poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 23:57, Stwór napisał:

Jeszcze GeoT do nas się zalicza do kolejni po sekretarza;)


Ta, przypuszczam, że nie tylko on, a więcej jest takich osób ;)

Dnia 14.04.2007 o 23:57, Stwór napisał:

My awansujemy i damy wam spokój na jakiś czas..:)


Yhym... Miną 3 miesiące i znowu się zacznie stękanie :P

Dnia 14.04.2007 o 23:57, Stwór napisał:

I wcale nam nie zależy:)


Nie no skądże znowu :P Chyba nikomu taka myśl nie przeszła nawet przez głowę. My i zależeć na statusie hehe dobry żart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 00:03, Kryhuu napisał:

Zapomnieliście chyba o Sephirathu. Przecież się zarzekał, że będzie niedługo "wchodził w
(...) Sekretarza''
:)


Z tym, że to jego "za niedługo" trochę raczej potrwa zważywszy na to, że na przewodniczącego awansował dopiero 31 marca :)
Tak jak mówiłem osób takich może być więcej, ale takich 3 jak na dwóch ze Stworem to nie ma ani jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 00:03, Kryhuu napisał:

Zapomnieliście chyba o Sephirathu. Przecież się zarzekał, że będzie niedługo "wchodził w
(...) Sekretarza''
:)


Wchodzić to sobie moze.. za kilka miesięcy:)

Ninja Seba - Zdziwisz się ale zbyt wielu kandydatów na sekretarza to nie ma aktualnie;) my tak ogólnie jesteśmy:) Tylko ktoś nie chce nas dopuścić.. Na pewno nikomu prze myśl nic takiego nie przeszło:) To niedorzeczne;)
Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 00:08, Stwór napisał:

Zdziwisz się ale zbyt wielu kandydatów na sekretarza to nie ma aktualnie;) my
tak ogólnie jesteśmy:) Tylko ktoś nie chce nas dopuścić.. Na pewno nikomu prze myśl nic takiego
nie przeszło:) To niedorzeczne;)


Oj boisz się, boisz że niedługo Was będzie troszkę więcej :) No cóż, ludzie idą do przodu, WT też będzie kiedyś borykało się z bydłem :P Taka kolej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:05, Modest-Vermin napisał:

Oj boisz się, boisz że niedługo Was będzie troszkę więcej :) No cóż, ludzie idą do przodu,
WT też będzie kiedyś borykało się z bydłem :P Taka kolej rzeczy :)


Boje się? Dziwne bo nie czuje tego uczucia i nawet nie wiem czemu;-))) Pisząc to niedorzeczne miałem na mysli to że chyba nik nie pomyśli że mi i Ninja Sebkowi zależy na sekretarzu:P Bo przecież nie zależy nic a nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jasne :P Wcale, a wcale :P
Ale mimo wszystko już trochę Ci ten Przewodniczący zbrzydł i chciałbyś mieć już tego Sekretarza ? ;-)
Myślę, że już niedużo Ci do awansu brakuje. Obstawiam, że w kwietniu ew. w maju bedziesz miał upranionego Sekretarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:32, szerszeń45 napisał:

Myślę, że już niedużo Ci do awansu brakuje. Obstawiam, że w kwietniu ew. w maju bedziesz miał
upranionego Sekretarza :-)


Mi przewodniczący nie przeszkadza, za obijanie siei kilka dłuższych nieobecności teraz jestem z tyłu co do awansu:) Też to że mało pisałem robi swoje;) Wróciły mi chęci na początku roku i fakt faktem że ten awans jest gdzieś blisko, tak mi się wydaje przynajmniej, jak jest? Nie mam pojęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:38, Gracz 23 napisał:

No ci powyżej brygadzisty mają bynajmniej coś tu do powiedzenia


Statusniema nidz dogadania (chyba że to jest mod) Każdy moze wyrazić własne zdanie ,niezależnie czy to jest robotnik czy obywatel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:40, Stwór napisał:

/.../

Stękasz, stękasz i zapewne wystękasz. :P Zwykle tak bywa, że gramoiwcz, który nie moze doczekać się statusu i daje jawny obraz swojej irytacji na forum, wkrótce po tym awansuje. Dziwne, prawda? ;) Może ktoś tam wyżej daje status z litości, albo w ramach forumowego ograniczenia spamu? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:38, Gracz 23 napisał:

No ci powyżej brygadzisty mają bynajmniej coś tu do powiedzenia

To co, oznacza to, że taki Stwór jak był obywatelem nic nie miał do powiedzenia? ^^ Połowniczo się zgadzam, ale pragnę doda, że jedyne co zaczyna się od brygadzisty to nowy styl pisania, ciężko to wytłumaczyc... zresztą sam zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:46, Graszczur napisał:

Mam pytanie. Czy można sobie ustawić jako własny tytuł "Wróg Ludu"? :)

Raczej nie. Ale szczerze powiedziawszy lepiej nawet nie próbować. Niby status z poprzedniego forum, więc tak na prawdę trzeba by było się dokładnie dowiedzieć u moderatorów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:56, ko?nik napisał:

> Mam pytanie. Czy można sobie ustawić jako własny tytuł "Wróg Ludu"? :)
Raczej nie. Ale szczerze powiedziawszy lepiej nawet nie próbować. Niby status z poprzedniego
forum, więc tak na prawdę trzeba by było się dokładnie dowiedzieć u moderatorów ;)


yyy statusem z poprzedniego forum był chyba "banita". "wróg ludu" jest obecnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:05, Azrathel napisał:

yyy statusem z poprzedniego forum był chyba "banita". "wróg ludu" jest obecnie ;P

Przepraszam mój błąd. Nigdy nie miałem ujemnego statusu więc mi się pomyliło ;P
A jeżeli tak to na pewno nie można sobie ustawić tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:16, szerszeń45 napisał:

Swoją drogą banita jakoś odrazu się kojarzy z banem co nie ? ;-)


heh, mnie banita kojarzy się z wygnaniem na ''banację'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E mam pytanko do was , czy to prawda ze po 4 degradach zegnają cie z forum , czy chodza tylko takie pogłoski , niewiem komu już wierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie zależy od rodzaju wykroczenia. Jeżeli kilkakrotnie popełniasz to samo wykroczenie to w końcu czeka Cię ban. Ocenia to oczywiście moderator, a jego decyzja jest zazwyczaj nieodwoalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się