poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 12:18, rafekx 12 napisał:

a oco chodzi z tym własnym tytułem?:)

Jak osiągniesz wszystkie stopnie (te wymienione w przypiętym poście na górze) to osiągasz tzw "Własny tytuł"
Wtedy tam gdzie teraz widnieje u Ciebie Robotnik wpisujesz co chcesz (do bodaj 18 znaków) oczywiście jeśli nie koliduje to z regulaminem. Ale na WT sie długo czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:00, Bingolo napisał:

omg kiedy aj wreszcie dostanę awans na przewodnika:)


Jak będzie długo siedział na forum ,mądrze pisał i przestrzegał regulaminu. I nie Przewodnika tylko Przodownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:32, Falconer napisał:

Awans na przodownika trwa około dwa tygodnie.


Ojj nie ,to nie od tego zależy. Przytoczę pewien cytat napisany przez Budo: "
Do awansu licza się punkty, które otrzymujesz za pisanie postów w ciągu doby."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt pominąłem jeden mały szczegół...

Awans na przodownika trwa około dwa tygodnie jeśli będziesz pisał mniej-więcej 1 post/godzinę codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:42, Falconer napisał:

Fakt pominąłem jeden mały szczegół...

Awans na przodownika trwa około dwa tygodnie jeśli będziesz pisał mniej-więcej 1 post/godzinę
codziennie
. :)

a jeżeli ktos pisze wiećej postów to szybciej awansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:05, rafekx 12 napisał:

> Fakt pominąłem jeden mały szczegół...
>
> Awans na przodownika trwa około dwa tygodnie jeśli będziesz pisał mniej-więcej 1 post/godzinę

> codziennie
. :)
a jeżeli ktos pisze wiećej postów to szybciej awansuje?



Jak napiszesz więcej postów niż 1/h to nic nie da, ponieważ na godzinę otrzymujesz tylko 1p za jeden post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:42, Falconer napisał:

Fakt pominąłem jeden mały szczegół...

Awans na przodownika trwa około dwa tygodnie jeśli będziesz pisał mniej-więcej 1 post/godzinę
codziennie
. :)


Hmm, z tego co pamiętam to Budo napisał wyraźnie, że nie jest pewny czy tak jest. Tak było na starym forum, a nie wiadomo jak jest na nowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:05, rafekx 12 napisał:

a jeżeli ktos pisze wiećej postów to szybciej awansuje?

Masz na myśli że jak napiszesz więcej postów w ciagu godziny? Nie. Nie będzie to miało większego wpływu na awans. Aha, mówi sie jeszcze, że w ciągu doby można zdobyć max 4 punkty. Niektórzy mówią o 6. Ale to tylko teorie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 15:23, wdowiakm napisał:

> a jeżeli ktos pisze wiećej postów to szybciej awansuje?
Masz na myśli że jak napiszesz więcej postów w ciagu godziny? Nie. Nie będzie to miało większego
wpływu na awans. Aha, mówi sie jeszcze, że w ciągu doby można zdobyć max 4 punkty. Niektórzy
mówią o 6. Ale to tylko teorie ;-)

to prawda nie wiadomo jakie jest naliczanie punktów na forum z resztą w przypiętym poście napisano że nie wiadomo ile trzeba mieć punktów/stopień i nie wiadomo jakie jest naliczanie punktów (za co,co ile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 17:53, donard napisał:

> > a jeżeli ktos pisze wiećej postów to szybciej awansuje?
> Masz na myśli że jak napiszesz więcej postów w ciagu godziny? Nie. Nie będzie to miało
większego
> wpływu na awans. Aha, mówi sie jeszcze, że w ciągu doby można zdobyć max 4 punkty. Niektórzy

> mówią o 6. Ale to tylko teorie ;-)
to prawda nie wiadomo jakie jest naliczanie punktów na forum z resztą w przypiętym poście napisano
że nie wiadomo ile trzeba mieć punktów/stopień i nie wiadomo jakie jest naliczanie punktów
(za co,co ile)


Wiadomo ale tylko dla pracowników CDP. Ale ja ciągle zostaje przy tym że czas spędzony na forum jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jak można dostać rangę Przodownik. Mam ponad 130 postów a średnią ok 280 znaków na forum jestem od sześciu dni ale nie wiem jak można dostać tą rangę obecnie mam Robotnika. Podobno to zależy od jakieś punktów ale ile ich trzeba mieć jak je można sprawdzić i jak zdobyć byłbym wdzięczny za odpowiedź z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:57, Douzi napisał:

Mam takie jak można dostać rangę Przodownik. Mam ponad 130 postów a średnią ok 280 znaków na
forum jestem od sześciu dni ale nie wiem jak można dostać tą rangę obecnie mam Robotnika. Podobno
to zależy od jakieś punktów ale ile ich trzeba mieć jak je można sprawdzić i jak zdobyć byłbym
wdzięczny za odpowiedź z góry dzięki.

Wystarczy pisać regularnie kilka postów na godzinę zamiast usiąść na chwile napisać kilkadziesiąt postów i wyłączyć komputer.
Jeżeli będziesz się trzymał tej złotej zasady to awans na przodownika przyjdzie w około 1,5 tygodnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:57, Douzi napisał:

Mam takie jak można dostać rangę Przodownik. Mam ponad 130 postów a średnią ok 280 znaków na
forum jestem od sześciu dni ale nie wiem jak można dostać tą rangę obecnie mam Robotnika.

Dużo pisać i z sensem;]

Dnia 17.11.2007 o 18:57, Douzi napisał:

Podobno
to zależy od jakieś punktów ale ile ich trzeba mieć jak je można sprawdzić i jak zdobyć byłbym
wdzięczny za odpowiedź z góry dzięki.

Nikt nie zna systemu naliczania punktów. Siedź z 2-3 godziny dziennie i pisz dużo postów to ci szybko przyjdzie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 18:57, Douzi napisał:

Podobno
to zależy od jakieś punktów ale ile ich trzeba mieć jak je można sprawdzić i jak zdobyć byłbym
wdzięczny za odpowiedź z góry dzięki.

Tak jak to napisał bezimienny. Pisać nie tyle dużo co regularnie. Bardziej Ci sie opłaca napisanie np. 10 postów dziennie w dłuższych odstępach czasowych niż 50 w ciągu godziny.
A co do sprawdzenia ile masz punktów... tak jak jest to napisane w przypiętym poscie: nie jest to możliwe. Ale podejrzewam, że niedługo będziesz miał tego upragnionego Przodownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dzień, Polska po raz 1. awansowała do Mistrzostw Europy, a ja, po ponad roku męczarni, dostałem awans na PRZEWODNICZĄCEGO :D
Dziękuję Wam wszystkim :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się