poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 18:11, Harvenar napisał:

Hmm.. jednej rzeczy nie rozumiem. Jeśli Modkom wszystko pasuje, i nie mają nic przeciwko dużej
ilości postów to dlaczego czepiacie się co kto ile piszę? Każdy ma prawo pisać co chce, kiedy
chce i ile chce, a jeśli Moderator nie widzi w tym spamu to wam nic do tego. Wytłumaczyć jeszcze
raz?

Wreszcie ktoś kto nie stoi po żadnej ze stron wygłosił swoją opinie. To próbuje wytłumaczyć patrYXowi93 i spółce, skoro Moderatorzy nie reagują na takie coś, to co oni mają do gadania? Widocznie takie coś do nich nie przemawia, mają własny ,trochę dziwny pogląd na pewne sprawy na forum. Wydaje mi się, że jeszcze nie raz trzeba im to napisać. Nie mniej jednak dziękuje za obiektywną ocenę owej sytuacji ;)
Pozdrawiam

wdowiakm
Wielkie dzięki za pomoc ;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały ten twój "post" to góra kłamst i kłamliwych oczernień w stosunku do boduczka. Inteligentny...tak o tobie sądziłem przed przeczytaniem twego posta...może jeszcze coś się znajdzie głupiego co wyszło spod twej ręki ? Nie wiem, ale będę szukał...a ty znasz się na ludziach ? To spoko...nie wnikam w to jaki ty jesteś "mondry". Nie ja widzę mądre posty napisane przez boduczka...spamerem to byłem kiedyś...teraz unikam tego i jeśli uważasz, że wszystkie trolle są po stronie boduczka to się grubo mylisz....bo o tych, których znam i są po stronie boduczka mam dobre mniemanie....kto tu robi spameriadę ? Ty ? Ano rzeczywiście...chyba lepiej by się odzywał częściej w tematach, które on lubi i ty mu tego nie zabronisz tak jak ja nie zabronię Ci pokazywania się mi na oczy bo i tak Cię będę widział na forum...ciągle te same zarzuty...Bo mało kto na daremno pisze coś by tylko stać po stronie swego kumpla...a skąd wiesz czy potrafi ? Czyżbyś był jego drugim kontem ? ;] Problemem są te bzdury, które ty wypisujesz bo są mało "mondre" i dużo przygłupawe...a ty jak wpadłeś na to, że nikt nie jest idealny ? Wiedziałeś to już od urodzenia prawda ? Nie...należy wtedy brać przykład z moderatorów, ale starać się nie robić psychomoderatorki...a ty patrzysz ? Co ?...z tego co wyczytałem z twego posta muszę wnioskować, że ty wszystko źle interpretujesz...a ty masz jakieś argument, że boduczek spami tak jak każdy na początku ? Nie ? Dziwne...a skąd wiesz co chciał powiedzieć Patryk ? Widać przesyła Ci wszystko telepatycznie...ty natomiast nie rozwjasz swych myśli za bardzo...lecz bardziej je "przygłupiasz"...tu nie trzeba dowodów...to widać ;) To zauważ inne rzeczy, a nie tylko swoją doskonałość...to co ty wypisujesz to też mogę stwierdzić, że to wszystko to fałszywe i głupie zarzuty...a ty co robisz ? Ty rzucasz tu i tam ogólnikami...on tylko tu ;) Ja w całej jego karierze zobaczyłem teraz tylko jeden lub dwa błędy...więc nie czepiaj się go ;) On nie używa Mozilli tak jak ty ;] Ty się cały czas powtarzasz i.... a z resztą nie zniżę się do twego poziomu...nie wolno zabraniać komuś się wypowiadać...lecz czasami to co drugi powie może być bzdurami, które trzeba...no wytłumaczyć ;) Po co mi 3 marne grosze ? Wolę 3 złote ;) (3 marne grosze - kłamliwe zarzuty na niczym nieoparte; 3 złote - wypowiedź oparta na sensownych argumentach), a jeśli chodzi o powód kłótni...tego sądzić mi nie wolno bo nie było mnie w tym czasie...ale ty dlaej chcesz ją ciągnąć...nie...ale to tylko jeden jego zły skill ;) Nie chciał czytać tych bredni ;) A ja sądzę, że to wygląda jak wygląda dzięki twojemu "obozowi"...jak może nie czytać jak ktoś go oczernia ? Ja bym nie przeszedł obok tego tak bezinteresownie...a ty skąd wiesz co miał na myśli boduczek ? Hm ? Czytaj posta Patryka...to jest odpowiedni dowód...jedna osoba czasami może być ważniejsza aniżeli 1000 innych...ja osobiście uważam, że jest to mądry człek lecz on tak jak ja o sobie sądzi inaczej...gdyby spamił to by tak wysoko nie zaszedł...bo jak wiesz za spam są kary...więc samo mówi za siebie...nie to nie jest uwaga...to jest tylko wypisywanie bzdur, nic więcej...ja zasdroszczę...bo teraz inni będą mieli do niego odrobinę więcej szacunku...ty się ciągle powtarzasz...
Pozdrawiam i mam nadzięje, że jako inteligentny człowiek połapiesz się co do czego pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:21, Szatanista napisał:

