poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Gratuluje! I życzę szybkiego awansu na Delegata! Sam już trochę czekam ale i tak jestem chyba legendarnym brygadzistą, no jeszcze Adam K. razem z nim chyba jestem najdłużej na brygadziście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 20:08, NFSU2.00 napisał:

Gratuluje! I życzę szybkiego awansu na Delegata! Sam już trochę czekam ale i tak jestem chyba
legendarnym brygadzistą, no jeszcze Adam K. razem z nim chyba jestem najdłużej na brygadziście.


Dzięki bardzo, mam nadzieję że zostaniesz w niedługim czasie Delegatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 15:18, knopfler napisał:

To prawda, na delegacji to trzeba czasu spędzić bardzo dużo. A potem na przewodniczącym jeszcze
dużo dłużej, tak więc jeszcze długa droga przed nami :).

To prawda. Chyba powinienem się trochę uaktywnić forumowo, bo z tym coś ostatnio u mnie kiepsko.
PS: Mój poprzedni post w tym temacie był żartem. Mam nadzieję, że nie poczułeś się obrażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulowałem już Tobie przez GG, więc zrobię to również na forum, oficjalnie i przy okazji nabiję sobie tego jednego posta :-)

Więc tak - gratuluję Ci awansu, należał Ci się. Fakt, na początku miałeś dwie nie miłe przygody, mianowicie dwa degrady pod rząd, lecz jak widać degrady zmieniają ludzi na lepsze o czym świadczy również osoba PRINCE JANKA. Nie poddał się on, lecz zaczął dalej pisać i proszę bardzo - są tego efekty. Nie dawno skromny robotnik; dziś - szanowany Delegat. Samo życie :) Niech to będzie wskazówką dla wszystkich.

Jeszcze raz gratuluję, życzę udanej Delegacji i dalszej drogi w kierunku Własno Tytułowca.

Pozdrawiam! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:17, PRINCE JANEK napisał:

Trutututututu

Tak właśnie dłubałem sobie w Gimpie robiąc nowego layout''a, a tu piszę do mnie Ostrowiak (...)


Gratulacje :) W końcu upragniony awans, ale w sumie należało Ci się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awans na Przodownika, to bułka z margaryną ;)
Problemy zaczynają się robić od powiedzmy Brygadzisty i awansu na Delegata, wtedy, do przysłowiowej bułki, dochodzi kiełbasa, ser, majonez i ogórek ;)
BTW: Gratuluję wszystkim, którzy zdołali awansować w przeciągu tygodnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się