poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 17:09, Moloch93 BF PL napisał:

Moderatorzy dobrze wiedza ze to zbiorowisko spamu, wierz mi.

Oj wierzę, nie mniej jednak nie ma na to że tak powiem paragrafu. Bo piszemy mimo to ciągle na temat.
Tą informację zresztą wiem od momentu kiedy stałem się brygadzistą.

Dnia 26.06.2007 o 17:09, Moloch93 BF PL napisał:

I mam gdzies ze poczuliscie sie urazeni, je sie czuje urazony waszymi kretyńskimi postami...
mam z tego powodu płakać?

Tak samo ja mam głęboko w poważaniu twoje aluzje do naszej grupki Boduczka, Edenia, mnie oraz Igorinho (kolejność przypadkowa).
Nie wiem czy chcesz się przypodobać moderatorom, ale swoje wrażenia zachowaj dla siebie. Bo nie zyskasz nic pisząc nam na złość.

@Word Up

Dnia 26.06.2007 o 17:09, Moloch93 BF PL napisał:

O.o statystyki to dobry pomysł. Widzę w nich multum quizów, słowną zabawę...

W statystykach igorinho? Co do quizów się zgodzę, ale słownej zabawy tutaj nie widzę nigdzie. Nie widzę sprawy. Statystyki to dobry pomysł, miałem na myśli liczbę dzienną postów tego forumowicza. Dodatkowo jest wielu userów z wysokimi statusami którzy mają w statystykach Quizy. Przykład? Choćby Vormulac, Kukowsky... wymieniać dalej?

Dnia 26.06.2007 o 17:09, Moloch93 BF PL napisał:

Kilka? Mi się zdaje że trochę więcej...

Jeśli liczba postów dzienna jego przekroczy dziś 50 to daj mi znać o tym jego niby spamie. Podejrzewam jednak, że może osiągnie co najwyżej 10 :)
>Heh bardzo się tym przeją:P ...przynajmniej umie wykorzysta forum dla własnych interesów.
I chyba raczej na nic mu się to nie zdało, czyż nie?

@bezimienny15
Gratulacje z okazji awansu, brgadzista to bardzo ważny wbrew pozorom tytuł gdyż to w chwili osiągania go zazwyczaj przestaje się spamować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:10, bezimienny15 napisał:

Tę chwilę zapamiętam na długo - awans w chwili gdy odpowiadalem na post z wymaganiami Wiedźmina
- niewiarygodne ;)


No, no.. Gratuluje awansu!
Witaj, w szanownym gronie Brygadzistów!
( ja także do niego należę, tylko chwilowo.... jestem w stanie spoczynku :P)
Ale fakt, że miałeś wiele szczęścia, aby dosta awans akurat w taki szczególnym poście!
Jeszcze raz gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:59, Word up napisał:

Heh Moloch ma trochę racji;p gadacie praktycznie o tym samy każdego dnia, aż żal czasami
przeglądać ten wątek... dodatkowo zamiast napisać wszystko w jednym zdaniu Wy musicie rozciągać,
rozciągać i jeszcze raz rozciągać swoją wypowiedz.


Ale widzisz Word, Gdyby każdy pisał w jednym zdaniu wszystko, był by to spam. A to są Posty, więc trzeba sie tutaj wypowiedzieć nieco szerzej.
Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:53, reykan napisał:

No nareszcie mój jakże upragniony awans! Ten tytuł tak ładnie się prezentuje przy moim awatarze...

u mnie tez sie ladnie prezentuje a z podpisem (własnotytułowca) jeszcze ladniej by sie prezentowal xD
P.S. ja awansowalem pierwszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:42, bezimienny15 napisał:

> No nareszcie mój jakże upragniony awans! Ten tytuł tak ładnie się prezentuje przy moim
awatarze...


Gratuluję serdecznie. Życzę kolejnych i szybkich awansów

Dnia 26.06.2007 o 18:42, bezimienny15 napisał:

u mnie tez sie ladnie prezentuje a z podpisem (własnotytułowca) jeszcze ladniej by sie prezentowal
xD
P.S. ja awansowalem pierwszy ;)


Patrz wyżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:53, gen.Karcio napisał:

W statystykach na forum zauważyłem że niektóży mają o, np. 31 (Marius Valkyre) - 3601 (reaven1)
moim zdaniem to niesprawiedliwe no nie??


Po prostu niektórzy byli degradowani... i stąd te różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:53, reykan napisał:

No nareszcie mój jakże upragniony awans! Ten tytuł tak ładnie się prezentuje przy moim awatarze...


Gratki, gratki...Tylko Sam jakiś nie zadowolony z awansu xD
Chyba tylko WT mu dogodzi więc pisz bracie jak najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:53, gen.Karcio napisał:

W statystykach na forum zauważyłem że niektóży mają o, np. 31 (Marius Valkyre) - 3601 (reaven1)
moim zdaniem to niesprawiedliwe no nie??


Hej hej przeczytałeś przypięty post. Tu nie przepisujemy statystyk (pisze to na samym końcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem tak. To nie spam się liczy, lecz ilość postów napisanych w danym - uczciwym - czasie. Zważ też uwagę, że niektórzy mogli być zdegradowani, zatem niektóre różnice mogą być wyolbrzymione.
Swoją drogą polecam lekturę przypiętego posta w tym temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:53, gen.Karcio napisał:

W statystykach na forum zauważyłem że niektóży mają o, np. 31 (Marius Valkyre) - 3601 (reaven1)
moim zdaniem to niesprawiedliwe no nie??


