poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Deih gratulacje z okazji awansu na Przewodniczącego, teraz tylko Sekretariat pozostał i WT ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

P.S.
Dawno mnie tu nie było, wiedź gratulacje mogą być opóźnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:24, deih napisał:

Widziałem tego posta , ale miałem taki kaprys i odpowiedziałem na tamtego ;]

O patrzcie no go! Ledwo co awansował na przewodniczącego, a już ma swoje kaprysy!

Dnia 19.05.2007 o 21:24, deih napisał:

...I nie mam się o co obrażać :).

...No comments ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam ma napisane prawie 750 postów wchodzę na gram.pl dziennie 5 razy ale nadal jestem przodownikiem, dlaczego?czemu nie mogę być brygadzista?za krótko jestem na gram.pl(jakies40 dni)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie 40 dni zostałem brygadzistą :P Ale w takich wypadkach nie ma żadnej reguły. Niektórzy awansują w pół roku inni w 2 miechy. Pisz dalej, przebywaj na forum, a awans sam do ciebie "przyjdzie". Pwd
grtz from hell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przodownikiem jesteś nie cały miesiąc. To dosyć mało. Myślę, że jeszcze może pól miesiąca i awansujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 10:54, Altair05 napisał:

Ja sie zastanawiam ma napisane prawie 750 postów wchodzę na gram.pl dziennie 5 razy ale nadal
jestem przodownikiem, dlaczego?czemu nie mogę być brygadzista?za krótko jestem na gram.pl(jakies40
dni)?

Ja mam robię to samo co Ty i też czekam na awans... No ale trudno, kiedyś sam przyjdzie, musimy być cierpliwi. Może dostaniemy awans na Dzień Dziecka :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ani ilość postów ani czas nie odgrywają tu zbyt ważnej roli. Liczą się punkty, które są utajnione. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za doubla ale właśnie dowiedziałem się, że kolejna osoba zwolniła stanowisko Brygadzisty i w najbliższym czasie wyjedzie na delegaturę :) General Odyn wielkie gratulacje i pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, dziękuje. To tylko zasługa własnego samozaparcia, ale bez moich towarzyszy pisania byłoby trudno. Życzę wszystkim, z którymi piszę, jak najszybszych awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:32, General Odyn napisał:

Dziękuje, dziękuje. To tylko zasługa własnego samozaparcia, ale bez moich towarzyszy pisania
byłoby trudno. Życzę wszystkim, z którymi piszę, jak najszybszych awansów.

Heh, gratulajce :) Życze szybkiego przewodniczącego bez degrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:32, General Odyn napisał:

/.../

Gratuluję. Maj to faktycznie dobry okres dla forumowych statusów, bo awanse sypią się jeden za drugim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:32, General Odyn napisał:

Dziękuje, dziękuje. To tylko zasługa własnego samozaparcia, ale bez moich towarzyszy pisania
byłoby trudno. Życzę wszystkim, z którymi piszę, jak najszybszych awansów.

Gratuluję no widzisz i awans przyszedł w najmniej spodziewanym momencie.Życzę szybkiego przewodniczącego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2007 o 10:46, legenda27 napisał:

Na przykład ja....... :-D Ale rzeczywiście trochę się dziwie jak można do takich spamerskich
tematów pisać........
Kiedyś sam pisałem ale to już przeszłość..........

Ale powiedz kto tam nie pisał, wyjątki tylko ;P
deih Moje gratulację, doszekałeś się wreszcie swojego upragnionego awansu ;)
gothicsheep i Tobie również moje gratulację.

A, i zapomniałem jeszcze dodać :
Do wszystkich Delegatów tej ziemi, pierwsi założyciele KDCNA odeszli ale my jako Delegaci musimy dalej go prowadzić (oczywiście jeśli nam pozwolą ;P ) a jak nie będziemy zmuszeni obrać inną nazwę ;)
Tak więc proszę o jakieś propozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 12:31, boduczek napisał:

Do wszystkich Delegatów tej ziemi, pierwsi założyciele KDCNA odeszli ale my jako Delegaci musimy
dalej go prowadzić (oczywiście jeśli nam pozwolą ;P ) a jak nie będziemy zmuszeni obrać inną
nazwę ;)
Tak więc proszę o jakieś propozycję ;)


Jak będę Delegatem to dam jakiś pomysł........... :-D Ale to jeszcze trochę potrwa........ Ale ostatnio (miesiąc, dwa temu) zacząłem regularnie pisać i z sensem........ :-D Więc może niedługo...... No ale na razie przede mną dłuuuuuga droga zanim pojadę na delegację.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 12:46, legenda27 napisał:

Jak będę Delegatem to dam jakiś pomysł........... :-D Ale to jeszcze trochę potrwa........
Ale ostatnio (miesiąc, dwa temu) zacząłem regularnie pisać i z sensem........ :-D Więc może
niedługo...... No ale na razie przede mną dłuuuuuga droga zanim pojadę na delegację.......

Hehe, ale jeszcze nim nie jesteś ;P I wogole gdzie tu chcesz jechać?! Ty lepeij wymyśl jakąś nazwę a nie będziesz się obijać :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:31, boduczek napisał:

Tak więc proszę o jakieś propozycję ;)


Może być coś takiego: "Desperaci, czyli osoby, które nie chcą cierpliwie czekać na status Przewodniczącego, tylko namolnie męczą innych, żeby go zdobyć" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 12:50, boduczek napisał:

Ty lepeij wymyśl jakąś
nazwę a nie będziesz się obijać :D .


Może Kącik Delegatów Niemogących Doczekać Się Awansu? Czyli KDNDSA.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 13:02, edeń napisał:

Może być coś takiego: "Desperaci, czyli osoby, które nie chcą cierpliwie czekać na status Przewodniczącego,
tylko namolnie męczą innych, żeby go zdobyć" ? :)

Hmmm.... DCOKNCCCNSPTNMIŻGZ nie wydaje Ci się trochę za długie ;P ? Wątpie żeby ktoś to spamiętał, najlepiej gdyby było to coś krótkiego i z sensem np. SDOA - Społeczeństwo Delegatów oczekujących awansu. Co Ty na to? Choć Twoje też jest bardzo dobre,ale jak byś je troszeczkę skrócił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się