poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Raczej dużej różnicy czy od obywatela czy od przodownika nie ma, bo ten status można i na upartego w tydzień zdobyć. No ale tak z półtora roku myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:58, SinClers napisał:

ile gdzieś około potrzeba żeby być własno tytułowcem?(od przodownika)

Ale ile czego potrzeba ?
Czasu? Postów?
Jeżeli tego pierwszego to naprawdę bardzo (bardzo, bardzo) dużo. Większość własno tytułowców to osobym które na tym forum są niemal od początku :)

Dnia 24.08.2007 o 21:58, SinClers napisał:

jak coś źle napisałem to przepraszam.

A co już za dużo postów piszesz z konta swojego "brata" i mylą się literki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolega Prince07 zauważył, awansowałem dzisiaj na Delegata (hehehe...). Ale szczerze mówiąc o wiele bardziej się cieszyłem gdy otrzymałem Brygadzistę! Po tym niemal rocznym Przodownictwie, które pod koniec zaczęło mnie już męczyć zostałem wybawiony... Delegata przyjąłem na spokojnie :) Choć w pierwszej chwili zamarłem jak pod avatarem zamiast Brygadzisty ujrzałem Delegata... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jeden zamarłeś, uwierz;] Tak czy siak gratuluję, obyś długo nie piastował tego stanowiska, tylko oczywiście szybciutko w górę (a spróbuj w dół tylko...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie zauważyłem, że awansowałem na Delegata :), pisałem, pisałem i dopiero po kilku postach :P.
Btw. Bym zapomniał - gratki no i gdzie się wybierasz? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się wybierasz na delegację, ja przykładowo w tej chwili jestem na Hawajach i sączę bliżej nieokreślony napój z połówki kokosa a nade mną stoi pewna nadobna mieszkanka wyspy i gra na ukulele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 22:36, reykan napisał:

Gdzie się wybierasz na delegację, ja przykładowo w tej chwili jestem na Hawajach i sączę bliżej
nieokreślony napój z połówki kokosa a nade mną stoi pewna nadobna mieszkanka wyspy i gra na
ukulele:)

Aaaa... No tak. Ja za to siedzę w mokrym od bezustannego deszczu Edynburgu...Cóż, z okazji Delegata może przeniosę się niedługo w jakieś cieplejsze miejsce...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:24, Mistic napisał:

Specjalnie ten fragment o ujemnych statusach usunąłem, żeby nie było niejasności, ale ty i
tak się do niego odniosłeś ^_^''

ehh... bez komentarza... ;)

To kto teraz następny po WT sięga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, acz szczerze gratulacje dla Kukowsky''ego. Nareszcie wymęczył ten WT, może skończy spamić i da odpocząć trochę innym. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 23:14, Bumber napisał:

Spóźnione, acz szczerze gratulacje dla Kukowsky''ego. Nareszcie wymęczył ten WT, może
skończy spamić i da odpocząć trochę innym. ;D


Kurka Kukowsky WT?:) OMG koszmar spamerstwa w jego wykonaniu wreszcie się skończy:p ;P
Wielkie gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 07:53, Stwór napisał:

Kurka Kukowsky WT?:) OMG koszmar spamerstwa w jego wykonaniu wreszcie się skończy:p ;P /.../

O! Nie tylko ja tak uważam. A Kukowsky nie chciał mi wierzyć, że spamuje, no... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:58, SinClers napisał:

ile gdzieś około potrzeba żeby być własno tytułowcem?(od przodownika)
jak coś źle napisałem to przepraszam.



Ponad dwa lata, bez degradów. I dwa lata aktywnego uczestniczenia w życiu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:48, CzystyZysk napisał:

Ponad dwa lata, bez degradów. I dwa lata aktywnego uczestniczenia w życiu forum.

Dwa lata? Jak się uwinie to w półtora roku da rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 07:53, Stwór napisał:

Kurka Kukowsky WT?:) OMG koszmar spamerstwa w jego wykonaniu wreszcie się skończy:p ;P
Wielkie gratulacje:)

Przyganiał kocioł garnkowi. ;) Z resztą kto mówił, że przestanę spamować? Z WT też sobie można spamić i teraz to już nawet nie trzeba pilnować godzinnych odstępów, tak więc można spamić dalej, niż się widzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Co ja widzę! Kuk, awans ? ... jeszcze pamiętam Ciebie za przewodniczącego.. nie no, przewidzenia mam ? ... Wielkie gratulację, guru RZEP :P ja jestem tym prawdziwym... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się