mam pytanie kiedy bedę przodownikiem?


Tego nikt nie wie ale na pewno już niedługo wejdź w statystyki i zobacz ile to mniej więcej czasu zajęło osobom z wyższym statusem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


zakończcie ten spór, bo forum to nie miejsce na to, jak macie coś do siebie to umówcie sie na randkę, albo pogadajcie na prv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 18:40, Budo napisał:


zakończcie ten spór, bo forum to nie miejsce na to, jak macie coś do siebie to umówcie sie
na randkę, albo pogadajcie na prv.

A czy ja się kłuce, czy ja im zarzucam wymyślone rzeczy? Obrażam na IRCu? Oni się mnie przyczepili i tyle... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze...mam nadzieję, że ten drugi "obóz" da sobie spokój i nikt nie poniesie konsekwencji za głupi mały spór...nie chcę by inni podzielili los hito ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

No i kolejny ślepo zapatrzony osobnik wkracza do akcji nie mający zielonego pojęcia od czego
się zaczeła ta kłutnia...

Nie ważne od czego się zaczęła ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Swoje mądrości zachowaj dla siebie, jak inaczej nazwiesz te nagminne czepianie się mojej osoby?

Naturalną reakcją na spam ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Czy Twój post ''''czuje się pominięty'''' nie był spamem?

Nie mi mnie osądzać ;) Nie znasz sie na ludziach.U mnie spowodowała,i to jest FAKT.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Hmm... nienawidzieć człowieka, czepiać się o taką drobnostkę? Człowieku jak Ty patrzysz na
świat, na prawa nim rządzące? Kupa spamu to drobnostka ? ;)

Wiesz, nie ma miejsca na swiecie dla ludzi takich jak Ty... ;/
Nie ma?No cóź,dziwne że jeszcze nie zostałem zgnieciony ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Nie widziałem owej sytuacji, daj dowód ,że miała miejsce.

Teoria & Ironia mistrzu ;)
>Bawisz się w kolegę partYX93, gadasz

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

a potem się zastanowisz nad tym co tutaj za herezje wypiałeś.

Przykłady?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Hmm... to Twoje zdanie, nie będę go negował choć jesteś w błędzie.

haha ;P Aleś ty śmieszny ;P sam sobie przeczysz ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Dowody i prawdy0- ot czego
wam brakuje.

I kto to mówi ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Haha, przejżyj sobie ostatnie strony, przed moim awansem, kilka stron jest zapisane rozmyślaniami
nad tym kiedy awansuje.

2 posty na poprzedniej,4ry na przedostaniej.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Zresztą co przeszkadza Co to? Napisz co modka

Spam przeszkadza.Każdy Ci to powie.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

a nie ośmieszajcie swojej grupy jeszcze bardziej, patrYX zrobił wam nie małą siarę...

Nawet z nim nie rozmawiałem ;) Akuku?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Twoja riposta mnie po prostu dobija... Naucz się odpowiadać w kilku zdaniach, bo Twoje przemyślenia
są śmieszne.

