poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2006 o 16:46, CH1CKEN napisał:

A co jeśli pozostawię włączone FORUM na stronie głównej i tak je zostawię (pójdę gdzieś na
inne strony, wyłącze monitor i zostawię tak kompa) na kilka godzin dziennie by szybko uzyskać
wysoki status, od czasu do czasu dodam parę postów i będzie gitara. Czy tak szybko uzyskam
wysoki status????

Możesz sprobowac ale nie powinienes tego mowic na forum( moim zdaniem) Zobaczą to moderatorzy lub pracownicy CDP i pomyslą sobie '''' trzeba go pilnowac bo może zostawić kompa wlaczonego i dlugo siedziec na forum.Uwazajcie na jego awans!''''.Jest roznie,ale ja osobiscie normalnie pracuje ;) pozatym forum to nie tylko statusy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie forum to miejsce gdzie mozna o czyms porozmawiac lyb poazrtowac a awansy to mogliby wylaczyc ale forum straciloby swoj urok podniecania sie " Ja dzis awansowalem na delegata !!! " :D Takie jest moje zdanie do definicji slowa forum. Moze ktos ma inne zdanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a jeśli tak zrobię przez przypadek, np. będę musiał szybko wyjść na chwilę lub coś i wybiegne z przed kompa nie wyłaczając go (w ogóle to rzadko go wyłaczam) i akurat zostanie strona odpalona?? Najlepiej żeby za takie coś (pozosawienie strony otwartej) nie był degrada, a po prostu ten czas by Ci się nie naliczał. Np. Jak ktoś jest zalogowany na forum, ale od pięciu minut nie daje znaku aktywności to przestać mu naliczać czas potrzebny do następnego statusu. Oczywiście CDP może wybrać inną liczbę np. 10, 15, 12 min. Jeśli w ogóle się na takie coś zgodzi.
PS. Zawsze jeszcze można w Operze ustawić odświeżanie co ileś minut, sekund. Tak aby "nabrać" CDP.
PS2. Właściwie to nie mam Opery, korzystam z Firefoxa, ale zawsze można ściągnąć... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że CDP przestaje naliczac czas potrzebny na awans jesli uzytkownik nie daje znaku zycia przez okreslony czas :I dokładnie to nie wiem tego( nikt chyba z nas nie wie) ale jesli dawali by degrada za nie dawanie znaku zycia przez przypuscmy 10 min to przestałbym zagladac na ich forum :/ Co gorsza moglby byc też ban ale na to nie liczmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to by było chore i na pewno tak nie jest!! Ludzie, degrad, albo ban (!!) za przebywanie na forum bez klikania przez kilka minut?? Zastanówcie się, to niemożliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 17:04, Arar napisał:


> Dostaniesz degrada za SPAM pewno :].

nie rozumiem gdzie to SPAM??? no chyba że to był sarkazm


To była taka ironia :]. Zwykle jak komuś zależy na statusie to w pewnym momencie przegina i kończy się to degradem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 16:42, Winmenia napisał:

Kurde ile trzeba czekać żeby być przodownikiem ??

Tydzień od bycia przodownikiem! To jest moim zdaniem najważniejszy awans ponieważ robotnik to nie brzmi dumnie, a Przodownik juz brzmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:44, Kukowsky napisał:

Tydzień od bycia przodownikiem! To jest moim zdaniem najważniejszy awans ponieważ robotnik
to nie brzmi dumnie, a Przodownik juz brzmi!


niom heh wytrzymam jeszcze troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że w przyklejonym poście jest napisane:
"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :)"
... to chodzi tu o czas aktywnie spędzony na forum. To jest moje zdanie, bo w przeciwnym wypadku dochodziłoby do kuriozalnych sytuacji, choćby takich jak te opisane powyżej. Także przebywać na forum ale robić to aktywnie a wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ehh, mówiłem już jeśli chodzi o czas to należy to interpretować tak: choćybyś miał odpowiednią ilość punktów, nie dostaniesz awansu dopóki nie minie np. miesiąc, dwa, trzy od poprzedniego. Wraz z kolejnymi stopniami ten czas się wydłuża, to jedyna rozsądna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2006 o 20:18, Keroth napisał:

To była taka ironia :]. Zwykle jak komuś zależy na statusie to w pewnym momencie przegina i
kończy się to degradem.

No i niestety ja tak skonczylem ;] ale już naprawiłem swe błędy z przeszlosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 20:32, B. Riv napisał:

a ja w koncu doczekalem sie przodownika ale musze byc czujny i uwazac zeby nie palnac jakiejs
gafy

Spokojnie jak będziesz przestrzegał regulaminu bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 20:56, Kukowsky napisał:

Nie wiedzaiłem, że tu Cenega Poland też jest:)


Chłopaki z Cenegi zaczęli sobie anonimowo trochę używać na tym forum, to im Destro powstawiał odpowiednie statusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 20:56, Kukowsky napisał:

Nie wiedzaiłem, że tu Cenega Poland też jest:)

Była :P dopóki administratorzy ich nie podpisali gdy wprowadźali zamieszanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 21:03, Sarafan_Knight napisał:

> Nie wiedzaiłem, że tu Cenega Poland też jest:)

Chłopaki z Cenegi zaczęli sobie anonimowo trochę używać na tym forum, to im Destro powstawiał
odpowiednie statusy. :)

Jak to ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się