poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 15:11, boduczek napisał:

Może jeszcze powiesz,że spamuje? :/ Zauważ,że nie pisze o tym jako osobny post,tylko jako ''''załącznik''''
wiec spamu mi nie możesz zarzucić. Ale są tacy co po 3 już byli Przewodniczącymi, zresztą co
ja będę mówił... A na co jest mi awans? Na nic,tak się po prostu zastanawiam kiedy nastąpi
w moim przypadku.


A czy ja powiedziałem, że spamujesz? Wybacz, nie zmieniaj tematu.

Dnia 03.07.2007 o 15:11, boduczek napisał:

Jakie lamenty? Chłopcze człowiek raz czy dwa napisze pod postem kidy awansuje a Tobie to już
przeszkadza... Nikt tu się nad sobą nie użala ,a bardziej nudne jest czepianie się - ot takie
małe sprostowanie.


Po pierwsze: wypraszam sobie zwracanie się do mnie "chłopcze". Raz czy dwa? W twoim przypadku takie słowa słyszałem paręnaście razy. Wiesz, jeśli każdy by mówił "O, kiedy ja awansuję.." byłoby to bardziej uciążliwe niż czepianie się. Po co ten zgryźliwy i wredny ton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 16:06, Adamzzz napisał:

A czy ja powiedziałem, że spamujesz? Wybacz, nie zmieniaj tematu.

A czy ja powiedziałem,że ty tak powiedziałeś? Napisałem ,,Może jeszczepowiesz,że spamuje?'''' I niczego nie zmieniam ;-)

Dnia 03.07.2007 o 16:06, Adamzzz napisał:

Po pierwsze: wypraszam sobie zwracanie się do mnie "chłopcze". Raz czy dwa? W twoim przypadku
takie słowa słyszałem paręnaście razy. Wiesz, jeśli każdy by mówił "O, kiedy ja awansuję.."
byłoby to bardziej uciążliwe niż czepianie się. Po co ten zgryźliwy i wredny ton?

No przepraszam, mam dzisiaj trochę zły humor... Mam nadzieje,że bardzo Cię tym nie uraziłem ;) I nie było to ani złośliwe ani wredne, co prawda troszeczkę mnie poniosło ale nie miałem na myśli, celu Cię urazić. Jeszcze raz sorry. Co do czpiana, to zauważ,iż większość (specjalnie podkreślam ten wyraz) userów wspomina o tym pod koniec posta, i w żadnym razie nie jest to typowy spam. A takie zwracanie uwagi najczęściej (to też podkreślam) jest zazwyczaj osobnym postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 15:29, boduczek napisał:

Nie, punkty zlicza specjalny system, choć Moderatorzy mają wgląd do tego komu ile jeszcze brakuje.
Ale nie lubią się tym chwalić ;)

A no niestety, takie jest życie, szczęśliwcem w tym przypadku jest TYHE i Piotrek K i jeszcze kNOT (hehe), jako jedyni mogli zaznać tej tajemnej wiedzy i prowadzić, teraz spokojny żywot zwykłego usera :P.

Dnia 03.07.2007 o 15:29, boduczek napisał:

Owszem, jest coś takiego jak statystyki,są w prawym dolnym rogu. http://statystyki.gram.pl/

A gdzie jest tam lista wszystkich userów? Ja tam niczego nie znalazłem ;P.

Dnia 03.07.2007 o 15:29, boduczek napisał:

Ps. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania zapraszam do tego wątku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=8916


Rada na przyszłość, nie wprowadzaj innych w błąd. ;/ Post w tym temacie wyraźnie mówi, że przodownicy (a Wasil12 się do nich zalicza :P) nie widzą w tym temacie przycisku "dodaj post". To mogło by się skończyć dosyć źle :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj awansowałem na Brygadzistę:D. Dowiedziałem się dopiero dziś, po napisaniu czterech postów, jakoś nie zwracam uwagi na ten napis pod nickiem:). Teraz zmierzam na delegata:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 16:16, milten6 napisał:

A no niestety, takie jest życie, szczęśliwcem w tym przypadku jest TYHE i Piotrek K i jeszcze
kNOT (hehe), jako jedyni mogli zaznać tej tajemnej wiedzy i prowadzić, teraz spokojny żywot
zwykłego usera :P.

Niestety... Ale to trochę nie fair, bo jak gdyby ktoś z nich zdrazdził tajemnicę,co wtedy? Oczywiście uważam,że raczej tego nie zrobią ale takie niebezpieczeństwo zawsze istnieje,

Dnia 03.07.2007 o 16:16, milten6 napisał:

A gdzie jest tam lista wszystkich userów? Ja tam niczego nie znalazłem ;P.

A to sobie poszukaj :P No niech się nauczy, co my będziemy go prowadzić za rękę? Trochę samodzielności na pewno mu nie zaszkodzi ;-) Zresztą ze statystyk to spisu wszystkich userów droga nie daleka ;)

Dnia 03.07.2007 o 16:16, milten6 napisał:

Rada na przyszłość, nie wprowadzaj innych w błąd. ;/ Post w tym temacie wyraźnie mówi, że przodownicy
(a Wasil12 się do nich zalicza :P) nie widzą w tym temacie przycisku "dodaj post". To mogło
by się skończyć dosyć źle :P.

