirath napisał:

w "nieciekawym" temacie może się znaleźć rodzynek, godny oprawienia w srebro, platynę i ustawienia
na równi z relikwią Edisona :>

Co nie zmienia faktu , że są tematy typowo dyskusujne , jak również poświęcone głównie podnoszeniu statystyk , gdzie mało który post , to chociażby jedno całe zdanie.Uważam , że forum , jako miejsce wymiany poglądów i informacji stawia nam pewne wymagania , więc starajmy się , żeby nasz głos wnosił coś konkretnego , a nie tylko parę bitów na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:05, Mogrim napisał:

Własny tytuł? Pic na wodę, nikt go jeszcze nie widział. Ciekawe jak to wygląda, jeśli istnieje.


Wiesz jak wygląda? Jak własny tytuł:))) Głupie pytanie nie ma co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:08, Stwór napisał:

Wiesz jak wygląda? Jak własny tytuł:))) Głupie pytanie nie ma co:P


Masło maślane. Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. Na przykład zastanawiam się, czy taki tytuł można zmieniać w dowolnej chwili i w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Na przykład zastanawiam się, czy taki tytuł można zmieniać w dowolnej chwili i w jaki sposób.

Weterani mówią, że tytuł można zmieniać w każdej chwili. Na poprzednim forum CDP kilka osób miało własny tytuł i wszystkie przypuszczenia opierają się na ich relacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:14, Mogrim napisał:

Masło maślane. Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. Na przykład zastanawiam się, czy
taki tytuł można zmieniać w dowolnej chwili i w jaki sposób.


W dowolnej chwili, tyle razy ile tylko będziesz chciał:) W jaki sposób? Zostanie dodana taka opcja..
Następnym razem zadawaj dokładniej pytania to unikniesz głupich odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:44, patrYX93 napisał:

> No jasne ale na pewno 18-latek będzie bardziej dojrzalszy od 15-latka.
Nie zawsze. Rozumiem porównanie, 60 latka z 30 latkiem. Ale jeżeli jest różnica 3 lat... spójrzmy
na to z dystansem. To wcale nie jest tak dużo ;)


O i tu się mylisz. Wiem z doświadczenia jak to jest mieć 14, 15 lat :D Wygłupy, rzeczy do których teraz w ogóle bym się nie przyznawał. Porównaj sobie gimnazjum i liceum, na co sobie pozwalają dzieciaki w gim a na co w liceum, jest spora różnica. W liceum wychodzi się na ludzi. Mając 14,15 jest się prawdziwym wulkanem.
Co do forum widać bardzo co kto pisze, jak pisze i z jakim natężeniem. Wylewanie swoich uczuć na forum, spontanicznych reakcji to domena młodych, brak odpowiedzialności, lenistwo ( wszystko tyczy się for, tu w znaczeniu że nie chce się nikomu poszukać, wszystko trza podać jak na tacy ) to domena właśnie nastolatków z przedziału XX-16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:16, Luke Shadow napisał:

> >/.../. Na poprzednim forum CDP kilka osób
miało własny tytuł i wszystkie przypuszczenia opierają się na ich relacjach.

Na starym forum własny tytuł miało koło setki.
"Weteran" - to sobie zastrzegłem jako własny tytuł, chyba, że się rozmyślę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bede miał własny tytuł to bedzie to Master Of CS o ile bedzie mozna tak rozwinac wlasny tytul ale do tego czeka mnie jeszcze bardzo długa droga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:59, Deejay napisał:

Średnia długość postów liczy się do awansu?


Na 95% nie;) Bo nie każda długa wypowiedź jest mądra, a krótka głupia:) nie raz w jednym zdaniu zawierasz więcej niż w pięciu:) Posty i odstęp czasowy się liczy, to ile masz w poście raczej nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć tytuł Przodownika w 2 niecałe dwa tygodnie ?? (patrz- Sith66) :D

A co do własnego tytułu to nie powiem wam jaki będę miał bo mi podkradniecie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 21:42, KrzysztofMarek napisał:

Na starym forum własny tytuł miało koło setki.

Tyle że tam każdy pracownik CDP i każdy moderator miał możliwość ustawienia własnego tytułu.
Chociaż nie zdziwiłbym się gdyby i tutaj taka możliwość postała, ale dopiero gdy któryś z użytkowników odblokuje go w normalny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 23:51, Bimber Fresh napisał:

Czuję,że zaraz umrę.

Dobrze się czujesz??? Takie żarty raczej nie na miejscu są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się