A co jest złego w mówieniu krótko i na temat?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


To Ty nie jesteś wstanie zrozumieć o czym ja pisze,i pokazujesz jaki to mądry jesteś odpowiadając
kilkoma wyrazami.

Piszę na temat,nie używam ogólników ;) I jestem dość mądry by poziom twojego posta nie wgniótł mnie w ziemię ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Mało? Proponuje przejżeć statystyki innych userów, proponuje zobaczyć moje kilkutysięczne posty
w temacie Morek vs Gothic, jeśli to jest spam to widać nie znasz tego wyrazu.

Ja o tamtym temacie nie mówię,ja mówię o ''Obywatelu...''

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Normalnie poziom Twoich wypowiedzi mnie przeraża, nawet jeśli wiele lat, to zawsze coś. Bo
Ty z takim podejściem do świata niczego nie osiągniesz w tym swoim życiu...

Och,czyżby? Posiadasz dar jasnowidzenia? Uważam że warto dowiedzieć się czym jest ironia ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

No to i pomóż, skoro wg Ciebie smapuje, wyslij formularz i ośmiesz się jeszcze bardziej.

Och,ośmieszać się formularzem?Moderatorzy promują wysyłanie formularzy.Nie wiem czym tu się można ośmieszyć ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Hmm... wiesz 10 latek by się tego domyślił, pozwól iż od teraz będę omijał Twoje jakże inteligentne
''''wtrącenia'''' do naszej rozmowy.

Skoro doszedłeś do takiego wniosku, to dlaczego odpisałeś?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:



Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Mylisz dwa pojęcia, choć już do tego przywykłem .Dobraliście się idealnie pod względem charakterów...

Powiesz jakie ? Czy znowu chcesz nas oświecić o jakże mądrymi i nic nie mówiącymi ogólnikami?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

A co z moją interpretacją było nie tak?

Interpretacja spamu u Ciebie szwankuje :)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Boże... zobacz każdą naszą rozmowę a potem pisz głupoty. Wszystko co pisał Twój przyjaciel
było kłamstwem.

To twoja opinia, bo IMHO nie było.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Nie wiedziałem, że czytasz w moich myślach, niestety...

Nie czytam w myślach,bo nie umiem ;) Twój błędny wniosek ot co.
>mylisz się, jak chce coś powiedzieć
To ty czytasz w myślach ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

to robię to, więc kolejna głupota, tylko na to was stać?

Och, widać do Ciebie nie dociera to co do Ciebie piszemy.. Smutne ;(

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Po jego wypowiedziasz w stosunku do mnie tak uważam, a ten tekst jest daremny, jak...Ty ;]

Czyli myślisz że NIC nie osiągnąłem,NIC nie zmieniłem, NICZEGO nigdzie nie wniosłem?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

To co napisał na IRCu ,nie wystarczy ?

Możesz przytoczyć loga?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Domyśl się, w przeciwnieństowe do Ciebie potrafię dobrze zinterpretować o co chodzi rozmówcy.

Nie widać tego w twoich postach ;)
>Jeśli myślisz, że ktoś się do tego przyzna to mylisz się ;) Zresztą zaraz coś zobaczysz....
Nie myśle że się przyzna,bo nawet ty nie jesteś aż tak żałosny ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Śmiech na sali, co patryk sobie już nie radzi? Kolegów wysyła na pomoc?

Już pisałem że z nim nie rozmawiałem.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Wiesz, nic nie wiesz a się wtrącasz, to jest moja rozmowa z nim, nie mieszaj się do tego. Bo
tylko spamisz.

Wiem co piszesz, starczy.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

żal.pl i tyle na ten temat ;) Tylko na tyle Cię stać.

Nie znasz mnie ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

A czy coś takiego napisałem? I powiedz to nie jest bzdura?

Tak napisałeś ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

N/C , nie mam już sił bo rozmawiać z tak ''''mondrą'''' osobą jak Ty...

No to było nie odpisywać,myśl zanim napiszesz ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Jak byś się nie czepiał... Ale i tego nie rozumiesz ;/

Jakbym się nie czepiał twojego spamu?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Mylisz fakty i odbiegasz od tematu ;) Nie lubię takich ludzi ;]

N/C .

