poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Czy ja słyszę o jakimś zakładzie? Kto przyjmuje obstawienia? Bo dychę mogę postawić ;-) 3:1!

Zgłębiczart - jużeś się wyluzował? Bo w "dniu X" to po prostu faktycznie z głębi czarta odchodziły dialogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 18:53, pan m. napisał:

To szybko!Mi chyba z przodownika na brygadę z 3 miesiące zejdzie wchodzić:)

Tak to jest jak jest się ''królem spamu''... :P Masz najwięcej postów w historyjce, ilość która dla mnie jest po prostu nie wyobrażalna, niepojęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:12, HiroshiTakubo napisał:

Tak to jest jak jest się ''królem spamu''... :P


Ej sorki, ale ten stołek jest już zajęty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:19, Budo napisał:

Ej sorki, ale ten stołek jest już zajęty ;]


Przez kogo? Przez Ciebie !?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa i kto by pomyślał , że taki moderator Budo jest spame....napisał najwięcej postów? ;] Widać ranga nie zdobi człowieka ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przy zupełnie rzadkich, krótkich i nieregularnie pisanych postów był to okres około 3 miesięcy. Jeżeli Ty piszesz posty w miarę długie i regularnie - będzie to okres 1 miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 19:19, Budo napisał:

Ej sorki, ale ten stołek jest już zajęty ;]


Każdy ma jakieś swoje przystępki, nawet ty, Budo:) Ja, gdy byłem robotnikiem spamowałem niemiłosiernie. Aż sam się teraz dziwię, gdy patrzę w swoje statystyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:30, mroczny mrok napisał:

Każdy ma jakieś swoje przystępki, nawet ty, Budo:) Ja, gdy byłem robotnikiem spamowałem niemiłosiernie.
Aż sam się teraz dziwię, gdy patrzę w swoje statystyki:)


Niestety, trochę to trwa, zamazanie "starych dziejów". Trzeba więcej pisać w inteligentnych tematach, a zaprzestać w "niechcianych". Jest tylko jeden problem - utworzone przez siebie tematy nie usuniesz, a przez modyfikację statystyk wszystko jest pokazane. Na całe szczęście nie mam z tym problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 19:30, mroczny mrok napisał:

Każdy ma jakieś swoje przystępki, nawet ty, Budo:) Ja, gdy byłem robotnikiem spamowałem niemiłosiernie.

No a kto nie spamował jak był robotnikiem? No dobra może jest parę takich przypadków lecz są one sporadyczne...Ja czasami jak się cofnę w przeszłość to aż się dziwie co bi wtedy odbiło , że pisałem takie posty :).

Dnia 30.05.2007 o 19:30, mroczny mrok napisał:

Aż sam się teraz dziwię, gdy patrzę w swoje statystyki:)

Me too ;).

Ponury Żniwiarz-----> No widać , że ranga moderatora uspokoiła nawet największych w tym fachu ;]. Może więcej moderatorów którzy byli spamerami na forum i problem rozwiązany? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 19:38, deih napisał:

No a kto nie spamował jak był robotnikiem? No dobra może jest parę takich przypadków lecz
są one sporadyczne...Ja czasami jak się cofnę w przeszłość to aż się dziwie co bi wtedy odbiło
, że pisałem takie posty :).

Ja tam nie spamowałem, to znaczy największy spam to quizy- filmowy, piłkarski i o prince of persia. Wiecej grzechów nie pamietam. Degradzik byl za dopisanie sie do n-tego z rzedu tematu zalozonego przez niejakiego krzanka- "na timsofcie maja lepsze forum" pamietacie?? Gość założył ze 12 tematów- ale degrady objely akurat tylko ten, w ktorym ja sie dopisalem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak sobie przeglądam statystyki to ci z wyższymi stopniami też trochę pospamowali w (edeń jak to powiedział)
niechcianych tematach na samym początku . A teraz świecą wzorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłącznie udzielając się na forum, nie łamiąc regulaminu oraz nie spamując.
Jeśli chodzi o czas to pojęcie względne. Możesz poprzeglądać statystyki i zobaczyć ile czasu innym zajęło zdobycie danego statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na robotnika powinieneś awansowac w 3 dni xD Na przodownika 2 tygodnie, Na brygadziste (chlipt, sam nim kiedyś byłem :(() 2 miesiące itd ... Pisz posty, przebywaj na forum, a awans przyjdzie zanim sie obejrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:40, Szopa włosów napisał:

Co powinienem zrobić by zdobyć kolejny poziom (no, awans)?

Pisać posty, najlepiej co godzinę :P Ale przede wszystkim: nie spamuj, bo możesz dostać awans, ale odwrotny :D
>Ile czasu może mi to zająć? :)
Pierwszy awans jest dość szybki, może ze 2-3 dni, a jak się postarasz to już dzisiaj ujrzysz nową rangę pod twoim nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 19:40, Szopa włosów napisał:

Co powinienem zrobić by zdobyć kolejny poziom (no, awans)? Ile czasu może mi to zająć? :)


Powiem tyle, brak mi słów, kolejny n00b, jeśli jesteś nowy zapraszamy tutaj ---------> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=8354

Wystarczy troszkę poszperać po forum, a na pewno znajdziesz jak zdobywa się stopnie ;-)
Pisz mądrze, nie spamuj, nigdy nie kłóć się z Moderatorami, słuchaj kolegów z wyższą rangą i pisz regularnie. To chyba tyle.

Pozdrawiam
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się