poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2007 o 07:44, Abi Dalzim napisał:

A ja zapytam z innej beczki: co Cię tak nagle wzięło na rewolucję w statystykach? Jakieś nie
dające się opanować natchnienie i proces twórczy? ;)


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50&pid=1865
Zupełnym przypadkiem zauważyłem ten post, przypomniałem sobie kilka innych, własnych i cudzych, pomysłów odkładanych na później i postanowiłem coś zadziałać. Późniejsze zmiany to efekt Waszych postulatów na forum i na IRC-u.
Mimo to rewolucją (choćby małą) tego, co zrobiłem bym nie nazwał - to tylko kilka ulepszeń, nad którymi pracowałem w sumie może 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeżeli ktoś dostanie degrada to jakoś zostaje poinformowany kiedy jego dostał i dlaczego? Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:26, PtaQ15 napisał:

Mam pytanie czy jeżeli ktoś dostanie degrada to jakoś zostaje poinformowany kiedy jego dostał
i dlaczego? Pozdrawiam:P

No wiesz można się domyślić patrząc na swoje dane ;) oraz na odpowiedź moderatora...Zresztą w tej odpowiedź masz przeważnie napisany powód za co zostałeś zdegradowany...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 16:26, PtaQ15 napisał:

Mam pytanie czy jeżeli ktoś dostanie degrada to jakoś zostaje poinformowany kiedy jego dostał
i dlaczego? Pozdrawiam:P


Przeważnie powiadomienie jest w formie odpowiedzi na posta, tak jak teraz. Czasami gdy w jednym temacie jest do rozdania kilka kar wtedy wszystkie sa w jednym poście, dlatego warto śledzić wątki w których sie pisało, szczególnie coś głupiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:28, legenda27 napisał:

Ostatnio mnie coś natchnęło i zajrzałem na pierwszą stronę tematu. I tak sobie przeglądam patrzę
a tu post Human Ghosta jako Obywatela! Patrzę kilka stron dalej a tu wyżej wymieniony jakopierwszy
awansował na Robotnkia.......
Można się paru fajnych rzeczy dowiedzieć........ :-D


Nawet się nie chce wierzyć że Humanghost był kiedyś obywatelem:D I jak to wygląda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2007 o 18:07, pawlo131 napisał:

Nawet się nie chce wierzyć że Humanghost był kiedyś obywatelem:D I jak to wygląda... :)

Hmm, każdy był kiedyś obywatelem taki Budo też ;)
Wyjątkiem jest znaczna część CDP i kilku modków... byłych i obecnych :P)
Większość osób które mają takie a nie inne tytuły byli chyba na starym forum tak samo inni też.
Tym bardziej śmiem twierdzić, że każdy obywatel powinien być na równi traktowany, chyba, że jest jakimś dzieckiem neostrady czy po prostu wulgarnym lub niewychowanym człowiekczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:07, pawlo131 napisał:

Nawet się nie chce wierzyć że Humanghost był kiedyś obywatelem:D I jak to wygląda... :)


Taa teraz to on już się wozi z WT :D A jeszcze tak niedawno był obywatelem ;d stare dobre czasy hehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:19, Prince07 napisał:

Taa teraz to on już się wozi z WT :D A jeszcze tak niedawno był obywatelem ;d stare dobre czasy

uzasadnij dlaczego się wozi jak tak czyłem parę jego postów jak dostał WT i nie było żadnego wywyszania się ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:23, xwx napisał:

uzasadnij dlaczego się wozi jak tak czyłem parę jego postów jak dostał WT i nie było żadnego
wywyszania się ???


Mi nie chodziło o wywyższanie się tylko o to, że jako nieliczny zdobył Własny Tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 09:06, przemaspol napisał:

Mnie na forum nie było 4-dni... I co teraz?


Wiesz co, ja teraz tez rzadko bywam i co, awans nadejdzie, nie status jest najważniejszy, mnie nie było przez 3 dni teraz nie będzie przez 5 dni w cale nie mam zamiaru tego nadrabiać, wolę zostać w Brygadzie niz znowu być Przodownikiem ;)

Niech status będzie z wami.

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 19:59, piotrek-heroes napisał:

Wiesz co, ja teraz tez rzadko bywam i co, awans nadejdzie, nie status jest najważniejszy, mnie
nie było przez 3 dni teraz nie będzie przez 5 dni w cale nie mam zamiaru tego nadrabiać, wolę
zostać w Brygadzie niz znowu być Przodownikiem ;)


Ba popieram, ja też awansowałem na sekretarza z poślizgiem sporym bo nie było mnie czasem, miałem wyjazdy, naukę i tak dalej:) A jak jestem to piszę normalnie, jeśli nie ma co pisać to nie pisze na siłę:)
Bo mi wcale nie zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio piszę na forum coraz mniej, i mniej z prostego powodu - nie mam najzupełniej czasu. Z tego powodu awans przyjdzie za jakiś miesiąc, a nawet dwa - różne są wyroki systemu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:24, goodplejer napisał:

A jak się zdobywa punkty? Ja nawet niewiem jakim cudem jestem robotnikiem :D

Musisz pisać dużo sensownych postów. (tak mi się wydaje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:28, goodplejer napisał:

heh, może i masz racje....

Nie może tylko na pewno jest Przodownikiem lepiej wie i ja też bo jestem po degradzie.Więc życzę ci powodzenia i pisz sensowne posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:27, gitarka napisał:

Musisz pisać dużo sensownych postów. (tak mi się wydaje :))


Z tym dużo to bym sie nie zgodził, ponieważ napiszesz w ciągu dnia 50 postów i co, może być degrad, a z sensownością to w całą pewnością.
Po prostu jak pisał kiedyś Klimos, punkty są naliczane analogowo:
1 post - 1 punkt
2-3 posty - 2 punkty
4-8 posty - 3 punkty
.......
Oczywiście punkt zdobywasz jak napisze post z przerwą godziną, jeśli napisałeś post i piszesz drugi po 5 minutach, to on już liczyć nie będzie si, e do punktów ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 21:20, Adamzzz napisał:

Ja ostatnio piszę na forum coraz mniej, i mniej z prostego powodu - nie mam najzupełniej czasu.
Z tego powodu awans przyjdzie za jakiś miesiąc, a nawet dwa - różne są wyroki systemu. :D

Każdy z nas pisze ostatnio coraz mniej , chyba że zalezy mu tylko na awansie i bez sensownie spamuje. Większości osób zrozumiała że nie liczy się status, i jeżeli nie musi lub nie ma gdzie napisać to tego nie robi, ale są ludzie piszący po 30 postów dziennie w Historyjce uważając że to świetna zabawa ;( Ja też ostatnio mniej piszę, mam co raz mniej czasu, ale mimo to zawsze pamiętam o starym ( na ma już ponad rok ) forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się