To jest sprawiedliwe. Możesz pisać posta co godzinę z zegarkiem w ręku (lub po prostu bardzo regularnie), wtedy awansujesz mając niewielką liczbę postów (np. A-cis). Możesz też pisać normalnie, nie przejmować się statusem i cieszyć się tym, co masz. Zresztą, reaven1 dostał dwa degrady, a wcześniej był bardzo aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:53, reykan napisał:

No nareszcie mój jakże upragniony awans! Ten tytuł tak ładnie się prezentuje przy moim awatarze...


Gratki, no Delegaturo czekam na ciebie ;-)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... a ja biedny bez awansu jestem już tak długo....
I mam postów takoż wiele napisanych (ponad 1000), lecz niestety z awansu przed wyjazdem na wakacje chyba nici, bo niestety miesiąc, czy dwa temu zarobiłem sobie degrada, i z Brygadzisty spadłem na Przodownika.
No cóż, trzeba przyznać, że głupio postąpiłem wpisując sie do tematu dla tych, co pierwszy raz są na forum...
To był mój 1 wpis tam- i ostatni, lecz czegoś mnie to w końcu nauczyło:P
Z niecierpliwością czekam na awans, bo tak pieknie wyglądał status ,,Brygadzista" nad mym avkiem :P
No, ale gratuluje wam, wy młodzi Brygadzisci, i młodzi delegaci:P
dlaczego młodzi? bo pamiętam jeszcze jak byliście obywatelami:D
Jestem, jakby to powiedzieć.... przedwieczny :P
Od początku na forum, i widzicie, dalej jestem przodownikiem.
Ok, to już sie wyżaliłem, i wypisałem, a tym, którzy Brygadzistami sie stali serdecznie gratuluje!
Pozdrawiam,
Przedwieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:56, cedricek napisał:

Ach... a ja biedny bez awansu jestem już tak długo....
I mam postów takoż wiele napisanych (ponad 1000), lecz niestety z awansu przed wyjazdem na
wakacje chyba nici, bo niestety miesiąc, czy dwa temu zarobiłem sobie degrada, i z Brygadzisty
spadłem na Przodownika.
No cóż, trzeba przyznać, że głupio postąpiłem wpisując sie do tematu dla tych, co pierwszy
raz są na forum...
To był mój 1 wpis tam- i ostatni, lecz czegoś mnie to w końcu nauczyło:P
Z niecierpliwością czekam na awans, bo tak pieknie wyglądał status ,,Brygadzista" nad mym avkiem
:P
No, ale gratuluje wam, wy młodzi Brygadzisci, i młodzi delegaci:P
dlaczego młodzi? bo pamiętam jeszcze jak byliście obywatelami:D
Jestem, jakby to powiedzieć.... przedwieczny :P
Od początku na forum, i widzicie, dalej jestem przodownikiem.
Ok, to już sie wyżaliłem, i wypisałem, a tym, którzy Brygadzistami sie stali serdecznie gratuluje!
Pozdrawiam,
Przedwieczny.


Hmm, a mnie widziałeś, bo dosyć szybko się piąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 19:57, reykan napisał:

Hmm, a mnie widziałeś, bo dosyć szybko się piąłem...


Chyba tak, ale wież, ja wszystkich nie pamiętam:P
Tak, czy siak, to cedricek jest obecny od początków forum, a w dodatku jeszcze z starego forum:D
Także nie jestem pewien czy cie widziałem jako obywatela, ale jak masz mniej na Gramie niż 600 dni, to tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:00, cedricek napisał:


> Hmm, a mnie widziałeś, bo dosyć szybko się piąłem...

Chyba tak, ale wież, ja wszystkich nie pamiętam:P
Tak, czy siak, to cedricek jest obecny od początków forum, a w dodatku jeszcze z starego forum:D
Także nie jestem pewien czy cie widziałem jako obywatela, ale jak masz mniej na Gramie niż
600 dni, to tak :P


Buahaha to mnie musisz pamiętać, bo jestem dopiero od niecałych dwóch miesięcy. Tak czy siak życzę ci dalszej motywacji do pisania mądrych postów, szybkich awansów i ładnego tytułu wymyślonego przez ciebie na samym końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 20:03, reykan napisał:

Buahaha to mnie musisz pamiętać, bo jestem dopiero od niecałych dwóch miesięcy. Tak czy siak
życzę ci dalszej motywacji do pisania mądrych postów, szybkich awansów i ładnego tytułu wymyślonego
przez ciebie na samym końcu!


No, ale ja sie aż tak nie spieszę z awansami.
Widzisz... ja sie wole nacieszy chwila, i zadumać nad tym pięknym opisem nad avkiem.
Oczywiście nad przodownikiem wystarczająco dużo dumałem, i nie chce go już :P
ani niczego niżej, więc muszę sie wzbić.
brygadzistę o ile wiem miałem jakieś... nie wiem tydzień, może dwa, więc nie mogłem sie nacieszy, a co do degrada, to możesz sobie na mym GS-e wyszukać taki wielki wpis mówiący o tym:P
Jednakże już niedługo myślę uda mi sie by z powrotem Brygadzistą, a jeśli kiedyś będę miec własny tytuł, to nazwę się chyba właśnie:
Przedwieczny. :D
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się