poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Czyli co,Pracownik CDP?Ale Budo potwierdzi że w temacie z dissami Zgłębiczart przegiął,wulgarnie odpowiadając na mój post.Według mnie należał mu się ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz i Ty, drogi KiMie, że forum gram.pl zaczyna tętnić własnym, ciemnym i jasnym zarazem, pełnym roztańczonych cieni latarni na murach lekko rozbrzmiewających szmerem kawiarni życiem? Te mity...

To dusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to można pogratulować mi spostrzegawczości. Otóż dwa tygodnie temu dostałem awans na brygadzistę, a dopiero dziś ujrzałem zmianę statusu. Te ostatnie tygodnie roku szkolnego mnie wykańczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:29, cichy10 napisał:

Szczerze mówiąc to można pogratulować mi spostrzegawczości. Otóż dwa tygodnie temu dostałem
awans na brygadzistę, a dopiero dziś ujrzałem zmianę statusu. Te ostatnie tygodnie roku szkolnego
mnie wykańczają...


Heh, gratki :D Mnie teź dobijają, coraz bliżej do wakcji i coraz bardziej nie chce mi się uczyć. W ogóle gdy minię zima to zawalam oceny :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 20:02, Master J napisał:

Prawdopodobnie jest to kolejna osoba która bierze udział w tworzeniu gry "Wiedźmin".Zauważyłeś
że np. Jay Z ma napisane na pomarańczowo "Wiedźmin team"...pewnie ten user będzie miał to samo:)Moim
zdaniem to może wprowadzić innych userów w błąd ponieważ to trochę dziwne że osoba z taką małą
ilością postów ma najwyższy status:)

Wprowadzić w błąd? Jaki błąd? Nie sądzę, żeby spowodowałoby lawinę błędów xD. A tak na poważnie, to taki status, jest morze i potrzebny, ponieważ wiadomo, aby wszystkie pytania o Wiedźmina kierować do nich, a nie dręczyć "zwykłych" pracowników CDP. Zresztą to nie jest najwyższy status. a, gdzie moderator i pracownik CDP?!

Dnia 04.06.2007 o 20:02, Master J napisał:

p.s.Ciekawe czy jeśli ma się WT to czy można też na kolorowo swój własny tytuł:D

Na pewno nie. Gdyby było inaczej obecni WT mieliby swoje kolorki, a z Forum, za jakieś dwa lata, zrobiłaby się "kraina 100 tęcz i jednej polanki". :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:29, cichy10 napisał:

Szczerze mówiąc to można pogratulować mi spostrzegawczości. Otóż dwa tygodnie temu dostałem
awans na brygadzistę, a dopiero dziś ujrzałem zmianę statusu. Te ostatnie tygodnie roku szkolnego
mnie wykańczają...


Facet, rzeczywiście coś z tobą nie tak... Ale jeszcze tylko do 22 czerwca trza pociągnąć, więc się nie martw. Gratki z tego awansu. Życzę jak najszybszego delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 23:07, Sephirath napisał:

Nie sądzisz i Ty, drogi KiMie,


Nie, nie sądzę, mogę tylko powiedzieć, że bardzo mocno zawiodłem się na osobach, którym ufałem. Ale najbardziej przeraża mnie to, że mój najgorszy wróg dopiął swego, udało mu się nas wszystkich skłócić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, tak myślałe że po degradzie forum nagle zrobiło się dla niego ''''bee'''' . Ale mimo wyszstko nie rozumię dlaczego taki Unreal po jedym degradzie się załamał a taki Zgłęgiczart czy pro evo nawet po banach robili swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:14, boduczek napisał:

nie rozumię dlaczego taki Unreal po jedym degradzie się załamał a taki Zgłęgiczart
czy pro evo nawet po banach robili swoje ;)

Bo każdy człowiek jest inny ma inne podejście, motywację i cele :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 14:18, Hubi Koshi napisał:

Bo każdy człowiek jest inny ma inne podejście, motywację i cele :-]

Podejście do czego? Bo jak dostał bana to będzie robił wszystko żeby się zemścić.Rozumię że można mieć inne cele ale żeby skończyć z czymś po ukaraniu? Z drugiej jednak strony takie osoby nie robią przynajmniej zamieszania, nie wspominają ciągle o tym jacy są biedni po karze...Tylko po prostu znikają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 05.06.2007 o 14:18, Hubi Koshi napisał:

Bo każdy człowiek jest inny ma inne podejście, motywację i cele :-]

I każdy inaczej reaguje :) Np. ko?nik po degradzie na Delegata stwierdził, że tak mu się bardziej podoba niż bycie Przewodniczącym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego, co wiem to ko?nik został prezesem KDCNA, a to już jest potężny prestiż. Naprawdę. Swoją drogą niedługo ktoś będzie musiał wypełnić pustkę po nim. Oczywiście to będę ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:23, boduczek napisał:

Podejście do czego? Bo jak dostał bana to będzie robił wszystko żeby się zemścić.Rozumię że
można mieć inne cele ale żeby skończyć z czymś po ukaraniu?

Bo jest tak jak mówiłem. Każdy człowiek jest inny i inaczej zareaguje, wszystko zależy od tego co mu siedzi w głowie. Tak samo z karą. Jeśli taki człowiek ma jakiś szacunek do Moderatorów i Forum w ogóle, albo ma wbity do głowy strach przed karą to się ugnie i będzie grzeczny, a jak ktoś się czuje bezkarny, a jego jedynym celem jest uprzykrzenie innym ludziom życia... efekty sam widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom.A dzisiaj dostałem od Unreala wiadmość na gg:
"Jak mogłeś!**** ******.
napisałeś naszą rozmowę na forum!
Nie odzywam się do ciebie!"

Pomyśleć,że on tak się odzywa.Cóż,puściły mu nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 14:43, pan m. napisał:

Nom.A dzisiaj dostałem od Unreala wiadmość na gg:
"Jak mogłeś!**** ******.
napisałeś naszą rozmowę na forum!
Nie odzywam się do ciebie!"

Pomyśleć,że on tak się odzywa.Cóż,puściły mu nerwy.


OMG. synek! Po pierwsze ta rozmowa tak nieleciała <lol>, niedość że przekręcasz to jeszcze kłamiesz LAMO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To nie jest miejsce na obrażanie sie nawzajem, ani osobiste batalie- wyjaśnijcie sobie to na prv, a poza tym to trochę nie fair cytować prywatne rozmowy na forum, bez zgody drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 15:01, Unreal11 napisał:

OMG. synek! Po pierwsze ta rozmowa tak nieleciała <lol>, niedość że przekręcasz to jeszcze
kłamiesz LAMO!

Że tak powiem, "L**O", "L**E", "L**Ę" itp. tid. są zakazanymi wyrazami na tym forum, moge wezwać któregoś z moderatorów bo mam 2 modów gg., ale zrobię wyjątek i ich niepowiadomię, ale pamiętaj jeszcze raz coś takiego zrobisz to moderatorowie się dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się