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Po postach można bardzo dużo wywioskować, po twoich np. sądze ,że za jego namową albo by mu
się przypodobać napisałem bzdury porównywalne z jego ;)

No to widzisz,twoje wnioski sobie można wsadzić gdzieś,bo z nim nie rozmawiałem ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:


Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Zobacz ten temat a potem pisz głupoty!

Widzę.Ale co według Ciebie miałbym zobaczyć?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

I znowu żal.pl

I znowu rotfl,bo nie umiesz niczego nowego wymyślić ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Twoje motto życiowe?

Mam inne ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

O, widzę ,że wziołeś się na mój sposób, sprytne, odeśle Cię do góry owego posta ;)

Akurat to znam od bardzo dawna,ortografia nadal kuleje ;)

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Czy za spam człowiek się tak czepia>

Jeżeli zdarzałoby się to raz na jakiś czas,to nikt by się nie czepiał ;P

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Sory, to nawet taki typowy spam nie jest, chyba nie
znasz definicji spamu.

Typowy czy nietypowy,nadal to spam.Dla mnie nie róźni się od tego w słownej zabawie.
>Jak to by był spam są moderatorzy , zresztą powtarzam się.
Po co się powtarzasz?

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Hehehe, jak zwykle... Dużo mówią a nic nie udowodnią. Zmarnowałem ten czas, żeby Ci odpisać
ale trudno...

Błąd w twoim działaniu.Po co marnujesz czas?


@Wdowiakm

>Co masz na myśli mówiąc że nie da się zrobić z kogoś tego czym jest? Przecież każdy an forum ma prawo sie wypowiadać oraz może pisać tyle ile chce byle by było na temat.
A czy ja to gdzieś neguje?

>Nie każdy musi sie znać na ludziach by stwierdzić, ze dana osoba zbyt mocno sie czepia i to nie jest miłe wręcz przeciwnie jest bardzo irytujące;/
Czepialstwo jest proporcjonalne do ilości spamu :]

>Człowieku wiesz o czym piszesz? Jeśli nie chcesz czytać jego postów to ignoruj je a tematy w których sie >wypowiada to ignoruj. Nie wiem o co Ci chodzi z tą słowna zabawa gdyż jest to normalny temat i nie jest >zabronione wypowiadanie sie w nim;/
Problem w tym, że niektórym (Ja np) trudno ignorować duże ilości spamu.Co do słownej zabawy,nie napisałem że jest zabronione w niej się wypowiadać.Bo prostu to wylęgarnia spamu, tyle.

>To czyli większość osób jest spamerami prawda?
Większość jest po stronie boduczka? No jeżeli tak to cofam swoje słowa.

Dnia 28.07.2007 o 17:56, boduczek napisał:

Właśnie co do Twojego pierwszego zdania sądzisz, że boduczek jest nie normalny? Może wreszcie dasz mu >spokój?

Nie napisałem że nie jest normalny.Twój wniosek, i nie miałem na myśli tego że Boduczek jest chory psychicznie, bo IMHO nie jest.

>Dobre wychowanie mówi, ze na zadane pytania sie odpowiada więc boduczek stara sie odpisywać wszystkim na ich posty i nie sądzę by to był spam.

Zdaje mi się że dobre wychowanie mówi iż odpowiada się na pytania zadane do Ciebie,lub jeżeli bardzo Ci zależy to odpowiedz na pytanie skierowane do innej osoby.

>Fakt udzielają się od czasu do czasu ale widocznie boduczek jest komunikatywnym i bardzo aktywnym userem >w przeciwienstwie do innych.
Bycie komunikatywnym i aktywnym to dobra cecha.Jednak bycie zbytnio aktywnym nie należy do dobrych cech,nie sądzisz?

>Błąd wielu spamuje więcej od kolegi ale sie nich nie czepiasz tylko jak parę osób uwzięliście sie na kolegę boduczek''a
ale nie w temacie o statusach,tylko w różnych zabawach, quizach etc.

I kończę,bo zauważyłem post Buda.

