poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2007 o 15:55, Wayzin napisał:

To jest miejsce, na którym jesteś (pod względem ilości wpisów). Prawie jak ladder :D Apropo,
gratuluję Cmq, który wbił dzisiaj Delegata :] (pewnie sam jeszcze o tym nie wie xD)

Dziękuję, oj dziękuję :). Przy okazji, zaczynam odkrywać powoli sekrety awansowania. Ale moje teorie są niepotwierdzone, więc nie będę ich tu publikował. Ale administracja może już zacząć się bać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kolejne awanse jak widzę. Gartuluję szczególnie Cmq, bo Delegat to już zaszczytne stanowisko. Mam nadzieję, że sam niedługo na nie awansuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:27, Cmq napisał:

> To jest miejsce, na którym jesteś (pod względem ilości wpisów). Prawie jak ladder :D Apropo,

> gratuluję Cmq, który wbił dzisiaj Delegata :] (pewnie sam jeszcze o tym nie wie xD)
Dziękuję, oj dziękuję :). Przy okazji, zaczynam odkrywać powoli sekrety awansowania. Ale moje
teorie są niepotwierdzone, więc nie będę ich tu publikował. Ale administracja może już zacząć
się bać ;).



Nie krępuj się, mów :]. Czy chodzi tutaj o ilość napisanych postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:35, Bam-Margera napisał:

suuper degrad nie wiem jeszcze z jakiego powodu za*ebiscie


Bo nie czytasz co do Ciebie się pisze. Nie zapoznałeś się z regulaminem. Notorycznie go łamiesz i nie robisz sobie nic z uwag jakie się do Ciebie kieruje. W tym tempie prędko się pożegnamy.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=9296 <-- proponuję przeczytać bardzo uważnie ten post i mój z degradem. Wszystko powinno stać się jasne.
PS. Wulgaryzmy nie są mile widziane na forum i następnym razem będą się wiązały z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:38, CzystyZysk napisał:

Nie krępuj się, mów :]. Czy chodzi tutaj o ilość napisanych postów?

Właśnie tak. I nie. Nie do końca :). Niee, to tylko takie dywagacje :). Poza tym ledwo dobiłem do tej rangi, nie chcę degrada za ujawnianie sekretów forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awansujesz, awansujesz, bo jesteś bardzo aktywnym forumowiczem :] Tylko czy Delegatura będzie Ci pasować? :D Akurat tytuł będziesz miał trochę krótszy od nicka, ale na to się prawie nie zwraca uwagi :P
Ja mam takie pytanie (do moderacji i nie tylko) - Czy kiedy zdobędzie się własny tytuł to czy można ustawić go na wróg ludu? Wiem, że mi "trochę" jeszcze brakuje, ale chciałbym się tego dowiedzieć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:40, Wayzin napisał:

Ja mam takie pytanie (do moderacji i nie tylko) - Czy kiedy zdobędzie się własny tytuł to czy
można ustawić go na wróg ludu? Wiem, że mi "trochę" jeszcze brakuje, ale chciałbym się tego dowiedzieć ;P

To już było wyjaśniane. Odpowiedź brzmi - nie. Wprowadzał byś w błąd niedoświadczonych użytkowników wpisując sobie jeden z istniejących statusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:27, Cmq napisał:

Przy okazji, zaczynam odkrywać powoli sekrety awansowania. Ale moje teorie są niepotwierdzone, więc nie będę > ich tu publikował. Ale administracja może już zacząć się bać ;).


Ja też mam taką jedną, również niepotwierdzoną. Otóż zauważyłem, że aby awansować, należy pisać posty ;-) Wiedzieliście o tym? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. może i było, ale nie śledzę tego tematu zbytnio :) Ale mimo wszystko to byłoby fajne, acz ryzykowne ;D Bam-Margera - uspokój się, bo widzę, że nerwy biorą nad Tobą przewagę... Potem i tak pewnie będziesz żałował, ale co mi tam - jeżeli Ci nie zależy to po prostu nie zaśmiecaj forum, tylko wyjdź i po sprawie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 17:42, Bam-Margera napisał:

to mnie zbanuj i po sprawie i tak po degradzie ciezko awansowac ŚMIAŁO



Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące degrada, to pisz w temacie o nich lub przez formularz kontaktowy z moderatorami Gram.pl

Kącik Zdegradowanych:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=5842


Formularz kontaktowy z moderatorami Gram.pl:

http://www.gram.pl/moderator
/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak, że jeden tytuł bardziej pasuje lub mniej pasuje do danego tytułu. Czyli potem będzie mi pasował przewodniczący:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO ranga pasuje wtedy do nicku kiedy stopień jest ciut krótszy lub sięga do długości nicka:)W sytuacji reykana jest tak że delegat za krótki a przewodniczący za długi (moje odczucia)...w takim razie probonuję zostać na brygadziście:D
Cmq--->Gratulacje.A o i skoro pytanie jeszcze nie padło to ja zapytam.Gdzie wybierasz się na delegacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 19:41, Master J napisał:

Cmq--->Gratulacje.A o i skoro pytanie jeszcze nie padło to ja zapytam.Gdzie wybierasz
się na delegacje?

Hehe, On juz jest na delegacji w Angli bodajże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 20:49, Moras1990 napisał:

O, fajnie. Przed chwilą zostałem Przewodniczącym :P

No to gratulację .Teraz tylko ogromną ilość cierpliwości a będzie ok ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się