poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 16:02, Budo napisał:


...coraz bliżej jestem zaczęcia forsowania pomysłu zamknięcia tego spamowiska...

Jestem za, już od dobrego czasu mam odpięty ten temat, bo kiedyś to się mało forum znało i w ogóle można było spekulować do brygadzisty góra. Teraz to w zasadzie wszystko jest wyjaśnione, a wątek powinien zostać informacyjnym.

Jestem za zrobieniem coś w stylu wątku z reklamą gramsajtów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 05.02.2008 o 23:50, Stwór napisał:

> Moje zdanie było takie od zawsze, zostaje jeszcze opcja ostrzejszego egzekwowania
regulaminu,
> post nie na temat= warn, albo degrad.

Tak zauważyłem że nie raz przydało by się bardziej zdecydowane działanie. Popieram choć
w granicach rozsądku:)


Łatwo się tak pisze i tak powinno być.
Sęk w tym, że "granice rozsądku" różnie są postrzegane przez różne osoby, a Ci którzy dostali degrada owe granice natychmiast przesuwają w jedną stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:14, Dodo1345 napisał:

Mam pytanie do moderatorów, jeżeli chcę zmienić Nick to co muszę zrobić?

Coz... Mozesz sprobowac napisac formularz, ale raczej nic to nie da: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=90
Ale watpie ze ekipa zmieni Ci ten nick ot tak. Gdyby byl w nim jakis blad ortograficzny, bylby on niezgodny z regulaminem, etc- wtedy szansa jest. Ale tak- phi.
Ja tez zaluje ze mam taki nick, ale trudno, nic nie zrobie ;) Jak osiagne WT (hehe) to sobie walne cos w stylu Werewolfa- ''Mówcie mi Łyda'' i bedzie w miare dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 10:24, Damian14BO napisał:

> Mam pytanie do moderatorów, jeżeli chcę zmienić Nick to co muszę zrobić?
Coz... Mozesz sprobowac napisac formularz, ale raczej nic to nie da: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=90


Trochę Dodo temat pomylił, no ale niech już będzie...
Nie raczej, tylko na pewno :)
Sam chciałem zmienić nick, napisałem stosowny email, ale jednak nie dostałem odpowiedzi. Tak więc nicka nie da się zmienić, jest jeden na całe życie :P

-----

Budo - szczerze mówiąc, to zamknięcie tego tematu takim złym pomysłem nie jest. Bo w sumie co tu można robić? Nic, tylko gratulować awansów oraz dyskutować o statusach... Tak więc dać jakąś specjalną rubrykę na forum "Statusy", a ten wątek zamknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:21, master matrox napisał:

Tak więc dać jakąś specjalną rubrykę na forum "Statusy", a ten wątek zamknąć.


I w tym wątku "Statusy" będzie dokładnie takie same spamowisko jak tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:32, Prince07 napisał:

> Tak więc dać jakąś specjalną rubrykę na forum "Statusy", a ten wątek zamknąć.

I w tym wątku "Statusy" będzie dokładnie takie same spamowisko jak tutaj :)

Czytaj ze zrozumieniem ;). Chodziło mu o "specjalną rubrykę na forum" pod tym napisem.
Zresztą, mówcie sobie, co chcecie, ja i tak wiem swoje ;). Wiem, że i tak tego wątku nie zamkną ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 15:51, gothicsheep napisał:

> A jak to jest ze statusami redaktorów stron kolektywu?
Naczelni otrzymują zielony napis pod ksywką.


Dodam jeszcze, że ten zielony napis to adres do strony kolektywu. Oczywiście bez użycia "http" i "www" czyli np. fable.gram.pl. Na zielono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:28, gendi-88 napisał:

Heh mam pytanko kiedy będe awansował na Brygadziste!? Czy ktoś może mi to powiedźieć?

Widać że nie czytałeś przypiętego posta;] No ale dobra : nie można wiedzieć kiedy się awansuje ta informacja jest znana tylko CDP - owcom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:28, gendi-88 napisał:

Heh mam pytanko kiedy będe awansował na Brygadziste!? Czy ktoś może mi to powiedźieć?

Niestety nie można tego nigdzie sprawdzić :). Musisz cierpliwe czekać i pisać , aż wreszcie nastanie ta długo oczekiwana chwila :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:28, gendi-88 napisał:

Heh mam pytanko kiedy będe awansował na Brygadziste!?

Jutro kiedy słońce będzie w zenicie:P
>Czy ktoś może mi to powiedźieć?
Preczytaj przypięty post:
* nie , nie można się dowiedzieć, ile się ma obecnie punktów
* informacja ile punktów potrzeba na dany stopień jest tajna

Więc nikt ci tego nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:02, Budo napisał:


...coraz bliżej jestem zaczęcia forsowania pomysłu zamknięcia tego spamowiska...

Bez urazy Budo ale "zamknąć spamowiska" trochę dziwnie brzmi w twoich wirtualnych ustach
A tak serio to jestem w sumie za:) Tylko że należało by to zrobić "falowo" wraz z innymi "superśmiesznymizajefajnymiitakdalej" gierkami w stylu "masz czy nie masz" lub "jakie jest odpowiednie imie dla Bezimiennego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:28, gendi-88 napisał:

Heh mam pytanko kiedy będe awansował na Brygadziste!? Czy ktoś może mi to powiedźieć?

Mi z przodownika na brygadzistę zajęło 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:48, Zagul napisał:

> Heh mam pytanko kiedy będe awansował na Brygadziste!? Czy ktoś może mi to powiedźieć?

Mi z przodownika na brygadzistę zajęło 1 miesiąc.

A mi zawsze nasuwa się jedna odpowiedź: zajrzyj w statystyki :/
Szkoda, że ludziska nie potrafią z nich korzystać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nastąpiło wielkie poruszenie w tym oto temacie... Cóż, nie wiem jak Wy, ale ja śmiem twierdzić, że to tylko kolejny pretekst do dyskusji i dłuższych postów. Prawda jest taka, sporo tematów to tzw. siedliska spamów. Tego się raczej nie zmieni, wszyscy jednak dążą do ideału, do tego by każdy forumowicz pisał zawsze na temat, i nie w dwóch słowach. Tylko ,że trzeba przynajmniej starać się być obiektywnym. Swojego czasu sam słyszałem nagonkę, no to, że co chwila widać moje posty w tym temacie. Co prawda było to już dosyć dawno temu, ale sam teraz rozumiem o co mogło chodzić innym. Co chwilę widzę te same śpiewki ''''No ja tylko siedzę na tym Delegacie'''' , ''''Kiedy awansuje? '''' itd. Można robić wiele , tylko róbmy to z umiarem... Ja zacząłbym wszystko od nowa, skasował ten temat , stworzył nowy i dał surowszy regulamin tego wątku. Bądźmy szczerzy, w tym temacie i np. Quizach można robić wszystko, a mało kto (są nie liczne chlubne wyjątki ) zwraca na to uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choćbyś nie wiem jaki regulami wprowadził to i tak nie da się wyeliminować kompletnie spamu i spamerów. To bedzie zawsze i wszędzie. Wejdzie taki jegomość napisze jakiś głupi post i każdy to skomentuje. Ot np. wszystkie kłótnie na forum. Ta z Matiasem w roli głównej to nie jest kłótnia o coś z gry czi o jakieś rozwiązanie czegoś. Tylko kto komu dosoli bardziej słownie. A jeżeli wprowadzisz surowy regulamin to forum upadnie. Bo nikt nie bedzie na nim pisał. Jeżeli coś źle napisze to BAN i już zrezygnuje z dalszego korzystania z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się