poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2007 o 14:09, Khalid. napisał:

Ja już nie wiem kiedy doczekam sie tytułu Przewodniczącego :P
Tyle czasu mam już delegata :P
No ale cóż... trza być cierpliwym


I trza nie pisać trza. :-D.
igorinho---> Dzięki. Ale tutaj przynajmniej o czymś dyskutujemy. A tam to bezsensowne walenie palcami w klawiaturę. Postaram się dotrwać do Własnego Tytułu. :-D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam i czekam na Przewodniczącego i doczekać się nie mogę :(
W końcu musi to kiedyś nastąpić w końcu piszę dużo i mądro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Brygadzistę. Za każdym razem jak wchodzę na forum to patrzę czy już jestem brygadzistą czy nie. Mam nadzieję że za kilka dni już będę miał tą rangę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:22, Kraju92 napisał:

Ja czekam na Brygadzistę. Za każdym razem jak wchodzę na forum to patrzę czy już jestem brygadzistą
czy nie. Mam nadzieję że za kilka dni już będę miał tą rangę.


Jesteś na dobrej drodze do tego. Pisz tylko więcej postów. Zamieszczaj także więcej znaków na post. Ja awansowałem dzisiaj do Brygady. Tak się ucieszyłem, że aż psa pocałowałem. :-D Później się tak dziwnie na mnie patrzył......... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:22, Kraju92 napisał:

Ja czekam na Brygadzistę. Za każdym razem jak wchodzę na forum to patrzę czy już jestem brygadzistą
czy nie. Mam nadzieję że za kilka dni już będę miał tą rangę.


Człowieku! Jak ja się patrzałem przez cały czas kiedy ja awansuje... po prostu masakra. Te nerwy, ten obłąkany wzrok, te krzyki na pozostałych członków rodziny... ale nie martw się, jak zostaniesz brygadzistą, to także będziesz się patrzał i krzyczał: "Gdzie ten brygadzista?!" :)

PS. Jeszcze nie pogratulowałem legendzie, więc niniejszym to robię: GRATULUJĘ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:44, legenda27 napisał:

> Ja czekam na Brygadzistę. Za każdym razem jak wchodzę na forum to patrzę czy już jestem
brygadzistą
> czy nie. Mam nadzieję że za kilka dni już będę miał tą rangę.

Jesteś na dobrej drodze do tego. Pisz tylko więcej postów. Zamieszczaj także więcej znaków
na post. Ja awansowałem dzisiaj do Brygady. Tak się ucieszyłem, że aż psa pocałowałem. :-D
Później się tak dziwnie na mnie patrzył......... ;-D


Co masz na myśli mówiąc "więcej znaków na post"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gratki dla kolegi. Ja też kilka dni temu dołączyłem do grona brygadzistów, a to było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, bo zdąrzyłem napisać ze dwa posty tamtego dnia i patrze a tu awans. Radość była ograomna. Życzę także innym awansów na wyższe stopnie, a także wytrwania do własnego tytułu. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:49, Kraju92 napisał:

Co masz na myśli mówiąc "więcej znaków na post"?


Liczba znaków w poście nie wpływa na awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 14:56, Obi-wan Kenobii napisał:

Od czego zalezy awans? Od liczby postów?


Głównie tak- ale liczy sie nie tylko ich liczba, ale też odstęp i regularność z jaką je piszesz. Im regularniej piszesz na forum tym szybciej przyjdzie awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:00, Budo napisał:

> Od czego zalezy awans? Od liczby postów?

Głównie tak- ale liczy sie nie tylko ich liczba, ale też odstęp i regularność z jaką je piszesz.
Im regularniej piszesz na forum tym szybciej przyjdzie awans.

Ja jestem dopiero od dwóch dni na gram.pl, czyli kiedy moge sie spodziewa awansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja jestem dopiero od dwóch dni na gram.pl, czyli kiedy moge sie spodziewa awansu?

Właśnie go dzisiaj dostałeś :) Jesteś już Robotnikiem, u góry są wszystkie rozpisane stopnie. Gratuluję :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 15:05, Obi-wan Kenobii napisał:

Ja jestem dopiero od dwóch dni na gram.pl, czyli kiedy moge sie spodziewa awansu?

Awans już miałeś, ponieważ w tej chwili jesteś robotnikiem, a wcześniej miałeś obywatela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:00, Budo napisał:

> Od czego zalezy awans? Od liczby postów?

Głównie tak- ale liczy sie nie tylko ich liczba, ale też odstęp i regularność z jaką je piszesz.
Im regularniej piszesz na forum tym szybciej przyjdzie awans.

A rangi przydzielane są przez jakiś kalkulaturowo-systemowy przelicznik czy moderatorzy je nadają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:15, Ronx napisał:

A rangi przydzielane są przez jakiś kalkulaturowo-systemowy przelicznik czy moderatorzy je
nadają ?


System, ale wszelkie info o nim jest tajne - tzn. nie wiadomo ile pkt się ma, ile na następny awans. A patrząc na to, co czasem się z awansami dzieje, to musi być nieźle wykombinowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 15:11, Super gość napisał:

> Ja jestem dopiero od dwóch dni na gram.pl, czyli kiedy moge sie spodziewa awansu?
Właśnie go dzisiaj dostałeś :) Jesteś już Robotnikiem, u góry są wszystkie rozpisane stopnie.
Gratuluję :]

Dięki nawet nie zauważyłem, niedawno musieli mi dac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się