Ale jak czegoś nie wie,może się spytać. Zresztą w przypiętym poście owego tematu jest link do innego tematu,a tam na 100% może się o wszystko zapytać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[wycinam, żeby zamieszania nie było]

Nie, to chyba raczej ja na ciebie niepotrzebnie naskoczyłem. :]. Też mam dzisiaj zły humor :<

Dobra, EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:19, ak.47 napisał:

A ja wczoraj awansowałem na Brygadzistę:D. Dowiedziałem się dopiero dziś, po napisaniu czterech
postów, jakoś nie zwracam uwagi na ten napis pod nickiem:). Teraz zmierzam na delegata:).

Ja też nie zauważyłam nic na początku :P Dopiero mi w komentach na gsie gratulowali i sie kapłam :D tak w ogóle to gratki :P zmierzasz po Delegata? Ja też :D ale długa dorga przed Tobą. Ja czekam prawie dwa miechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:21, boduczek napisał:

A to sobie poszukaj :P No niech się nauczy, co my będziemy go prowadzić za rękę? Trochę samodzielności
na pewno mu nie zaszkodzi ;-) Zresztą ze statystyk to spisu wszystkich userów droga nie daleka
;)


Listy userów, jako takiej nie ma, są tylko ci którzy, choć raz wypowiedzieli się na forum :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:28, Madia napisał:

Ja też nie zauważyłam nic na początku :P Dopiero mi w komentach na gsie gratulowali i sie kapłam
:D tak w ogóle to gratki :P zmierzasz po Delegata? Ja też :D ale długa dorga przed Tobą. Ja
czekam prawie dwa miechy :P


Zmierzać zmierzam, ale jakoś nie podnieca mnie ta walka o statusy itp. Ja tu jestem, żeby porozmawiać, bo nie chwalę się przecież kolegom, że mam taki i taki status, w sumie to mogłoby ich nie być. Ciekaw jestem ilu użytkowników przestałoby pisać lub pisałoby mniej i bez sensu;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:33, ak.47 napisał:

Zmierzać zmierzam, ale jakoś nie podnieca mnie ta walka o statusy itp.

Mnie też. O ile na początku się spinałam czemu jestem tylko obywatel, potem robotnik... na Przodownika już byłam normalna chociaż dalej dużo pisałam :) teraz sobie myśle, ze jak będzie miał przyjsć awans to przyjdzie :P oczywiście mi się marzy awans przed 21 bo potem wyjeżdżam :P ale nie mam zamiaru płakać jak go nie będzie.

>Ja tu jestem, żeby porozmawiać,
Ja w sumie też, ale bardziej, żeby się pośmiać. Szczególnie w temacie piłka nożna. Podpina się taki nowy obywatel i pisze do mnie w rodzaju męskim :P już chyba 10 razy prostowałam że jestem kobieta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 16:32, milten6 napisał:

Listy userów, jako takiej nie ma, są tylko ci którzy, choć raz wypowiedzieli się na forum :P.

No ale lista jest :P Po co mu więcej? ;-) I tak nie znajdzie posta tych którzy ani razu się nie wypowiedzieli ;)
Adamzzz
Dobra,już jest spoko ;-) Łączmy się w złym humorze ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, kobiet jat bardzo mało na forum, gdyż ta płeć się zbytnio komputerami nie interesuje(choć za pare lat na pewno będzie), a jeszcze piłka nożna... A jeśli nie chcesz żeby cię mylili to napisz we wpisie coś albo zmień avatar na coś typu "kucyk pony":PP Szczerze mówiąc to powinien się każdy kapnąć ze względu na twoją ksywkę zakończoną na "a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 16:40, Madia napisał:

Ja w sumie też, ale bardziej, żeby się pośmiać. Szczególnie w temacie piłka nożna. Podpina
się taki nowy obywatel i pisze do mnie w rodzaju męskim :P już chyba 10 razy prostowałam że
jestem kobieta ;P


Nakrzycz. ;-) Pomaga :D Ja towarzystwo nauczyłam i nie mylą się co do mojej płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:09, Fumiko napisał:

Nakrzycz. ;-) Pomaga :D Ja towarzystwo nauczyłam i nie mylą się co do mojej płci :D

Ale ci co się tam stale wypowiadają w tych tematach co ja (Piłka nożna, Siatkówka i F1) to wiedzą że jestem dziewczyna. Gorzej jak ktoś się pierwszy raz wypowie bo wtedy to większość myli. A ja nie będę na nich krzyczeć ;P wystarczy że mają w świadomości taką gafe. Ja co najwyżej im pisze: "ej, może to do Ciebie nie dociera, ale w tym temacie wypowiadają się również KOBIETY" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 17:09, Fumiko napisał:

Nakrzycz. ;-) Pomaga :D Ja towarzystwo nauczyłam i nie mylą się co do mojej płci :D

Panie Fumiko, jest pan moim kandydatem na miss gram.pl xD

Tak na serio, znaczki przy nicku byłby dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:35, Wasil12 napisał:

ktoś mi powiedział, że zmiana rangi polega przede wszystkim na czasie,
od postów też, ale i na czasie.
czy to prawda ?


Tak dokładnie to nikt nie wie jak to wygląda.... Oprócz tych co robili ten system.... :P Ale raczej to prawda... I jeszcze jakość jest ważna, chociaż nie wiem jak jakość sprawdzają.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na czasie"- to nie z dobre określenie do awansów:)Awans polega na tym że pisząc posty zdobywasz punkty a gdy osiągniesz odpowiednią liczbę punktów awansujesz.Z tąd wzięło się powiedzenie że awans zależy od czasu bo trzeba czasu aby nabić punkty.

p.s.Nie wiem dokładnie czy na pewno tak jest:)CDP twardo broni tajemnicy awansów (i bardzo dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się