poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 14:48, bonan napisał:

Mam pytanie otóż od pięciu miesięcy mam przodownika czy nie powinienem już dostac brygadzisty??


Jak będziesz pisać regularnie to na pewno dostaniesz ;-) Wszystko nastąpi w swoim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:51, piotrek-heroes napisał:

> Mam pytanie otóż od pięciu miesięcy mam przodownika czy nie powinienem już dostac brygadzisty??


Jak będziesz pisać regularnie to na pewno dostaniesz ;-) Wszystko nastąpi w swoim czasie.

Tak tylko że piszę regularnie i forum odwiedzam regularnie i ciągle się staram o brygadziste a tu już mija 5 miesięcy a tu ani widu ani słychu o moim brygadziście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:53, bonan napisał:

> > Mam pytanie otóż od pięciu miesięcy mam przodownika czy nie powinienem już dostac
brygadzisty??
>
>
> Jak będziesz pisać regularnie to na pewno dostaniesz ;-) Wszystko nastąpi w swoim czasie.

Tak tylko że piszę regularnie i forum odwiedzam regularnie i ciągle się staram o brygadziste
a tu już mija 5 miesięcy a tu ani widu ani słychu o moim brygadziście.


Jak zauważyłem dziś napisałeś już 50 postów, to trochę dużo, przyhamuj pisz mądrze a do niedzieli następnej będzie w elitarnej Brygadzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:53, bonan napisał:

Tak tylko że piszę regularnie i forum odwiedzam regularnie i ciągle się staram o brygadziste
a tu już mija 5 miesięcy a tu ani widu ani słychu o moim brygadziście.


"Wielki System" wie lepiej ;)
Skoro od tych pięciu miesięcy regularnie się pojawiasz i regularnie piszesz, to awans jest zapewne bliżej niż Ci się zdaje i nastąpi wtedy, gdy będziesz się najmniej tego spodziewał. Rób swoje, a Brygadzista sam się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:58, Sephirath napisał:

Nie, raczej się nie myli ;-) /.../

Zazwyczaj się nie myli, ale miał w historii kilka wpadek. ;)
Zresztą nadal miewa, wystarczy, że ktoś zostanie redaktorem naczelnym, na którejś ze stronek w kolektywie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 14:53, bonan napisał:

Tak tylko że piszę regularnie i forum odwiedzam regularnie i ciągle się staram o brygadziste
a tu już mija 5 miesięcy a tu ani widu ani słychu o moim brygadziście.



Pozostaje ci czekać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:58, bonan napisał:

A czy ten "Wielki System" może zapomniec przydzielic rangę?? Czy jest bezbłędny i nigdy się
nie myli??


A myli się myli. Ale przyznać rangi raczej nie zapomni, to są często inne pomysły, na przykład samorzutne awanse albo degrady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja pewnie jeszcze trochę poczekam na nową rangę:D No ale skupiam się na pisaniu, a że teraz są wakacje, to zamierzam częściej tu przebywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:05, reykan napisał:

No ja pewnie jeszcze trochę poczekam na nową rangę:D No ale skupiam się na pisaniu, a że teraz
są wakacje, to zamierzam częściej tu przebywać...


A nie lepsze świeże powietrze kumple dziewczyna i zimnie piwo(bezalkocholowe) :P?? A na range jak na każdą musisz czekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 16:25, Ponury Żniwiarz napisał:

> No ja pewnie jeszcze trochę poczekam na nową rangę:D No ale skupiam się na pisaniu, a
że teraz
> są wakacje, to zamierzam częściej tu przebywać...

A nie lepsze świeże powietrze kumple dziewczyna i zimnie piwo(bezalkocholowe) :P?? A na range
jak na każdą musisz czekać:P


Hmm... nie:) A tak poważnie, to oczywiście z kumplami teraz nieraz się spotkam, wyjdziemy gdzieś na piłkę, do kina i w ogóle. Tylko że oni też siedzą teraz przy komputerze. A co do alkoholu: niestety w sklepie skończyło się Piccolo, musiałem niestety wziąć coś mocniejszego, sok z marchwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to stopień który możesz sobie dowolnie zmieniać w ramach ograniczenia ilości znaków, regulaminem i przyzwoitością. Także na każdym nowym poście może widnieć inny status niż poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:56, junior-rudy napisał:

Mam pytanie: o co chodzi w tytule własnym??

Widzisz pod swoim nickiem napis "Robotnik"?? Z biegiem czasu ten napis zmieni się na "Przodownik", potem będzie "Brygadzista", etc. To Twoja ranga na forum. Pisząc posty i zdobywając punkty będziesz awansował. "Własny tytuł" to najwyższa ranga. Forumowicz z taką rangą może zmieniać napis pod swoim nickiem. Maksymalna liczba znaków to 18 ze spacjami. Nie można wpisywać takich nazw jak Moderator, Admin, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:56, junior-rudy napisał:

Mam pytanie: o co chodzi w tytule własnym??


Jest to najwyższa ranga na forum. Dzięki niej możesz zmienić sobie te literki pod nickiem na jakie chcesz, nie mogą jedynie naruszać regulaminu oraz wprowadzać ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 17:56, junior-rudy napisał:

Mam pytanie: o co chodzi w tytule własnym??

Jest to specjalna ranga, dla osób z wyjątkowo dużym doświadczeniem na forum ;) Możesz sobie ustawić swoją, oryginalna rangę, niektóre osoby już tak mają. Popatrz sobie na rangi pod nickiem HumanGhosta czy Abi Dalzima oraz innych Własnotytułowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 18:01, edeń napisał:

> Mam pytanie: o co chodzi w tytule własnym??

Jest to najwyższa ranga na forum. Dzięki niej możesz zmienić sobie te literki pod nickiem na
jakie chcesz, nie mogą jedynie naruszać regulaminu oraz wprowadzać ludzi w błąd.


Wiele rang może wprowadzać ludzi w błąd, w końcu od kiedy taki HumanGhost jest Mistrzem Yody, albo taki Abi Dalzim dzikim magiem?
Trochę nie jasno to napisałeś, przecież WT po prostu nie może mieć tytułu wyższych rangą od niego osób czyli niebieskich (CDP) lub moderatorów czy innych pracowników gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się