Nie chciałem aby tyle mojego wciskania w klawisze poszło na marne :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W kąciku zdegradowanych ostatnio napisałem trzy posty zanim poleciały degrady... ten jest drugi tutaj. Dość na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Kiedy osiągnie się Własny Tytuł, to można sobie nadać tytuł moderatora? A jeśli nie, to na jakiej zasadzie dobiera się nowych Moderatorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma takiej mozliwosci. Takowa osoba najprawdopodobniej by zostala ostrzezona, a jakby status nie zostal zmieniony, to bylaby zdegradowana.

Jednakze osoby osiagajace ten stopien sa juz na tyle powazne, ze wiedza czego nie robic.

Dobieranie nowych moderatorow oglasza CDP, czasami samo z siebie proponuje stanowisko, czasami robi wybory (to bylo ostatnio). Jednakze zdazaja sie tez zle osoby na tym stanowisku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:20, CzystyZysk napisał:

Pozwolę się spytać... masz coś do Budo? ;>

Widzisz gdzies u mnie jakiekolwiek takie stwierdzenie? Nie. Wiec za pozwoleniem. Domysly zachowaj dla siebie, fakty pozostana moja wlasnoscia osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:22, PolishWerewolf napisał:

> Pozwolę się spytać... masz coś do Budo? ;>
Widzisz gdzies u mnie jakiekolwiek takie stwierdzenie? Nie. Wiec za pozwoleniem. Domysly zachowaj
dla siebie, fakty pozostana moja wlasnoscia osobista.



Napisałeś, cytuję: "Jednakze zdazaja sie tez zle osoby na tym stanowisku..."

Uważasz, że który z moderatorów jest według ciebie nie słusznie na tym stanowisku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:31, CzystyZysk napisał:

Napisałeś, cytuję: "Jednakze zdazaja sie tez zle osoby na tym stanowisku..."

Widziales gdzies odniesienie co do obecnej ekipy? Bo ja pomimo drobnej wady wzroku i zmeczenia po robocie, to tego NIE widze. Na pozostale pytania nie mam zamiaru udzielac odpowiedzi, zgodnie z zakonczeniem swojego poprzedniego posta. Dodam jeszcze, ze to nie ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:33, PolishWerewolf napisał:

> Napisałeś, cytuję: "Jednakze zdazaja sie tez zle osoby na tym stanowisku..."
Widziales gdzies odniesienie co do obecnej ekipy? Bo ja pomimo drobnej wady wzroku i zmeczenia
po robocie, to tego NIE widze. Na pozostale pytania nie mam zamiaru udzielac odpowiedzi, zgodnie
z zakonczeniem swojego poprzedniego posta. Dodam jeszcze, ze to nie ten temat...



Spokojnie. Wiedziałem, że i tak nie będziesz chciał udzielić mi odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:22, PolishWerewolf napisał:

> Pozwolę się spytać... masz coś do Budo? ;>
Widzisz gdzies u mnie jakiekolwiek takie stwierdzenie? Nie. Wiec za pozwoleniem. Domysly zachowaj
dla siebie, fakty pozostana moja wlasnoscia osobista.


Tak wiem miałes mnie na mysli, a teraz ide się wypłakać w poduszkę ;> Teraz przez Ciebie pójde z popuchnietymi oczami do pracy xD Zemszcze się ];>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:37, CzystyZysk napisał:

Spokojnie. Wiedziałem, że i tak nie będziesz chciał udzielić mi odpowiedzi.

Heh, to po co się pytasz?! Przecież to całkowicie pozbawione sensu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:14, PolishWerewolf napisał:

Nie, nie ma takiej mozliwosci. Takowa osoba najprawdopodobniej by zostala ostrzezona, a jakby
status nie zostal zmieniony, to bylaby zdegradowana.


Zdaję sie, że tytuły typu pracownik cdprojekt, albo moderator sa zablokowane, chyba kiedyś tak było. Nie można ich sobie ustawić- ale głowy nie daję, bo wt nie mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zablokowane czy nie, najwazniejsze ze sa zabronione, co juz bylo powiedziane.

Boogie-> xD Spamer :P Usuwaj sobie moje [] z ZK, bo ich nie bedzie do czasu az wroce jako MG, bueheh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się