poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 22:47, Kukowsky napisał:

Jaki spamer? aktywniak poprostu;) Ale z awansem na brygadziste to sobie poczekasz trochę ;)
Im wyżej jesteś tym bardziej o Tobie zapominają ;)

Przecież to był żart :P A o awans to sie nie martwie bo nie siedze tak długo przy kompie i awans może troche trwać ;) to już chyba z dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 22:49, matizek12 napisał:

Przecież to był żart :P A o awans to sie nie martwie bo nie siedze tak długo przy kompie i
awans może troche trwać ;) to już chyba z dwa tygodnie...

Spoko, ja też dowcipniś;) Z tego co słyszałem to na brygadziste czeka się gdzieś mięsiąc, półtora więc półmetek przed Tobą! Dozabaczyska, bo spadam, jutro niewiem czy będę bo format;( Więc do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 22:49, matizek12 napisał:

Przecież to był żart :P A o awans to sie nie martwie bo nie siedze tak długo przy kompie i
awans może troche trwać ;) to już chyba z dwa tygodnie...


A ja powoli o Delegacie myśle:) Choć nie zależy mi tak bardzo to.. Fajnie by było mieć coś nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 01:08, Stwór napisał:

A ja powoli o Delegacie myśle:) Choć nie zależy mi tak bardzo to.. Fajnie by było mieć coś
nowego:)


Nowa, świerzutko upieczona nowa ranga zawsze pobudza do jeszcze większej aktywności na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często otiweram sobie w oknie ze 4 tematy w celu dopisania sie i nagle sobie mysle eee tam nie chce mi sie :) Ech lenistwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze każdy chyba troche zwolnił na forum :) może to ferie lub nowe gry zakupione na gram.pl ;] Może już mniej spamerów bedzie na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 10:17, Modest-Vermin napisał:

No właśnie, ja mam ferie dopiero od 13 lutego :/ Ale to nie zaszkodzi mojej obecności tu, chyba
że gdzieś wyjade..

Rozumiem Cię bardzo dobrze,bo ja też mam ferie w lutym :( ale nie zaszkodzi poczekać.Ale już koniec tego offtopa,czas o statusach rozmawiać.Chociaż za bardzo nie ma o czym. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 10:17, Modest-Vermin napisał:

No właśnie, ja mam ferie dopiero od 13 lutego :/ Ale to nie zaszkodzi mojej obecności tu, chyba
że gdzieś wyjade..


Do ferii chcę juz delegata "uzbierać"

Mi nie zależy na rangach... Ale fajnie wygląda gdy masz coraz wyższą;)
Coś w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2006 o 14:04, Stwór napisał:

Coś w tym jest:)

No właśnie,to coś w tym jest, bo jeśli ktoś potrzebuje rady w jakiejś grze,przy kompie itp. to pomyśli ''''Delegat doradził mi tak, a bumelant tak więc lepiej posłucham sie delegata''''.Jest różnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 14:51, Widek napisał:

Ja bym chciał juz awansowac na delegata bo mnie ten brygadzista juz strasznie nudzi i wkurza
a mam go juz ze 2 miechy;]


Mam podobnie:) choc nie tak dlugi czas;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 15:29, B. Riv napisał:

ach. A ja też bym chciał mieć brygadzistę

Nie martw się.Na pewno z czasem dorwiesz go.Cierpliwość, brak spamu,przeklinania i oczywiście degradów to klucz do awansu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 15:29, B. Riv napisał:

ach. A ja też bym chciał mieć brygadzistę



A co to za różnica? Szczerze mówiąc nie czyni Cię lepszym forumowiczem. Muszę Wam powiedzieć ,że pogoń za statusami robi się z biegiem czasu już spokojniejsza , nie ma już takiego pędu jak na początku. Widzę ,że jednak system z niepodawaniem granic skutkuje doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się