poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Zauważyłem coś ciekawego.Patrząc na posta Darkstara dochodzę do wniosku że userowie którzy są weteranami (czyt.długo na forum) awansowali o wiele później niż awansuje teraz obecne "pokolenie".Myślę że to wynika głównie z tego że nasze "pokolenie" pisze o wiele więcej postów itd.

Nertis---->Statystyki nie gryzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 16:21, Meykan napisał:

Ja patrzałem do statystyk to sporo osób awansowało na Delegata w 2 miesiące z kawałkiem ;]

Raczej to jest mało osób. Albo to jacyś maniacy, albo w pracy są 8 przed kompem to mają 1 okno otwarte z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekać, czekać, czekać + nie spamować + pisać regularnie. To jest dobra droga do awansu. Od obywatela do przodownika jest z górki potem od Brygadzisty w górę trudno ale jak się człowiek przyzwyczai to mu tak nie zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja awansowałem tak w półtora miesiąca, ale przy naprawdę systematycznym pisaniu długich postów. Po prostu trzeba się zawziąć. A taka średnia to raczej 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować Baalowi przewodniczącego, a Klimosowi sekretarza. ;-) Pewne spóźnione gratulacje, ale przez 2 dni w ogóle nie wchodziłem na internet. ;-)

Meykan-> Zależy, ile ten ktoś siedzi na forum, i w jakich odstępach czasowych pisze. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 19:46, reykan napisał:

Ja awansowałem tak w półtora miesiąca, ale przy naprawdę systematycznym pisaniu długich postów.
Po prostu trzeba się zawziąć. A taka średnia to raczej 2 miesiące.

A to nie wiedziałem, że długość postu ma cokolwiek do naliczania punktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:28, PRINCE JANEK napisał:

No ja też nie wiedziałem ^^ O ile się orientuje to 1 post co godzinę = 1 punkt?
Wszyscy tak gadają ale może CDP nas wrabia?

... no i zaczynają się fobie prześladowcze :-P

Wiesz, mam niejasne przeczucie, że są ludzie, którzy znają (z autopsji pewnikiem) ten system naliczania, zdarzało się już "przewidywanie" sobie awansu. Ale jakoś mnie to tam nie rajcuje, po prostu piszę, aż awansuję :P

Co faktu nie zmienia, że trwa to troszkę za długo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:30, Sephirath napisał:

> No ja też nie wiedziałem ^^ O ile się orientuje to 1 post co godzinę = 1 punkt?
> Wszyscy tak gadają ale może CDP nas wrabia?
... no i zaczynają się fobie prześladowcze :-P


Fobie prześladowcze? No bez przesady...

Dnia 23.09.2007 o 10:30, Sephirath napisał:

Wiesz, mam niejasne przeczucie, że są ludzie, którzy znają (z autopsji pewnikiem) ten system
naliczania, zdarzało się już "przewidywanie" sobie awansu. Ale jakoś mnie to tam nie rajcuje,
po prostu piszę, aż awansuję :P


No na bank ktoś to zna. Ciekawe tylko kto? :)

Dnia 23.09.2007 o 10:30, Sephirath napisał:

Co faktu nie zmienia, że trwa to troszkę za długo ^^


Racja troszkę to trwa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:36, PRINCE JANEK napisał:

Racja troszkę to trwa ^^


Troszkę ;-)? Trzeba się sporo napracować na kolejny awans. Te początkowe rangi typu Robotnik, Przodownik, Brygadzista są proste ;-) Schody zaczynają się na Delegacie :D Wiem, bo jeszcze niedawno nim byłem... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 10:47, kufa napisał:

mam pytanie co ile postow zmienia sie ranga?

Ranga zmienia się, gdy się osiągnie ileś punktów. Niestety nie ma tak jak w większości forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzieć? To jest takie strzelanie ze zdobytych informacji... Tak naprawdę niewielu wie jak ten system naliczania działa :/ Jedni mają inną teorię, drudzy również inną. I tak to się kręci :) dostaję się awans w najmniej spodziewanym momencie i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 12:08, PRINCE JANEK napisał:

Dowiedzieć? To jest takie strzelanie ze zdobytych informacji... Tak naprawdę niewielu wie jak
ten system naliczania działa :/ Jedni mają inną teorię, drudzy również inną. I tak to się kręci
:) dostaję się awans w najmniej spodziewanym momencie i to tyle.

Ty, ale to jest metoda! Trzeba napisać "Nie, tym postem na pewno nie dostanę awansu", w końcu ktoś na górze się na naszą bezczelność zirytuje i ten awans da! Heh :-P

No, chyba że nie ma poczucia humoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się